Development (future 3.2) - en to nl translation catalogue (3094 entries)

en: 
    <h1>Error establishing a database connection</h1>
    <p>This either means that the username and password information in your <code>wp-config.php</code> file is incorrect or we can't contact the database server at <code>%s</code>. This could mean your host's database server is down.</p>
    <ul>
    	<li>Are you sure you have the correct username and password?</li>
    	<li>Are you sure that you have typed the correct hostname?</li>
    	<li>Are you sure that the database server is running?</li>
    </ul>
    <p>If you're unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href='http://wordpress.org/support/'>WordPress Support Forums</a>.</p>
nl: 
    <h1>Fout bij het maken van de databaseverbinding</h1>
    <p>Dit betekent hetzij dat de gebruikersnaam- en wachtwoordinformatie in je <code>wp-config.php</code>-bestand foutief is, hetzij dat we geen contact kunnen krijgen met de databaseserver op <code>%s</code>. Dit kan betekenen dat de databaseserver van je hosting provider uit de lucht is.</p>
    <ul>
    	<li>Weet je zeker dat je de juiste gebruikersnaam en wachtwoord hebt ingevuld?</li>
    	<li>Weet je zeker dat je de juiste hostnaam hebt ingevuld?</li>
    	<li>Weet je zeker dat de databaseserver draait?</li>
    </ul>
    <p>Ben je niet bekend met deze terminologie, dan kan je het best contact opnemen met je hostingprovider. Als je dan nog steeds hulp nodig hebt, kan je het <a href='http://nl.forums.wordpress.org/'>Nederlandse support forum</a> bezoeken.</p>

en:  $db->get_row(string query, output type, int offset) -- Output type must be one of: OBJECT, ARRAY_A, ARRAY_N
nl:  $db->get_row(string query, output type, int offset) -- Outputtype moet OBJECT, ARRAY_A of ARRAY_N zijn

en:  and
nl:  en

en: "caller_get_posts" is deprecated. Use "ignore_sticky_posts" instead.
nl: "caller_get_posts" wordt afgeraden. Gebruik in plaats hiervan "ignore_sticky_posts".

en: % Comments
nl: % reacties

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
nl: %1$s %2$s %3$s Categorie Feed

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
nl: %1$s %2$s %3$s Reacties feed

en: %1$s %2$s Comments Feed
nl: %1$s %2$s reacties feed

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
nl: %1$s %2$s Berichten in %3$s Feed

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
nl: %1$s %2$s zoekresultaten voor &#8220;%3$s&#8221;

en: %1$s %2$s by %3$s
nl: %1$s %2$s door %3$s

en: %1$s - Comments on %2$s
nl: %1$s - reactie op %2$s

en: %1$s [Autosave]
nl: %1$s [Automatisch opgeslagen]

en: %1$s [Current Revision]
nl: %1$s [Huidige revisie]

en: %1$s and %2$s.
nl: %1$s en %2$s.

en: %1$s at %2$s
nl: %1$s om %2$s

en: %1$s comments recovered.
nl: %1$s reactie(s) teruggezet.

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
nl: %1$s is <strong>niet meer in gebruik</strong> sinds versie%2$s, geen alternatief beschikbaar.

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
nl: %1$s is <strong>niet meer in gebruik</strong> sinds versie%2$s! Gebruik in plaats daarvan %3$s.

en: %1$s is proudly powered by %2$s
nl: %1$s wordt ondersteund door %2$s

en: %1$s linked here <a href="%2$s">saying</a>, "%3$s"
nl: %1$s plaatste een link naar je site en <a href="%2$s">schreef</a>, "%3$s"

en: %1$s linked here saying, "%3$s"
nl: %1$s heeft een link naar deze site geplaatst met de tekst: "%3$s"

en: %1$s updated successfully.
nl: %1$s succesvol bijgewerkt.

en: %1$s was called <strong>incorrectly</strong>. %2$s %3$s
nl: %1$s had de <strong>verkeerde</strong> naam. %2$s%3$s

en: %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
nl: %1$s werd aangeroepen met een argument dat <strong>niet meer in gebruik</strong> is sinds versie %2$s, geen alternatief beschikbaar.

en: %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! %3$s
nl: %1$s werd aangeroepen met een argument dat <strong>niet meer in gebruik</strong> is sinds versie %2s! %3$s

en: %1$s%2$s%3$s %4$sspam comment%5$s %6$sblocked by%7$s<br />%8$sAkismet%9$s | %1$s%2$s%3$s %4$sspam comments%5$s %6$sblocked by%7$s<br />%8$sAkismet%9$s
nl[0]: %1$s%2$s%3$s %4$sspam reactie%5$s %6$sgeblokkeerd door%7$s<br />%8$sAkismet%9$s
nl[1]: %1$s%2$s%3$s %4$sspam reacties%5$s %6$sgeblokkeerd door%7$s<br />%8$sAkismet%9$s

en: %1$s%2$s, %3$s @ %4$s : %5$s
nl: %2$s %1$s %3$s om %4$s : %5$s

en: %H:%M:%S
nl: %H:%i:

en: %Y-%m-%d
nl: %j-%F-%Y

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
nl[0]: %d Plugin bijwerken
nl[1]: %d Plugins bijwerken

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
nl[0]: %d Thema bijwerken
nl[1]: %d Thema&#39;s bijwerken

en: %d WordPress Update
nl: %d WordPress bijwerken

en: %d queries. %s seconds.
nl: %d query&#39;s. %s seconden.

en: %s (Invalid)
nl: %s (Ongeldig)

en: %s (Pending)
nl: %s (Wachtrij)

en: %s Global Dashboard
nl: %s Algemeen Dashboard

en: %s Network Admin
nl: %s Netwerkbeheer

en: %s Page Template
nl: %s Pagina template

en: %s ago
nl: %s geleden

en: %s approved | %s approved
nl[0]: %s goedgekeurd
nl[1]: %s goedgekeurd

en: %s changed the comment status to %s
nl: %s wijzigde de reactie status naar %s

en: %s comment approved | %s comments approved
nl[0]: %s reactie toegelaten
nl[1]: %s reacties toegelaten

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
nl[0]: %s reactie gemarkeerd als spam.
nl[1]: %s reacties gemarkeerd als spam.

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
nl[0]: %s reactie verplaatst naar de prullenbak.
nl[1]: %s reacties verplaatst naar de prullenbak.

en: %s comment permanently deleted | %s comments permanently deleted
nl[0]: %1$s reactie permanent verwijderd
nl[1]: %1$s reacties permanent verwijderd

en: %s comment restored from the Trash | %s comments restored from the Trash
nl[0]: %s reactie hersteld vanuit de prullenbak.
nl[1]: %s reacties hersteld vanuit de prullenbak.

en: %s comment restored from the spam | %s comments restored from the spam
nl[0]: %s reactie hersteld vanuit spam
nl[1]: %s reacties hersteld vanuit spam

en: %s day | %s days
nl[0]: %s dag
nl[1]: %s dagen

en: %s from now
nl: %s vanaf nu

en: %s hour | %s hours
nl[0]: %s uur
nl[1]: %s uren

en: %s is a protected WP option and may not be modified
nl: %s is een beveiligde WP-optie en kan niet worden gewijzigd

en: %s is currently editing this article. If you update it, you will overwrite the changes.
nl: %s is momenteel dit onderdeel aan het bewerken. Als jij dit nu nu opslaat, zullen de wijzigingen worden overschreven.

en: %s item not updated, somebody is editing it. | %s items not updated, somebody is editing them.
nl[0]: %s item kan niet bijgewerkt worden, het wordt momenteel door iemand bewerkt.
nl[1]: %s items kunnen niet bijgewerkt worden, ze worden momenteel door iemand bewerkt.

en: %s link deleted. | %s links deleted
nl[0]: %s link verwijderd
nl[1]: %s links verwijderd

en: %s min | %s mins
nl[0]: %s minuut
nl[1]: %s minuten

en: %s or higher
nl: %s of hoger

en: %s pending
nl: %s wachtend

en: %s post updated. | %s posts updated.
nl[0]: %s bericht bijgewerkt.
nl[1]: %s berichten bijgewerkt.

en: %s queries
nl: %s verzoeken

en: %s reported this comment as not spam
nl: %s heeft deze reactie aangemeld als niet-spam

en: %s reported this comment as spam
nl: %s heeft deze reactie aangemeld als spam

en: %s seconds
nl: %s seconden

en: %s time | %s times
nl[0]: %s keer
nl[1]: %s keer

en: %s topic | %s topics
nl[0]: %s bericht
nl[1]: %s berichten

en: %s user | %s users
nl[0]: %s gebruiker
nl[1]: %s gebruikers

en: %s user deleted | %s users deleted
nl[0]: %s gebruiker verwijderd
nl[1]: %s gebruikers verwijderd

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload due to an error
nl: Uploaden van "%s" is niet gelukt als gevolg van een fout

en: &laquo;
nl: &laquo; Terug

en: &laquo; Back
nl: &laquo; Terug

en: &laquo; Older Comments
nl: &laquo; Oudere reacties

en: &laquo; Previous
nl: &laquo; Vorige

en: &laquo; Previous Page
nl: &laquo; Vorige pagina

en: &larr; Back to %s
nl: &larr; Terug naar %s

en: &larr; Back to Users
nl: &larr; Terug naar de gebruikers

en: &lt; Prev
nl: &lt; Vorige

en: &mdash; No Change &mdash;
nl: &mdash; Geen wijzigingen &mdash;

en: &mdash; No role for this site &mdash;
nl: &mdash; Geen rol voor deze site &mdash;

en: &mdash; Select &mdash;
nl: &mdash; Selecteren &mdash;

en: &ndash;OR&ndash;
nl: &ndash; OF &ndash;

en: &raquo;
nl: Volgende &raquo;

en: (Edit)
nl: (bewerken)

en: (Leave at 0 for no rating.)
nl: (0 is geen waardering)

en: (Quick Links)
nl: (Snelkoppelingen)

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
nl: (Aanmelden is uitgeschakeld. Alleen leden van deze site kunnen reageren.)

en: (This message was added in version %s.)
nl: (Dit bericht is toegevoegd in versie %s.)

en: (Unattached)
nl: Niet gekoppeld

en: (based on %s rating) | (based on %s ratings)
nl[0]: (Gebaseerd op %s waardering)
nl[1]: (Gebaseerd op %s waarderingen)

en: (more...)
nl: (meer...)

en: (no parent)
nl: (geen hoofd)

en: (no title)
nl: (geen titel)

en: (required)
nl: (verplicht)

en: (twice, required)
nl: (tweemaal, verplicht)

en: + Add New Category
nl: + Nieuwe categorie toevoegen

en: , and
nl: , en

en: -- Not set --
nl: Niet ingesteld

en: .htaccess (for rewrite rules )
nl: .htaccess (voor rewrite regels)

en: 1 Comment
nl: 1 reactie

en: 1 star
nl: 1 ster

en: 2 stars
nl: 2 sterren

en: 3 stars
nl: 3 sterren

en: 4 stars
nl: 4 sterren

en: 5 stars
nl: 5 sterren

en: <a href="%1$s" title="Manage Uploads" class="musublink">%2$sMB (%3$s%%)</a>
nl: <a href="%1$s" title="Uploads beheren" class="musublink">%2$sMB (%3$s%%)</a>

en: <a href="%1$s" title="Manage Uploads" class="musublink">%2$sMB</a>
nl: <a href="%1$s" title="Uploads beheren" class="musublink">%2$sMB</a>

en: <a href="%1$s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
nl: <a href="%1$s">Akismet</a> blokkeert spam welke naar je site wordt verzonden..

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
nl[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> heeft je site al beschermd voor %2$s spamreactie.
nl[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> heeft je site al beschermd voor %2$s spamreacties.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
nl[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> heeft je site beschermd voor <a href="%2$s">%3$s spamreactie</a>.
nl[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> heeft je site beschermd voor <a href="%2$s">%3$s spamreacties</a>.

en: <a href="%1$s">Get Version %2$s</a>
nl: <a href="%1$s">Download versie %2$s</a>

en: <a href="%s" target="_blank">Click here</a> to confirm that <a href="%s" target="_blank">Akismet.com is up</a>.
nl: <a href="%s" target="_blank">Klik hier</a> om te bevestigen dat <a href="%s" target="_blank">Akismet.com draait</a>.

en: <a href="%s">Freedoms</a>
nl: <a href="%s">Vrijheden</a>

en: <a href="%s">Links</a> / Add New Link
nl: <a href="%s">Links</a> / Nieuwe link toevoegen

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
nl: <a href="%s">Links</a> / Link bewerken

en: <a href="%s">Use this</a> to convert categories to tags or tags to categories.
nl: <a href="%s">Gebruik dit</a> om categorie&#235;n naar tags of tags naar categorie&#235;n te converteren.

en: <a href="http://akismet.com/get/">What is this?</a>
nl: <a href="http://akismet.com/get/">Wat is dit?</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/" target="_blank">Documentation</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/" target="_blank">Documentatie</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/">Documentation</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/">Documentatie</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Administration_Screens#Comments" target="_blank">Documentation on Comments</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Administration_Screens#Comments" target="_blank">Documentatie over reacties</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Appearance_Background_Screen" target="_blank">Documentation on Custom Background</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Appearance_Background_Screen" target="_blank">Documentatie over aangepaste achtergrond</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Appearance_Header_Screen" target="_blank">Documentation on Custom Header</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Appearance_Header_Screen" target="_blank">Documentatie over aangepaste kopafbeeldingen</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Appearance_Menus_Screen" target="_blank">Documentation on Menus</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Appearance_Menus_Screen" target="_blank">Documentatie over menu&#39;s</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Appearance_Widgets_Screen" target="_blank">Documentation on Widgets</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Appearance_Widgets_Screen" target="_blank">Documentatie over widgets</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Comment_Spam" target="_blank">Documentation on Comment Spam</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Comment_Spam" target="_blank">Documentatie over reactie spam</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Contributing_to_WordPress" target="_blank">Documentation on Contributing to WordPress</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Contributing_to_WordPress" target="_blank">Documentatie over het bedragen aan WordPress</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Dashboard_Screen" target="_blank">Documentation on Dashboard</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Dashboard_Screen" target="_blank">Documentatie over het dashboard</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Dashboard_Updates_Screen" target="_blank">Documentation on Updating WordPress</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Dashboard_Updates_Screen" target="_blank">Documentatie over het bijwerken van WordPress</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Editing_Files" target="_blank">Documentation on Editing Files</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Editing_Files" target="_blank">Documentatie over het Bewerken van Bestanden </a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time">Documentation on date and time formatting</a>.
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time">Documentatie over datum- en tijdformat</a>.

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Keyboard_Shortcuts" target="_blank">Documentation on Keyboard Shortcuts</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Keyboard_Shortcuts" target="_blank">Documentatie over sneltoetsen</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Keyboard_Shortcuts" target="_blank">More information</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Keyboard_Shortcuts" target="_blank">Meer informatie</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Links_Add_New_Screen" target="_blank">Documentation on Creating Links</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Links_Add_New_Screen" target="_blank">Documentatie over het aanmaken van links</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Links_Link_Categories_Screen" target="_blank">Documentation on Link Categories</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Links_Link_Categories_Screen" target="_blank">Documentatie over linkcategorie&#235;n</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Links_Screen" target="_blank">Documentation on Managing Links</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Links_Screen" target="_blank">Documentatie over het beheren van links</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Managing_Plugins#Plugin_Management" target="_blank">Documentation on Managing Plugins</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Managing_Plugins#Plugin_Management" target="_blank">Documentatie over het Beheren van Plugins</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Media_Add_New_Screen" target="_blank">Documentation on Uploading Media Files</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Media_Add_New_Screen" target="_blank">Documentatie over uploaden van media bestanden</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Media_Add_New_Screen#Edit_Media" target="_blank">Documentation on Edit Media</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Media_Add_New_Screen#Edit_Media" target="_blank">Documentatie over media bewerken</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Media_Library_Screen" target="_blank">Documentation on Media Library</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Media_Library_Screen" target="_blank">Documentatie over de mediabibliotheek</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Pages_Add_New_Screen" target="_blank">Documentation on Adding New Pages</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Pages_Add_New_Screen" target="_blank">Documentatie over het toevoegen van nieuwe pagina&#39;s</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Pages_Screen" target="_blank">Documentation on Managing Pages</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Pages_Screen" target="_blank">Documentatie over paginabeheer</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Pages_Screen#Editing_Individual_Pages" target="_blank">Documentation on Editing Pages</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Pages_Screen#Editing_Individual_Pages" target="_blank">Documentatie over page&#39;s bewerken</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Plugins_Add_New_Screen" target="_blank">Documentation on Installing Plugins</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Plugins_Add_New_Screen" target="_blank">Documentatie over het installeren van plugins</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Plugins_Editor_Screen" target="_blank">Documentation on Editing Plugins</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Plugins_Editor_Screen" target="_blank">Documentatie over het bewerken van plugins</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Posts_Add_New_Screen" target="_blank">Documentation on Writing and Editing Posts</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Posts_Add_New_Screen" target="_blank">Documentatie over het schrijven en bewerken van berichten</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Posts_Categories_Screen" target="_blank">Documentation on Categories</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Posts_Categories_Screen" target="_blank">Documentatie over categorie&#235;n</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Posts_Post_Tags_Screen" target="_blank">Documentation on Post Tags</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Posts_Post_Tags_Screen" target="_blank">Documentatie over berichttags</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Posts_Screen" target="_blank">Documentation on Managing Posts</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Posts_Screen" target="_blank">Documentatie over berichtenbeheer</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Roles_and_Capabilities" target="_blank">Descriptions of Roles and Capabilities</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Roles_and_Capabilities" target="_blank">Beschrijvingen van rollen en capaciteiten</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_Discussion_Screen" target="_blank">Documentation on Discussion Settings</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_Discussion_Screen" target="_blank">Documentatie over discussie instellingen</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_General_Screen" target="_blank">Documentation on General Settings</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_General_Screen" target="_blank">Documentatie over de algemene instellingen</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_Media_Screen" target="_blank">Documentation on Media Settings</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_Media_Screen" target="_blank">Documentatie over media instellingen</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_Permalinks_Screen" target="_blank">Documentation on Permalinks Settings</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_Permalinks_Screen" target="_blank">Documentatie over permalink instellingen</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_Privacy_Screen" target="_blank">Documentation on Privacy Settings</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_Privacy_Screen" target="_blank">Documentatie over privacy instellingen</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_Reading_Screen" target="_blank">Documentation on Reading Settings</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_Reading_Screen" target="_blank">Documentatie over leesinstelingen</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_Writing_Screen" target="_blank">Documentation on Writing Settings</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_Writing_Screen" target="_blank">Documentatie over schrijfinstellingen</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Template_Tags" target="_blank">Documentation on Template Tags</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Template_Tags" target="_blank">Documentatie over Template Tags</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Theme_Development" target="_blank">Documentation on Theme Development</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Theme_Development" target="_blank">Documentatie over het Ontwikkelen van Thema&#39;s</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Tools_Export_Screen" target="_blank">Documentation on Export</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Tools_Export_Screen" target="_blank">Documentatie over exporteren</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Tools_Import_Screen" target="_blank">Documentation on Import</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Tools_Import_Screen" target="_blank">Documentatie over importeren</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Tools_Screen" target="_blank">Documentation on Tools</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Tools_Screen" target="_blank">Documentatie over hulpmiddelen</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Users_Add_New_Screen" target="_blank">Documentation on Adding New Users</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Users_Add_New_Screen" target="_blank">Documentatie over het toevoegen van nieuwe gebruikers</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Users_Screen" target="_blank">Documentation on Managing Users</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Users_Screen" target="_blank">Documentatie over gebruikersbeheer</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Users_Your_Profile_Screen" target="_blank">Documentation on User Profiles</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Users_Your_Profile_Screen" target="_blank">Documentatie over gebruikersprofielen</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Permalinks" target="_blank">Documentation on Using Permalinks</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Permalinks" target="_blank">Documentatie over het gebruik van Permalinks</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Themes" target="_blank">Documentation on Using Themes</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Themes" target="_blank">Documentatie over het gebruik van Thema&#39;s</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Themes#Adding_New_Themes" target="_blank">Documentation on Adding New Themes</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Themes#Adding_New_Themes" target="_blank">Documentatie over het toevoegen van nieuwe thema&#39;s</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> is available! <a href="%2$s">Please update now</a>.
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> is beschikbaar! <a href="%2$s">Nu bijwerken</a>.

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> is available! Please notify the site administrator.
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> is beschikbaar! Breng de sitebeheerder hiervan op de hoogte.

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Writing_a_Plugin" target="_blank">Documentation on Writing Plugins</a>
nl: <a href="http://codex.wordpress.org/Writing_a_Plugin" target="_blank">Documentatie over het schrijven van plugins</a>

en: <a href="http://wordpress.org/support/" target="_blank">Support Forums</a>
nl: <a href="http://nl.forums.wordpress.org/" target="_blank">Nederlandstalige ondersteuningsforums</a>

en: <a href="http://wordpress.org/support/forum/4">Feedback</a>
nl: <a href="http://nl.forums.wordpress.org/">De WordPress forums</a> (Nederlands)

en: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> time is <code>%s</code>
nl: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> tijd is <code>%s</code>

en: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> feed for comments on this post.
nl: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> feed voor reacties op dit bericht.

en: <cite class="fn">%s</cite> <span class="says">says:</span>
nl: <cite class="fn">%s</cite> <span class="says">zegt:</span>

en: <code>_blank</code> &mdash; new window or tab.
nl: <code>_blank</code> &mdash; nieuw venster of tabblad

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
nl: <code>_none</code. &mdash; hetzelfde window of tabblad.

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
nl: <code>_top</code> &mdash; huidig venster of tabblad, zonder frames.

en: <div id="akismetwrap"><div id="akismetstats"><a id="aka" href="http://akismet.com" title=""><div id="akismet1"><span id="akismetcount">%1$s</span> <span id="akismetsc">spam comment</span></div> <div id="akismet2"><span id="akismetbb">blocked by</span><br /><span id="akismeta">Akismet</span></div></a></div></div> | <div id="akismetwrap"><div id="akismetstats"><a id="aka" href="http://akismet.com" title=""><div id="akismet1"><span id="akismetcount">%1$s</span> <span id="akismetsc">spam comments</span></div> <div id="akismet2"><span id="akismetbb">blocked by</span><br /><span id="akismeta">Akismet</span></div></a></div></div>
nl[0]: <div id="akismetwrap"><div id="akismetstats"><a id="aka" href="http://akismet.com" title=""><div id="akismet1"><span id="akismetcount">%1$s</span> <span id="akismetsc">spam reacties</span></div> <div id="akismet2"><span id="akismetbb">geblokkeerd door</span><br /><span id="akismeta">Akismet</span></div></a></div></div>
nl[1]: <div id="akismetwrap"><div id="akismetstats"><a id="aka" href="http://akismet.com" title=""><div id="akismet1"><span id="akismetcount">%1$s</span> <span id="akismetsc">spam reacties</span></div> <div id="akismet2"><span id="akismetbb">geblokkeerd door</span><br /><span id="akismeta">Akismet</span></div></a></div></div>

en: <em>Rich editing</em>, also called WYSIWYG for What You See Is What You Get, means your text is formatted as you type. The rich editor creates HTML code behind the scenes while you concentrate on writing. Font styles, links and images all appear approximately as they will on the internet.
nl: <em>Wysiwyg</em> (What You See Is What You Get - Wat Je Ziet Is Wat Je Krijgt), ook wel Rich editing genoemd, houdt in dat tekst wordt opgemaakt terwijl je typt. Deze wysiwyg-editor genereert HTML-code achter de schermen terwijl jij bezig bent met schrijven. Lettertypes, links en afbeeldingen worden ongeveer getoond zoals ze op het internet te zien zullen zijn.

en: <h1>Can&#8217;t select database</h1>
    <p>We were able to connect to the database server (which means your username and password is okay) but not able to select the <code>%1$s</code> database.</p>
    <ul>
    <li>Are you sure it exists?</li>
    <li>Does the user <code>%2$s</code> have permission to use the <code>%1$s</code> database?</li>
    <li>On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?</li>
    </ul>
    <p>If you don't know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="http://wordpress.org/support/">WordPress Support Forums</a>.</p>
nl: <h1>Kan geen database selecteren</h1>
    <p>We kunnen geen verbinding maken met de database (wat betekent dat je gebruikersnaam en wachtwoord correct zijn), maar we kunnen de <code>%1$s</code> database niet selecteren.</p>
    <ul>
    <li>Weet je zeker dat deze bestaat?</li>
    <li>Heeft de gebruiker <code>%2$s</code> voldoende rechten om de <code>%1$s</code> database te gebruiken?</li>
    <li>Op sommige systemen heeft de naam van je database de prefix van je gebruikersnaam, dat zou dan <code>username_%1$s</code> kunnen zijn. Zou dit het probleem kunnen zijn?</li>
    </ul>
    <p>Als je niet weet hoe je een database moet configureren neem dan <strong>contact op met je host</strong>. Als niets helpt kun je nog hulp zoeken op de <a href="http://wordpress.org/support/">WordPress Support Forums</a>.</p>

en: <p><a href="%1$s" class="update-browser-link">Update %2$s</a> or learn how to <a href="%3$s" class="browse-happy-link">browse happy</a></p>
nl: <p><a href="%1$s" class="update-browser-link">%2$s bijwerken</a> of leer hoe je <a href="%3$s" class="browse-happy-link">veilig kan browsen</a></p>

en: <strong>%1$s</strong> by <em>%2$s</em>
nl: <strong>%1$s</strong> door <em>%2$s</em>

en: <strong>%1$s</strong> by <em>%2$s</em> (will also <strong>delete its data</strong>)
nl: <strong>%1$s</strong> door <em>%2$s</em> (zal ook <strong>al zijn gegevens verwijderen </strong>)

en: <strong><em>Note that password</em></strong> carefully! It is a <em>random</em> password that was generated just for you.
nl: Ga <strong><em>zorgvuldig</em></strong> met het wachtwoord om! Het is een <em>willekeurig</em> wachtwoord, speciaal voor jou aangemaakt.

en: <strong>ALERT: You are logged out!</strong> Could not save draft. <a href="%s" target="_blank">Please log in again.</a>
nl: <strong>WAARSCHUWING: Je bent uitgelogd!</strong> Concept kon niet worden opgeslagen. <a href="%s" target="_blank">Opnieuw inloggen.</a>

en: <strong>Advice:</strong> think very carefully about your site crashing if you are live-editing the theme currently in use.
nl: <strong>Advies:</strong> Denk goed na over een mogelijke sitecrash als je het huidige thema live gaat bewerken.

en: <strong>Author:</strong> %s
nl: <strong>Auteur:</strong> %s

en: <strong>Description</strong> - The description is not prominent by default; however, some themes may display it.
nl: <strong>Omschrijving</strong> - De omschrijving wordt standaard niet gebruiker; hoewel er thema&#39;s zijn die er gebruik van maken.

en: <strong>Discussion</strong> - You can turn comments and pings on or off, and if there are comments on the post, you can see them here and moderate them.
nl: <strong>Reacties</strong> - Je kunt reacties en pings aan en uit zetten, als er reacties op het bericht zijn, worden deze hier getoond en kun je direct modereren.

en: <strong>ERROR</strong>: "Table Prefix" can only contain numbers, letters, and underscores.
nl: <strong>FOUT</strong>: "Table Prefix" kan alleen nummers, letters en underscores bevatten.

en: <strong>ERROR</strong>: %s
nl: <strong>MISLUKT</strong>: %s

en: <strong>ERROR</strong>: <code>$table_prefix</code> in <code>wp-config.php</code> can only contain numbers, letters, and underscores.
nl: <strong>Mislukt</strong>: <code>$table_prefix</code> in <code>wp-config.php</code> mag alleen cijfers, letters en underscores bevatten.

en: <strong>ERROR</strong>: Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href='http://www.google.com/cookies.html'>enable cookies</a> to use WordPress.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Je browser ondersteunt geen cookies of ze worden geblokkeerd. Je moet <a href='http://www.google.nl/cookies.html'>cookies inschakelen</a> om WordPress te kunnen gebruiken.

en: <strong>ERROR</strong>: Couldn&#8217;t register you... please contact the <a href="mailto:%s">webmaster</a> !
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Kan je niet registreren. Neem contact op met de <a href="mailto:%s">webmaster</a>!

en: <strong>ERROR</strong>: Enter a username or e-mail address.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Geef een gebruikersnaam of e-mailadres.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or e-mail.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Ongeldige gebruikersnaam of e-mailadres.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or incorrect password.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Ongeldige gebruikersnaam of e-mailadres.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username. <a href="%s" title="Password Lost and Found">Lost your password</a>?
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Foutieve gebruikersnaam. <a href="%s" title="Wachtwoord verloren en gevonden">Wachtwoord vergeten</a>?

en: <strong>ERROR</strong>: Passwords may not contain the character "\".
nl: <strong>MISLUKT</strong>: wachtwoorden mogen niet het teken "\" bevatten.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: voer een gebruikersnaam in.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter an e-mail address.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: voer een e-mailadres in.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter the same password in the two password fields.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: gebruik hetzelfde wachtwoord in beide wachtwoordvelden.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter your password twice.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: voer je wachtwoord tweemaal in.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter your password.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: voer je wachtwoord in.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your e-mail address.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Voer je e-mailadres in.

en: <strong>ERROR</strong>: The e-mail address isn&#8217;t correct.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Het e-mailadres is onjuist.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Het e-mailadres is onjuist.

en: <strong>ERROR</strong>: The password field is empty.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Geen wachtwoord opgegeven.

en: <strong>ERROR</strong>: The password you entered for the username <strong>%1$s</strong> is incorrect. <a href="%2$s" title="Password Lost and Found">Lost your password</a>?
nl: <strong>Mislukt</strong>: Het opgegeven wachtwoord voor de gebruikersnaam <strong>%1$s</strong> is onjuist. <a href="%2$s" title="Wachtwoord vergeten">Wachtwoord vergeten</a>?

en: <strong>ERROR</strong>: The username field is empty.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Geen gebruikersnaam opgegeven.

en: <strong>ERROR</strong>: There is no user registered with that email address.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Er is geen gebruiker geregistreerd met dit e-mailadres.

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Dit e-mailadres is al geregistreerd. Kies een ander.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered, please choose another one.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Deze gebruikersnaam is al in gebruik. Kies een andere.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered. Please choose another one.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: deze gebruikersnaam is al geregistreerd &mdash; kies een andere.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
nl: <strong>FOUT</strong>: Deze gebruikersnaam is ongeldig omdat er illegale tekens in voorkomen. Vul een geldige gebruikersnaam in.

en: <strong>ERROR</strong>: WordPress %1$s requires MySQL %2$s or higher
nl: <strong>MISLUKT:</strong> WordPress %1$s vereist MySQL %2$s of hoger

en: <strong>ERROR</strong>: You entered your new password only once.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: je hebt je nieuwe wachtwoord maar eenmaal ingevoerd.

en: <strong>ERROR</strong>: Your account has been marked as a spammer.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Je account is gemarkeerd als spammer.

en: <strong>Error:</strong> There was an error connecting to the server, Please verify the settings are correct.
nl: <strong>Mislukt:</strong> Er is een fout opgetreden bij het verbinden met de server. Controleer of je instellingen juist zijn.

en: <strong>Error:</strong> This theme is currently not available. Please try again later.
nl: <strong>Mislukt</strong>: Dit thema is momenteel niet beschikbaar. Probeer het later opnieuw.

en: <strong>Featured Image</strong> - This allows you to associate an image with your post without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the featured image as a post thumbnail on the home page, a custom header, etc.
nl: <strong>Uitgelichte afbeelding</strong> - Dit stelt je in staat om een afbeelding te associ&#235;ren met een bericht zonder het in te voegen. Dit is alleen nuttig wanneer een thema geschikt is om een uitgelichte afbeelding als een thumbnail te tonen op de home pagina, een aangepaste header enz.

en: <strong>Important:</strong> before updating, please <a href="http://codex.wordpress.org/WordPress_Backups">back up your database and files</a>. For help with updates, visit the <a href="http://codex.wordpress.org/Updating_WordPress">Updating WordPress</a> Codex page.
nl: <strong>Belangrijk:</strong> voordat je update, ga eerst naar <a href="http://codex.wordpress.org/WordPress_Backups">database en bestanden backuppen</a>. Voor hulp met updaten, bezoek de <a href="http://codex.wordpress.org/Updating_WordPress">WordPress updaten</a> Codex pagina.

en: <strong>Incoming Links</strong> - Shows links to your site found by Google Blog Search.
nl: <strong>Inkomende links</strong> - Toont links naar je site gevonden door Google Blog Search.

en: <strong>Name</strong> - The name is how it appears on your site.
nl: <strong>Naam</strong> - De naam zoals het wordt getoond op de site.

en: <strong>Note:</strong><br />Deleting a category does not delete the posts in that category. Instead, posts that were only assigned to the deleted category are set to the category <strong>%s</strong>.
nl: <strong>Opmerking:</strong><br />Als je een categorie verwijdert, worden de berichten in die categorie niet verwijderd. Berichten die uitsluitend toebehoren aan de verwijderde categorie, komen terecht in de categorie <strong>%s</strong>.

en: <strong>Order</strong> - Pages are usually ordered alphabetically, but you can choose your own order by entering a number (1 for first, etc.) in this field.
nl: <strong>Volgorde</strong> - Pagina&#39;s zijn meestal op alfabetische volgorde gesorteerd, maar je kunt hier je eigen volgorde kiezen door een nummer in te voeren (1 voor de eerste enz.).

en: <strong>Other WordPress News</strong> - Shows the feed from <a href="http://planet.wordpress.org" target="_blank">WordPress Planet</a>. You can configure it to show a different feed of your choosing.
nl: <strong>Overig WordPress nieuws</strong> - Toont de feed van <a href="http://planet.wordpress.org" target="_blank">WordPress Planet</a>. Je kunt hier ook een andere feed tonen.

en: <strong>Parent</strong> - Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional. To create a subcategory, just choose another category from the Parent dropdown.
nl: <strong>Hoofd</strong> - Categorie&#235;n kunnen, in tegenstelling tot tags, een hi&#235;rarchie hebben. Je zou een categorie Muziek kunnen hebben en daaronder subcategorie&#235;n voor Classic Rock en Hardrock. Dit is volledig optioneel, de keuze is aan jou. Om een subcategorie te maken, kies je een andere categorie uit het Hoofd dropdown menu.

en: <strong>Parent</strong> - You can arrange your pages in hierarchies. For example, you could have an &#8220;About&#8221; page that has &#8220;Life Story&#8221; and &#8220;My Dog&#8221; pages under it. There are no limits to how many levels you can nest pages.
nl: <strong>Hoofd</strong> - Je kunt de pagina&#39;s in hi&#235;rarchie&#235;n onderbrengen (nesten). Je kunt bijvoorbeeld een &#8220;Over mij&#8221; pagina hebben met daaronder de pagina&#39;s &#8220;Levensverhaal&#8221; en &#8220;Mijn hond&#8221;. Er zijn geen limieten op het aantal niveau&#39;s waarin pagina&#39;s genest kunnen zijn.

en: <strong>Please Note:</strong> Any customizations you have made to theme files will be lost. Please consider using <a href="%s">child themes</a> for modifications.
nl: <strong>Let op:</strong> Alle wijzigingen die zijn gemaakt aan de thema bestanden zullen verloren gaan. Overweeg het gebruik van <a href="%s">sub thema&#39;s</a> voor wijzigingen.

en: <strong>Plugins</strong> - Features the most popular, newest, and recently updated plugins from the WordPress.org Plugin Directory.
nl: <strong>Plugins</strong> - Kenmerken van de meest populaire, de nieuwste, en onlangs bijgewerkte plugins uit de WordPress.org Plugin Directory.

en: <strong>Post Format</strong> - This designates how your theme will display a specific post. For example, you could have a <em>standard</em> blog post with a title and paragraphs, or a short <em>aside</em> that omits the title and contains a short text blurb. Please refer to the Codex for <a href="http://codex.wordpress.org/Post_Formats#Supported_Formats">descriptions of each post format</a>. Your theme could enable all or some of 10 possible formats.
nl: <strong>Bericht format</strong> - Dit geeft aan hoe je thema getoond wordt in een specifiek bericht. Als voorbeeld: Je kunt een <em>standaard</em> sitebericht met een titel en paragrafen hebben, of een kort <em>aside</em> bericht dat de titel weglaat en een korte tekstaantekening bevat. Bezoek de Codex voor <a href="http://codex.wordpress.org/Post_Formats#Supported_Formats">omschrijvingen van elk berichtformat</a>. Je thema kan alle, of enkele van de 10  mogelijke postformats ingeschakeld hebben

en: <strong>Post editor</strong> - Enter the text for your post. There are two modes of editing: Visual and HTML. Choose the mode by clicking on the appropriate tab. Visual mode gives you a WYSIWYG editor. Click the last icon in the row to get a second row of controls. The HTML mode allows you to enter raw HTML along with your post text. You can insert media files by clicking the icons above the post editor and following the directions. You can go the distraction-free writing screen, new in 3.2, via the Fullscreen icon in Visual mode (second to last in the top row) or the Fullscreen button in HTML mode (last in the row). Once there, you can make buttons visible by hovering over the top area. Exit Fullscreen back to the regular post editor.
nl: <strong>Bericht bewerker</strong> - Geef je tekst in om je bericht te schrijven. Er zijn twee manieren om te schrijven: Visueel en HTML. Kies je gewenste modus door op het daarbij horend tabblad te klikken. De visuele modus is een WYSIWYG bewerker. Klik op het laatste icoontje om een tweede rij met opties te krijgen. De HTML modus staat je toe om HTML codes te gebruiken voor je bericht. Media kan je toevoegen door gebruik te maken van de knoppen boven de bericht bewerker en daar dan de stappen te volgen. Het is ook mogelijk om een bericht te schrijven zonder afgeleid te worden door WordPress door in de volledig scherm modus te werken. Eenmaal daar kan je de knoppen zichtbaar maken door er met je muis over te gaan aan de bovenkant van je scherm. Verlaat het volledig scherm en ga zo terug naar de normale weergave.
    .

en: <strong>Posted title:</strong> %s
nl: <strong>Titel:</strong> %s

en: <strong>Publish</strong> - You can set the terms of publishing your post in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a post or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a post to be published in the future or backdate a post.
nl: <strong>Publiceren</strong> - Je kan de voorwaarden voor publicatie van je bericht instellen in het Publiceren vak. Voor Status, Zichtbaarheid en (Onmiddellijk) publiceren klik je op de Bewerken link om meer opties weer te geven. Zichtbaarheid bevat opties om je bericht te beschermen met een wachtwoord of om het op de voorpagina van je site te plakken (sticky). (Onmiddellijk) publiceren laat je toe om een datum en tijdstip in de toekomst of in het verleden in te stellen, zodat je de publicatie op een later tijdstip kunt plannen of een bericht kunt terugdateren.

en: <strong>QuickPress</strong> - Allows you to create a new post and either publish it or save it as a draft.
nl: <strong>QuickPress</strong> - Maakt het mogelijk om een nieuw bericht te maken en of deze te publiceren of als concept op te slaan.

en: <strong>RSS Error</strong>: %s
nl: <strong>RSS Fout:</strong> %s

en: <strong>Random:</strong> Show a different image on each page.
nl: <strong>Willekeurig:</strong> Toon een andere afbeelding op iedere pagina.

en: <strong>Recent Comments</strong> - Shows the most recent comments on your posts (configurable, up to 30) and allows you to moderate them.
nl: <strong>Laatste reacties</strong> - Toont de laatste reacties op je berichten (configureerbaar tot 30) en biedt de mogelijkheid om deze aan te passen.

en: <strong>Recent Drafts</strong> - Displays links to the 5 most recent draft posts you&#8217;ve started.
nl: <strong>Recente concepten</strong> - Toont links naar de 5 meest recente concepten die je hebt gestart.

en: <strong>Right Now</strong> - Displays a summary of the content on your site and identifies which theme and version of WordPress you are using.
nl: <strong>Op dit moment</strong> - Geeft een overzicht van de inhoud op je site en vermeldt welk thema en welke versie van WordPress je gebruikt.

en: <strong>Send Trackbacks</strong> - Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. Enter the URL(s) you want to send trackbacks. If you link to other WordPress sites they&#8217;ll be notified automatically using pingbacks, and this field is unnecessary.
nl: <strong>Trackbacks verzenden</strong> - Met trackbacks kan je andere blogsystemen inlichten dat je naar hen linkt. Voer de links in waarnaar je trackbacks wilt verzenden. Andere WordPress sites waar je naar verwijst, worden automatisch ingelicht met behulp van pingbacks. Voor deze sites is dit veld niet nodig.

en: <strong>Sign up success!</strong> Please check your email for your Akismet API Key and enter it below.
nl: <strong>Registratie succesvol!</strong> Controleer je e-mail voor je Akismet API Key een geef deze hieronder in.

en: <strong>Slug</strong> - The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
nl: <strong>Slug</strong> - De &#8220;slug&#8221; is de URL-vriendelijke versie van de naam. Het bestaat gewoonlijk uit alleen kleine letters en bevat alleen letters, cijfers en koppeltekens.

en: <strong>Template</strong> - Some themes have custom templates you can use for certain pages that might have additional features or custom layouts. If so, you&#8217;ll see them in this dropdown menu.
nl: <strong>Template</strong> - Sommige thema&#39;s hebben aangepaste templates die je kunt gebruiken voor bepaalde pagina&#39;s met extra functies of aangepaste lay-outs. Als dit het geval is, vind je deze in dit dropdown menu.

en: <strong>Title</strong> - Enter a title for your post. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
nl: <strong>Titel</strong> - Vul in titel in voor je bericht. Nadat je een titel in hebt gevuld, zie je de permalink hieronder welke je kunt wijzigen.

en: <strong>Warning:</strong> Making changes to active plugins is not recommended.  If your changes cause a fatal error, the plugin will be automatically deactivated.
nl: <strong>Waarschuwing:</strong> Actieve plugins wijzigen wordt afgeraden. Als je aanpassingen een fatale fout veroorzaken, wordt de plugin automatisch gedeactiveerd.

en: <strong>Warning:</strong> This plugin has <strong>not been marked as compatible</strong> with your version of WordPress.
nl: <strong>Waarschuwing:</strong> Deze plugin is <strong>(nog) niet gemarkeerd als compatibel</strong> met je huidige versie van WordPress.

en: <strong>Warning:</strong> This plugin has <strong>not been tested</strong> with your current version of WordPress.
nl: <strong>Waarschuwing:</strong> Deze plugin is <strong>niet getest</strong> met je huidige versie van WordPress.

en: <strong>Warning:</strong> This theme has <strong>not been tested</strong> with your current version of WordPress.
nl: <strong>Waarschuwing:</strong> Dit thema is <strong>niet getest</strong> met de huidige versie van WordPress.

en: <strong>Warning:</strong> This theme has not been marked as <strong>compatible</strong> with your version of WordPress.
nl: <strong>Waarschuwing:</strong> Dit thema is <strong>(nog) niet compatibel</strong> met de huidige versie van WordPress.

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
nl: <strong>Waarschuwing:</strong> deze pagina&#39;s mogen niet dezelfde zijn!

en: <strong>WordPress Blog</strong> - Come here for the latest scoop.
nl: <strong>WordPress blog</strong> - Kom hier voor de laatste nieuws en primeurs.

en: <strong>XHTML:</strong> You can use these tags: <code>%s</code>
nl: <strong>XHTML:</strong> Je kunt deze tags gebruiken <code>%s</code>

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
nl: Een <a href="%s">statische pagina</a> (hieronder kiezen)

en: A DNS problem or firewall is preventing all access from your web server to Akismet.com.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet and firewalls</a>.
nl: Een DNS probleem of firewall zorgt ervoor dat er geen toegang mogelijk is naar de webserver van Akismet.com. <strong>Akismet kan niet correct werken voordat dit probleem is verholpen.</strong> Neem contact op met je hostingprovider of firewall administratie en geef  <a href="%s" target="_blank">deze informatie over Akismet en firewalls</a>.

en: A calendar of your site&#8217;s posts
nl: Een kalender van je siteberichten

en: A comment is held for moderation
nl: Een reactie wacht op moderatie

en: A list or dropdown of categories
nl: Een lijst of dropdown van categorie&#235;n

en: A monthly archive of your site&#8217;s posts
nl: Een maandelijks archief van je siteberichten

en: A name is required for this term
nl: Een naam is verplicht voor deze term

en: A network problem or firewall is blocking all connections from your web server to Akismet.com.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet and firewalls</a>.
nl: Een netwerkprobleem of firewall zorgt ervoor dat er geen toegang mogelijk is naar de webserver van Akismet.com. <strong>Akismet kan niet correct werken voordat dit probleem is verholpen.</strong> Neem contact op met je hostingprovider of firewall administratie en geef  <a href="%s" target="_blank">deze informatie over Akismet en firewalls</a>.

en: A network problem or firewall is blocking some connections from your web server to Akismet.com.  Akismet is working but this may cause problems during times of network congestion.  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet and firewalls</a>.
nl: Een netwerkprobleem of firewall zorgt ervoor dat er geen toegang mogelijk is naar de webserver van Akismet.com. Akismet kan niet correct werken voordat dit probleem is verholpen. Neem contact op met je hostingprovider of firewall administratie en geef  <a href="%s" target="_blank">deze informatie over Akismet en firewalls</a>.

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
nl: Een nieuwe reactie op het bericht "%s" wacht op toelating

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
nl: Een nieuwe pingback op het bericht "%s" wacht op toelating

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
nl: Een nieuwe trackback op het bericht "%s", wacht op je toelating

en: A password will be automatically generated for you if you leave this blank.
nl: Een automatisch wachtwoord wordt gegenereerd als dit leeg blijft.

en: A password will be e-mailed to you.
nl: Je ontvangt een wachtwoord per e-mail.

en: A search form for your site
nl: Een zoekformulier voor je site

en: A server or network problem prevented Akismet from checking %d comment. It has been temporarily held for moderation and will be automatically re-checked in %s. | A server or network problem prevented Akismet from checking %d comments. They have been temporarily held for moderation and will be automatically re-checked in %s.
nl[0]: Een server of netwerk probleem voorkwam dat Akismet %d reactie controleerde. Het is tijdelijk in de moderatierij gezet en wordt automatisch opnieuw gecontroleerd in %s.
nl[1]: Een server of netwerk probleem voorkwam dat Akismet %d reacties controleerde. Het is tijdelijk in de moderatierij gezet en wordt automatisch opnieuw gecontroleerd in %s.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
nl: Deze term met dit hoofd is al eerder toegevoegd en bestaat al.

en: A term with the name provided already exists.
nl: Een term met de aangegeven naam bestaat al.

en: A valid URL was not provided.
nl: De opgegeven URL was niet geldig.

en: A valid email address is required
nl: Een geldig e-mailadres is noodzakelijk

en: A yellow row means the comment is waiting for you to moderate it.
nl: Een gele regel betekent dat de reactie wacht op moderatie.

en: Abbreviation
nl: Afkorting

en: About
nl: Over

en: About TinyMCE
nl: Over TinyMCE

en: About Yourself
nl: Over jezelf

en: About the software
nl: Over de software

en: About the user
nl: Over de gebruiker

en: Accessibility Help
nl: Help over toegankelijkheid

en: Accessible
nl: Toegankelijk

en: Acronym
nl: Acroniem

en: Action
nl: Actie

en: Actions
nl: Acties

en: Activate
nl: Activeren

en: Activate &#8220;%s&#8221;
nl: Activeer &#8220;%s&#8221;

en: Activate Plugin
nl: Plugin activeren

en: Activate Plugin &amp; Run Importer
nl: Plugin activeren &amp; importeren uitvoeren

en: Activate importer
nl: Importeerfunctie activeren

en: Activate this plugin
nl: Deze plugin activeren

en: Activate this plugin for all sites in this network
nl: Deze plugin activeren voor alle sites in je netwerk

en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Actieve <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Actieve <span class="count">(%s)</span>

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add Audio
nl: Audio toevoegen

en: Add Custom Field
nl: Extra veld toevoegen

en: Add Existing User
nl: Bestaande gebruiker toevoegen

en: Add Existing User
nl: Bestaande gebruiker toevoegen

en: Add Link
nl: Link toevoegen

en: Add Media
nl: Media toevoegen

en: Add New Category
nl: Nieuwe categorie toevoegen

en: Add New Custom Field:
nl: Voeg nieuw aangepast veld toe:

en: Add New Link
nl: Nieuwe link toevoegen

en: Add New Link Category
nl: Een nieuwe linkcategorie toevoegen

en: Add New Menu
nl: Nieuw menu toevoegen

en: Add New Page
nl: Nieuwe pagina toevoegen

en: Add New Post
nl: Nieuw bericht toevoegen

en: Add New Tag
nl: Nieuwe tag toevoegen

en: Add New User
nl: Gebruikers | Nieuwe gebruiker

en: Add New User
nl: Nieuwe gebruiker toevoegen

en: Add Photos
nl: Foto&#39;s toevoegen

en: Add Video
nl: Video toevoegen

en: Add an Image
nl: Afbeelding toevoegen

en: Add from URL
nl: Toevoegen van URL

en: Add media file from URL
nl: Mediabestand toevoegen vanaf URL

en: Add media files from your computer
nl: Mediabestanden van je computer toevoegen:

en: Add menu
nl: Menu toevoegen

en: Add new Tag
nl: Nieuwe tag toevoegen

en: Add or remove tags
nl: Tags toevoegen of verwijderen

en: Add the user without sending them a confirmation email.
nl: Gebruiker toevoegen zonder een bevestigingsbericht te verzenden.

en: Add to Menu
nl: Aan menu toevoegen

en: Add:
nl: Toevoegen:

en: Additional Capabilities
nl: Aanvullende mogelijkheden

en: Address
nl: Adres

en: Admin Color Scheme
nl: Beheer kleurenschema

en: Administrators have access to all the administration features.
nl: Beheerders hebben toegang tot alle administratieve eigenschappen.

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Advanced Image Settings
nl: Geavanceerde afbeeldingsinstellingen

en: Advanced Link Settings
nl: Geavanceerde link instellingen

en: Advanced Rich Editing
nl: Geavanceerd bewerken

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Advanced caching plugin.
nl: Geavanceerde cache plugin.

en: Advanced use of the Rich Editor
nl: Geavanceerd gebruik van de wysiwyg-editor

en: After a file has been uploaded, you can add titles and descriptions.
nl: Nadat een bestand is ge&uuml;pload, kan je titels en beschrijvingen toevoegen.

en: After typing in your edits, click Update File.
nl: Klik na het bewerken op Bestand bijwerken.

en: After you have added your items, drag and drop to put them in the order you want. You can also click each item to reveal additional configuration options.
nl: Nadat enkele items zijn toegevoegd kun je deze via drag en drop verplaatsen en ze in de door jou gewenste volgorde zetten. Je kunt op een item klikken om eventuele configuratie instellingen weer te geven.

en: Akismet %s requires WordPress 3.0 or higher.
nl: Akismet%s heeft WordPress 3.0 of hoger nodig.

en: Akismet API Key
nl: Akismet API sleutel

en: Akismet Configuration
nl: Akismet-instellingen

en: Akismet Stats
nl: Akismet statistieken

en: Akismet caught this comment as spam
nl: Akismet heeft deze reactie als spam gemarkeerd

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
nl: Akismet heeft deze reactie als spam gemarkeerd tijdens een automatisch identificatie.

en: Akismet cleared this comment
nl: Akismet heeft deze reactie goedgekeurd

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
nl: Akismet heeft deze reactie goedgekeurd tijdens een automatische opschoning.

en: Akismet has caught <strong>%1$s spam</strong> for you since you first installed it.
nl: Akismet heeft <strong>%1$s spam</strong> voor je onderschept sinds je het hebt ge&#239;nstalleerd.

en: Akismet has detected a problem.
nl: Akismet heeft een probleem gedetecteerd.

en: Akismet is almost ready.
nl: Akismet is er bijna klaar voor.

en: Akismet is working correctly.  All servers are accessible.
nl: Akismet werkt correct. Alle servers zijn beschikbaar.

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam
nl: Akismet heeft opnieuw gecontroleerd en heeft deze reactie als spam gemarkeerd.

en: Akismet re-checked and cleared this comment
nl: Tijdens de hercontrole door Akismet is deze reactie goedgekeurd

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s), will automatically retry again later.
nl: Akismet was niet in staat om deze reactie te controleren (antwoord: %s), het wordt later automatisch opnieuw geprobeerd.

en: Akismet was unable to re-check this comment (response: %s)
nl: Akismet was niet in staat om deze reactie opnieuw te controleren (reactie: %s)

en: Align
nl: Uitlijnen

en: Align Center
nl: Centreren

en: Align Full
nl: Uitvullen

en: Align Left
nl: Links uitlijnen

en: Align Right
nl: Rechts uitlijnen

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: All
nl: Alle

en: All Akismet servers are available.
nl: Alle Akismet servers zijn beschikbaar.

en: All Categories
nl: Alle categorie&#235;n

en: All Comments
nl: Alle reacties

en: All Link Categories
nl: Alle link categorie&#235;n

en: All Links
nl: Alle links

en: All Pages
nl: Alle pagina&#39;s

en: All Posts
nl: Alle berichten

en: All Settings
nl: Alle instellingen

en: All Tabs:
nl: Alle tabbladen:

en: All Tags
nl: Alle tags

en: All Types
nl: Alle soorten

en: All Users
nl: Alle gebruikers

en: All content
nl: Gehele inhoud

en: All image sizes
nl: Alle afbeeldingsafmetingen

en: All of this theme&#8217;s files are located in <code>%2$s</code>.
nl: All deze themabestanden bevinden zich in <code>%2$s</code>.

en: All sizes except thumbnail
nl: Alle formaten, behalve de thumbnail.

en: All spam deleted.
nl: Alle spam verwijderd.

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first. You can use the <em>Screen Options</em> tab to customize the display of this screen.
nl: Alle bestanden die je hebt ge&#252;pload zijn opgenomen in de media bibliotheek, met de meest recente uploads als eerste vermeld. Je kunt het <em>schermopties</em> tabblad gebruiken om de weergave van dit scherm aanpassen.

en: All updates have been completed.
nl: Alle updates zijn klaar.

en: Allow
nl: Toestaan

en: Allow <a href="%s" target="_blank">trackbacks and pingbacks</a> on this page.
nl: <a href="%s" target="_blank">trackbacks en  pingbacks</a> toestaan op deze pagina.

en: Allow Comments
nl: Reacties toestaan

en: Allow Pings
nl: Pings toestaan

en: Allow comments.
nl: Reacties toestaan.

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks.)
nl: Link notificaties van andere sites toestaan (pingbacks en trackbacks).

en: Allow my site to appear in search engines like Google and Technorati.
nl: Ik wil mijn site zichtbaar hebben in zoekmachines als Google en Technorati.

en: Allow new users to sign up
nl: Registratie nieuwe gebruikers toestaan

en: Allow people to post comments on new articles
nl: Sta toe dat bezoekers kunnen reageren op nieuwe artikelen

en: Already Installed
nl: Al ge&#239;nstalleerd

en: Already pinged:
nl: Reeds gepingd:

en: Alt text for the image, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;
nl: Alternatieve tekst voor de afbeelding, bijvoorbeeld &#8220;De nachtwacht&#8221;

en: Alternate Text
nl: Alternatieve tekst

en: Alternative source 1
nl: Alternatieve bron 1

en: Alternative source 2
nl: Alternatieve bron 2

en: Always use https when visiting the admin
nl: Altijd HTTPS-gebruiken voor beheerhandelingen

en: An Unexpected HTTP Error occurred during the API request.
nl: Een onverwachte HTTP fout is opgetreden tijdens het API verzoek.

en: An administrator must always approve the comment
nl: Een administrator moet de reactie altijd toelaten

en: An automated WordPress update has failed to complete - <a href="%s">please attempt the update again now</a>.
nl: Fout bij het automatisch bijwerken van WordPress &mdash; <a href="%s">probeer opnieuw bij te werken</a>.

en: An automated WordPress update has failed to complete! Please notify the site administrator.
nl: Fout bij het automatisch bijwerken van WordPress. Stel de sitebeheerder op de hoogte.

en: An avatar is an image that follows you from weblog to weblog appearing beside your name when you comment on avatar enabled sites.  Here you can enable the display of avatars for people who comment on your site.
nl: Een &#34;avatar&#34; is een afbeelding die op op elke site naast je naam wordt getoond, op elke site waar dat is ingeschakeld. Hier kun je het tonen van &#34;avatars&#34; inschakelen voor degenen die op je site reageren.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
nl: Er is een fout opgetreden, wat waarschijnlijk betekent dat de feed uit de lucht is. Probeer later opnieuw.

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
nl: Er is een fout opgetreden. Ververs de pagina en probeer opnieuw.

en: An error has occurred; the feed is probably down. Try again later.
nl: Er is een fout opgetreden. De feed is waarschijnlijk uit de lucht. Probeer later opnieuw.

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
nl: Fout opgetreden bij het uploaden. Probeer later nog eens.

en: An error occurred while updating %1$s: <strong>%2$s</strong>.
nl: Een fout tijdens het updaten %1$s: <strong>%2$s</strong>.

en: An unidentified error has occurred.
nl: Er is een onge&iuml;dentificeerde fout opgetreden.

en: An unknown error occurred.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden.

en: An updated version of WordPress is available.
nl: Een nieuwe versie van WordPress is beschikbaar.

en: Anchor name
nl: Ankernaam

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Any HTML entered directly into the rich editor will show up as text when the post is viewed. What you see is what you get. When you want to include HTML elements that cannot be generated with the toolbar buttons, you must enter it by hand in the HTML editor. Examples are tables and &lt;code&gt;. To do this, click the HTML tab and edit the code, then switch back to Visual mode. If the code is valid and understood by the editor, you should see it rendered immediately.
nl: Eventuele HTML-code die direct wordt ingevoerd in de editor, wordt als tekst getoond wanneer het bericht wordt bekeken. Het is immers 'wat je ziet is wat je krijgt'. Als je HTML-elementen wilt gebruiken die je niet kunt aanmaken met de knoppen op de werkbalk, moet je ze handmatig invoeren in de HTML-editor. Voorbeelden zijn tabellen en &lt;code&gt;. Om dit te doen klik je op de HTML-tab, bewerk je de code en schakel je weer terug naar wysiwyg. Als de code geldig is en de editor er iets van kan maken, zul je het resultaat direct zien.

en: Any edits to files from this screen will be reflected on all sites in the network.
nl: De bewerkingen op bestanden van dit scherm zullen worden weergegeven op alle sites van het netwerk.

en: Anyone can register
nl: Iedereen kan registreren

en: Anyone posts a comment
nl: Iemand heeft een reactie geplaatst

en: Appearance
nl: Weergave

en: Application Attachment Template
nl: Applicatie bijlage template

en: Apply
nl: Uitvoeren

en: Apply Filters
nl: Filters toepassen

en: Apply changes to:
nl: Wijzigingen toepassen op:

en: Approve
nl: Toelaten

en: Approve Comment
nl: Reactie toelaten

en: Approve and Reply
nl: Goedkeuren en beantwoorden

en: Approve it: %s
nl: Toelaten: %s

en: Approve this comment
nl: Deze reactie toelaten

en: Approved | Approved
nl[0]: Toegelaten
nl[1]: Toegelaten

en: Apr_April_abbreviation
nl: apr

en: April
nl: april

en: Aqua
nl: Zeeblauw

en: Arbitrary text or HTML
nl: Willekeurige tekst of HTML

en: Archives
nl: Archief

en: Are you lost?
nl: Ben je de weg kwijt?

en: Are you sure you want to clear all contents?
nl: Weet je zeker dat je alle inhoud wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to do this?
nl: Weet je zeker dat je dit wilt doen?

en: Are you sure you want to install this plugin?
nl: Weet je zeker dat je deze plugin wilt installeren?

en: Are you sure you wish to delete these files and data?
nl: Weet je zeker dat je deze bestanden en data wilt verwijderen?

en: Are you sure you wish to delete these files?
nl: Weet je zeker dat je deze bestanden wilt verwijderen?

en: Arrow: move by 10px
nl: Pijl: 10px verplaatsen

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Aside from the default theme included with your WordPress installation, themes are designed and developed by third parties.
nl: Behalve het standaard thema die wordt meegeleverd met WordPress worden alle thema&#39;s ontworpen en ontwikkeld door derden.

en: AtomPub services are disabled on this site.  An admin user can enable them at %s
nl: AtomPub services zijn uitgeschakeld op deze site. Een admin gebruiker kan ze inschakelen op %s

en: Attach
nl: Bijvoegen

en: Attach to a post
nl: Toevoegen aan bericht

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Attachment Page
nl: Bijlage pagina

en: Attachment Template
nl: Bijlage template

en: Attempt to notify any blogs linked to from the article.
nl: Probeer een bericht naar alle sites te verzenden waaraan wordt gerefereerd in het bericht.

en: Attribute all posts and links to:
nl: Alle berichten en links toewijzen aan:

en: Attributes
nl: Attributen

en: Audio Attachment Template
nl: Audio bijlage template

en: Audio File URL
nl: URL

en: Aug_August_abbreviation
nl: aug

en: August
nl: augustus

en: Authentication Keys
nl: Autorisatiesleutels

en: Authentication failed
nl: Aanmelding mislukt

en: Author
nl: Auteur

en: Author : %1$s (IP: %2$s , %3$s)
nl: Auteur : %1$s (IP: %2$s , %3$s)

en: Author Template
nl: Auteurstemplate

en: Author is %s
nl: Auteur is %s

en: Author:
nl: Auteur:

en: Authors can publish and manage their own posts.
nl: Auteurs kunnen hun eigen berichten beheren en publiceren.

en: Authors:
nl: Auteurs:

en: Auto Draft
nl: Automatische concepten

en: Auto play
nl: Automatisch afspelen

en: Auto start
nl: Autostart

en: Auto-delete spam submitted on posts more than a month old.
nl: Automatisch spam verwijderen die bij berichten is toegevoegd die ouder zijn als een maand.

en: Auto-embeds
nl: Auto-invoegen

en: Automatically add new top-level pages
nl: Automatische nieuwe top-level pagina&#39;s toevoegen

en: Automatically add paragraphs
nl: Automatisch paragrafen toevoegen

en: Automatically close comments on articles older than %s days
nl: De reactiemogelijkheid automatisch uitschakelen bij berichten ouder dan %s dag(en)

en: Autosave disabled.
nl: Automatisch opslaan uitgeschakeld.

en: Available Themes
nl: Beschikbare thema&#39;s

en: Available Tools
nl: Beschikbare middelen

en: Available Widgets
nl: Beschikbare widgets

en: Avatar Display
nl: Avatarweergave

en: Average Rating
nl: Gemiddelde waardering

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background Attachment
nl: Achtergrondbijlage

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Background Image
nl: Achtergrondafbeelding

en: Background Position
nl: Achtergrondpositie

en: Background Repeat
nl: Achtergrond herhalen

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
nl: Achtergrond bijgewerkt. <a href="%s">Bezoek je site</a> om het resultaat te zien.

en: Bad login/pass combination.
nl: Onjuiste gebruikersnaam/wachtwoordcombinatie

en: Balance
nl: Balans

en: Base
nl: Basis

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: Baseline
nl: Basis

en: Basics
nl: Basisinfo

en: Basics of Rich Editing
nl: De basis van wysiwyg

en: Before a comment appears
nl: Voor een reactie verschijnt

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
nl: Alvorens het importbestand kan worden geupload, moet de volgende fout worden opgelost:

en: Begin by choosing a theme to edit from the dropdown menu and clicking Select. A list then appears of all the template files. Clicking once on any file name causes the file to appear in the large Editor box.
nl: Begin met het kiezen van een thema om te bewerken in het dropdown menu en op selecteren te klikken. Een lijst van alle bestanden van het thema verschijnt vervolgens. Klik op 1 van de bestandsnamen om het bestand te openen in de grote Editor box.

en: Biographical Info
nl: Biografie

en: Black
nl: Zwart

en: Blank
nl: Leeg

en: Blockquote (Alt+Shift+Q)
nl: Citaat (Alt+Shift+Q)

en: Blog pages show at most
nl: Sitepagina&#39;s tonen maximaal

en: Blogroll
nl: Links

en: Blue
nl: Blauw

en: Blue Color Scheme
nl: Blauw kleurenschema

en: Bold
nl: Vet

en: Bold (Ctrl + B)
nl: Vetgedrukt (Ctrl + B)

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

en: Border
nl: Rand

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Break comments into pages with %1$s top level comments per page and the %2$s page displayed by default
nl: Reacties over meerdere pagina&#39;s verdelen met %1$s reacties per pagina en de %2$s pagina standaard getoond

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
nl: Tijdelijk niet beschikbaar vanwege gepland onderhoud. Probeer het over enkele minuten nog een keer.

en: Bring back this update
nl: De nieuwe versie (update) uitpakken

en: Broken Themes
nl: Beschadigde thema&#39;s

en: Brown
nl: Bruin

en: Browse
nl: Bladeren

en: Browsing <strong>%s</strong> (active)
nl: Bladeren <strong>%s</strong> (actief)

en: Browsing <strong>%s</strong> (inactive)
nl: Bladeren <strong>%s</strong> (niet actief)

en: Bulk Actions
nl: Acties

en: Bulk Edit
nl: Bulkbewerken

en: Burnt orange
nl: Oranje

en: By %s
nl: Door %s

en: By default WordPress uses web <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr>s which have question marks and lots of numbers in them, however WordPress offers you the ability to create a custom URL structure for your permalinks and archives. This can improve the aesthetics, usability, and forward-compatibility of your links. A <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Permalinks">number of tags are available</a>, and here are some examples to get you started.
nl: WordPress gebruikt standaard web-<abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr>s die vraagtekens en veel getallen bevatten. Je kunt echter een eigen URL-structuur aanmaken voor je permalinks en archief. Dit kan de weergave, bruikbaarheid en compatibiliteit van je links  verbeteren. Er zijn <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Permalinks">diverse tags beschikbaar</a> en hier zijn wat voorbeelden om je op weg te helpen.

en: By: %s
nl: Door: %s

en: CSS Classes
nl: CSS classes

en: CSS Classes (optional)
nl: CSS Class (optioneel)

en: Calendar
nl: Kalender

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel Upload
nl: Uploaden afbreken

en: Cancel all changes
nl: Alle wijzigingen annuleren

en: Cancel reply
nl: Reactie annuleren

en: Cannot create a revision of a revision
nl: Kan geen revisie van een revisie aanmaken

en: Cannot create a user with an empty login name.
nl: Niet mogelijk om een gebruiker zonder gebruikersnaam aan te maken.

en: Cannot load %s.
nl: Kan %s niet laden.

en: Cannot load image metadata.
nl: Niet mogelijk om afbeeldingsmetagegevens te laden.

en: Cannot save image metadata.
nl: Niet mogelijk om metagegevens van de afbeelding op te slaan.

en: Caption
nl: Onderschrift:

en: Categories
nl: Categorie&#235;n

en: Categories and Tags Converter
nl: Categorie&#235;n en tags converteren

en: Categories can be selectively converted to tags using the <a href="%s">category to tag converter</a>.
nl: Categorie&#235;n kunnen geselecteerd worden geconverteerd naar tags door van de <a href="%s">categorie naar tag converter</a>.

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
nl: Categorie&#235;n kunnen, in tegenstelling tot tags, een hi&#235;rarchie hebben. Je zou een categorie Muziek kunnen hebben en daaronder subcategorie&#235;n voor Classic Rock en Hardrock. Dit is optioneel.

en: Categories:
nl: Categorie&#235;n:

en: Category | Categories
nl[0]: Categorie
nl[1]: Categorie&#235;n

en: Category Template
nl: Categorie template

en: Category base
nl: Categoriebasis

en: Caught Spam
nl: Onderschepte spam

en: Caution:
nl: Waarschuwing:

en: Cell
nl: Cel

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Change
nl: Bijwerken

en: Change Permalinks
nl: Permalinks aanpassen

en: Change role to&hellip;
nl: Rol wijzigen naar&hellip;

en: Changed roles.
nl: Rollen gewijzigd.

en: Changes saved.
nl: Wijzigingen opgeslagen.

en: Changing to %s
nl: Over naar %s

en: Cheatin&#8217; uh?
nl: Vals aan het spelen?

en: Check Again
nl: Opnieuw controleren

en: Check Spelling
nl: Spelling controleren

en: Check for Spam
nl: Controleer op spam

en: Check network status &raquo;
nl: Controleer netwerkstatus &raquo;

en: Check your e-mail for the confirmation link.
nl: Controleer je e-mail voor de bevestigingslink.

en: Check your e-mail for your new password.
nl: Controleer je e-mail voor je nieuwe wachtwoord.

en: Choose a city in the same timezone as you.
nl: Kies een plaats in dezelfde tijdzone als waarin je zit.

en: Choose a file from your computer:
nl: Een bestand van je computer kiezen:

en: Choose a plugin to edit from the menu in the upper right and click the Select button. Click once on any file name to load it in the editor, and make your changes. Don&#8217;t forget to save your changes (Update File) when you&#8217;re finished.
nl: Kies een plugin om te bewerken uit het menu rechtsboven en klik op de Selecteren knop. Klik eenmaal op een bestandsnaam om het in de editor te laden en maak je wijzigingen. Vergeet niet je wijzigingen op te slaan (Bestand bijwerken) als je klaar bent.

en: Choose an image from your computer:
nl: Kies een afbeelding van je computer:

en: Choose files to upload
nl: Te uploaden bestanden kiezen

en: Choose from the most used tags
nl: Kies uit de meest gebruikte tags

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
nl: Kies het deel van de afbeelding wat je als header wilt gebruiken.

en: Choose the target frame for your link.
nl: Kies het doelframe voor je link.

en: Choose what to export
nl: Kies wat je wilt exporteren

en: Circle
nl: Cirkel

en: Citation
nl: Citaat

en: Cleanup messy code
nl: Slordige code opschonen

en: Clear
nl: Leegmaken

en: Clear List
nl: Lijst wissen

en: Cleared by Akismet
nl: Goedgekeurd door Akismet

en: Click Save Menu to make pending menu items public.
nl: Klik op Menu Opslaan om menu items in de wachtrij te publiceren.

en: Click here to cancel reply.
nl: Klik hier om je antwoord te annuleren.

en: Click to edit this part of the permalink
nl: Klik om dit deel van de permalink te bewerken

en: Click to insert.
nl: Klik om in te voegen.

en: Click to toggle
nl: Klik om te wisselen

en: Click to view entire list of files which will be deleted
nl: Klik om de gehele lijst van bestanden die gewist zullen worden te zien

en: Close
nl: Sluiten

en: Close Window
nl: Venster sluiten

en: Close all open tags
nl: Alle open tags sluiten

en: Close filters
nl: Filters sluiten

en: Close this window.
nl: Sluit dit venster.

en: Code sample
nl: Code voorbeeld

en: Cofounder, Project Lead
nl: Mede-oprichter, projectleider

en: Collapse menu
nl: Menu invouwen

en: Color
nl: Kleur

en: Color picker
nl: Kleurenkiezer

en: Color:
nl: Kleur:

en: Colors
nl: Kleuren

en: Column
nl: Kolom

en: Columns
nl: Kolommen

[ctx: Columns]
en: Show on screen
nl: Op scherm tonen

en: Command failed
nl: Opdracht mislukt

en: Comment | Comments
nl[0]: Reactie
nl[1]: Reacties

en: Comment %d does not exist
nl: Reactie %d bestaat niet.

en: Comment Blacklist
nl: Zwarte lijst

en: Comment History
nl: Reactiehistorie

en: Comment Moderation
nl: Reacties modereren

en: Comment author must fill out name and e-mail
nl: Schrijver van reacties moet naam en e-mailadres opgeven

en: Comment author must have a previously approved comment
nl: De afzender moet een eerder toegelaten reactie geplaatst hebben

en: Comment author name and email are required
nl: Naam en e-mailadres zijn verplicht bij het plaatsen van een reactie

en: Comment by %s marked as spam.
nl: Reactie van %s gemarkeerd als spam

en: Comment by %s moved to the trash.
nl: Reactie van %s verplaatst naar de prullenbak.

en: Comment on %1$s by %2$s
nl: Reactie op %1$s door %2$s

en: Comment on %s
nl: Reactie op %s

en: Comment status was changed to %s
nl: Reactiestatus is gewijzigd in %s

en: Comment was caught by wp_blacklist_check
nl: Reactie is onderschept door wp_blacklist_check

en: Comment:
nl: Reactie:

en: Comments
nl: Reacties

en: Comments %s
nl: Reacties %s

en: Comments (RSS)
nl: Reacties (RSS)

en: Comments <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
nl: Reacties <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>

en: Comments Feed
nl: Reactiefeed

en: Comments Off
nl: Reageren uitgeschakeld

en: Comments Template
nl: Reactie template

en: Comments are closed.
nl: Reacties zijn gesloten.

en: Comments for %1$s searching on %2$s
nl: Reacties op %1$s zoeken naar %2$s

en: Comments for %s
nl: Reacties voor %s

en: Comments for %s searching on %s
nl: Reacties voor %s zoeken op %s

en: Comments on %s
nl: Reacties bij %s

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
nl: Reacties op &#8220;%s&#8221;

en: Comments on: %s
nl: Reacties op: %s

en: Comments should be displayed with the %s comments at the top of each page
nl: Reacties tonen met de %s reacties boven aan elke pagina

en: Comments you de-spam will be submitted to Akismet as mistakes so it can learn and get better.
nl: Reacties die je &#39;ontspamt&#39; worden naar Akismet verzonden als vergissingen, waardoor de software verbeterd kan worden.

en: Common settings
nl: Algemene instellingen

en: Compare Revisions
nl: Revisies vergelijken

en: Compare Revisions of &#8220;%1$s&#8221;
nl: Revisies van &#8220;%1$s&#8221; vergelijken

en: Compatibility with WordPress %1$s: %2$d%% (%3$d "works" votes out of %4$d total)
nl: Compatibel met WordPresss %1$s: %2$d%% (%3$d  "werkt" stemmen van totaal %4$d)

en: Compatibility with WordPress %1$s: 100%% (according to its author)
nl: Compatibel met WordPress %1$s: 100%% (volgens de auteur)

en: Compatibility with WordPress %1$s: Unknown
nl: Compatibel met WordPress %1$s: Onbekend

en: Compatible up to:
nl: Compatible tot:

en: Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false.
nl: Voorwaardelijke query tags werken niet voordat de query is uitgevoerd. Daarvoor geeft deze altijd false terug.

en: Configure
nl: Configureren

en: Configuring this is optional. By default, it should be blank.
nl: Deze optie is optioneel. Standaard zou het leeg moeten zijn.

en: Confirm Deletion
nl: Verwijdering bevestigen

en: Confirm Removal
nl: Verwijderen bevestigen

en: Confirm new password
nl: Nieuw wachtwoord bevestigen

en: Connection Information
nl: Verbindingsinformatie

en: Connection Type
nl: Soort verbinding

en: Constrain proportions
nl: Afmetingen beperken

en: Contact Info
nl: Contactinformatie

en: Content
nl: Inhoud

en: Content, title, and excerpt are empty.
nl: Inhoud, titel en uittreksel zijn leeg.

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Contributors can write and manage their posts but not publish posts or upload media files.
nl: Bijdragers kunnen berichten schrijven en beheren maar niet publiceren en geen mediabestanden uploaden.

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display
nl: Emoticons als <code>:-)</code> en <code>:-P</code> omzetten naar afbeeldingen

en: Copy
nl: Kopi&#235;ren

en: Copy table row
nl: Tabelrij kopi&euml;ren

en: Copy/Cut/Paste is not available in Mozilla and Firefox.
nl: Kopie&#235;ren/knippen/plakken is niet beschikbaar in Mozilla and Firefox.

en: Copyright &copy; 2003-2011, <a href="http://www.moxiecode.com" target="_blank">Moxiecode Systems AB</a>, All rights reserved.
nl: Copyright &copy; 2003-2011, <a href="http://www.moxiecode.com" target="_blank">Moxiecode Systems AB</a>, Alle rechten voorbehouden.

en: Core Committer
nl: Belangrijke ontwikkelaar

en: Core Contributors to WordPress %s
nl: Belangrijke bijdragers van WordPress %s

en: Could not access filesystem.
nl: Kan geen toegang krijgen tot het bestandssysteem.

en: Could not calculate resized image dimensions
nl: De afmetingen van de geschaalde afbeelding kon niet worden berekend

en: Could not copy file.
nl: Kan bestand niet kopi&#235;ren

en: Could not copy files.
nl: Kan bestanden niet kopi&#235;ren.

en: Could not create Temporary file.
nl: Kan geen tijdelijk bestand aanmaken

en: Could not create directory.
nl: Map kan niet aangemaakt worden.

en: Could not extract file from archive.
nl: Kan geen bestand terughalen uit het archief.

en: Could not fully remove the plugin(s) %s.
nl: Kan de plugin(s) %s niet volledig verwijderen.

en: Could not fully remove the theme %s.
nl: Volledig verwijderen van thema %s niet mogelijk.

en: Could not insert link into the database
nl: Kan de link niet invoegen in de database

en: Could not insert post into the database
nl: Kan het bericht niet aan de database toevoegen

en: Could not insert term into the database
nl: Kan term niet in de database invoegen

en: Could not open handle for fopen() to %s
nl: Kan geen bestandshandle verkrijgen voor %s

en: Could not read image size
nl: Kan afbeeldingsformaat niet lezen

en: Could not remove the old plugin.
nl: Kan de oude plugin niet verwijderen.

en: Could not remove the old theme.
nl: Kan het oude thema niet verwijderen.

en: Could not retrieve file from archive.
nl: Kan geen bestand terughalen uit het archief.

en: Could not set that as the thumbnail image. Try a different attachment.
nl: Niet mogelijk om dit als de thumbnail afbeelding in te stellen. Probeer een andere bijlage.

en: Could not update comment status
nl: Kan de reactiestatus niet bijwerken

en: Could not update link in the database
nl: Kan de link in de database niet bijwerken

en: Could not update post in the database
nl: Kan het bericht in de database niet bijwerken

en: Could not write file %1$s (%2$s)
nl: Kan bestand  %1$s (%2$s) niet beschrijven

en: Could not write file %s
nl: Kan bestand %s niet opslaan

en: Create Menu
nl: Menu aanmaken

en: Create a New Site
nl: Maak een nieuwe site

en: Create a New User
nl: Nieuwe gebruiker aanmaken

en: Create a brand new user and add it to this site.
nl: Maak een nieuwe gebruiker aan en voeg deze toe aan de site.

en: Creating a Page is very similar to creating a Post, and the screens can be customized in the same way using drag and drop, the Screen Options tab, and expanding/collapsing boxes as you choose. This screen also has the new in 3.2 distraction-free writing space, available in both the Visual and HTML modes via the Fullscreen buttons. The Page editor mostly works the same as the Post editor, but there are some Page-specific features in the Page Attributes box:
nl: Een pagina maken lijkt erg op een bericht maken. De schermen kunnen op dezelfde manier aangepast worden met het gebruik van drag en drop, de schermopties tab, en het in- en uitvouwen van de boxen zoals je dit kiest. Dit scherm heeft een nieuw in 3.2 afleidingsvrije schrijfruimte, zowel beschikbaar in de Wysiwig als in de HTML modus via de &#39;Volledig scherm&#39; knop. De paginabewerker werkt bijna hetzelfde als de berichtbewerker, maar er zijn enkele pagina-specifieke mogelijkheden die je kunt vinden in de &#39;Pagina attributen&#39; box.

en: Crop
nl: Bijsnijden

en: Crop Aspect Ratio
nl: Bijsnijden aspect ratio

en: Crop Header Image
nl: Header afbeelding bijsnijden

en: Crop Selection
nl: Selectie bijsnijden

en: Crop and Publish
nl: Bijsnijden en publiceren

en: Crop thumbnail to exact dimensions
nl: Thumnail bijsnijden naar exacte afmetingen

en: Crop thumbnail to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
nl: Thumbnail aanpassen aan vermelde afmetingen (normaal zijn thumbnails in verhouding)

en: Crunching&hellip;
nl: Een ogenblik geduld&hellip;

en: Ctrl + Shift + arrow: resize by 1px
nl: Ctrl + Shift + pijl: met 1px bijsnijden

en: Ctrl + arrow: resize by 10px
nl: Ctrl + pijl: met 10px bijsnijden

en: Current Link
nl: Huidige link

en: Current Theme
nl: Huidig thema

en: Current marker
nl: Huidige telling

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Current position
nl: Huidige positie

en: Current theme preview
nl: Huidig thema voorbeeld

en: Current thumbnail
nl: Huidige thumbnail

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
nl[0]: Er wacht %s reactie op goedkeuring. Ga naar het beheerscherm:
nl[1]: Er wachten %s reactie op toelating. Ga naar het moderatie scherm:

en: Currently not supported by your browser, use keyboard shortcuts instead.
nl: Momenteel niet ondersteund door je brouwser, gebruik sneltoetsen.

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom Background
nl: Aangepaste achtergrond

en: Custom Colors
nl: Aangepaste kleuren

en: Custom Fields
nl: Extra velden

en: Custom Header
nl: Header aanpassen

en: Custom Links
nl: Aangepaste links

en: Custom Menu
nl: Aangepast menu

en: Custom Structure
nl: Aangepaste structuur

en: Custom database class.
nl: Aangepaste database class.

en: Custom database error message.
nl: Aangepast database foutbericht:

en: Custom field deleted.
nl: Extra veld verwijderd.

en: Custom field updated.
nl: Extra veld bijgewerkt.

en: Custom fields can be used to add extra metadata to a post that you can <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Custom_Fields" target="_blank">use in your theme</a>.
nl: Met extra velden kan je een bericht voorzien van extra metadata welke je in je <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Custom_Fields" target="_blank">thema kunt gebruiken</a>.

en: Custom install script.
nl: Aangepast installatiescript:

en: Custom maintenance message.
nl: Aangepast onderhoudsbericht:

en: Custom site deleted message.
nl: Aangepaste site verwijderd bericht.

en: Custom site inactive message.
nl: Aangepaste site inactief bericht.

en: Custom site suspended message.
nl: Aangepaste site uitgeschakeld bericht.

en: Custom:
nl: Aangepast:

en: Cut
nl: Knippen

en: Cut table row
nl: Tabel rij knippen

en: Dark
nl: Donker

en: Dark azure
nl: Donkere azuurblauwe

en: Dark green
nl: Donkergroen

en: Dark olive
nl: Donker olijfgroen

en: Database Update Required
nl: Bijwerken database vereist

en: Date
nl: Datum

en: Date Format
nl: Datum format

en: Date range:
nl: Datumbereik:

en: Date/Time
nl: Datum/tijd

en: Day and name
nl: Jaar, maand, dag en naam

en: Daylight saving time begins on: <code>%s</code>.
nl: Zomertijd begint op: <code>%s</code>.

en: De-spam marked comments &raquo;
nl: De gemarkeerde reacties zijn geen spam &raquo;

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Deactivate this plugin
nl: Deze plugin deactiveren

en: Deactivating the plugin&#8230;
nl: Deactiveren van plugin&#8230;

en: Dear User,
    
    Your new SITE_NAME site has been successfully set up at:
    BLOG_URL
    
    You can log in to the administrator account with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    Log in Here: BLOG_URLwp-login.php
    
    We hope you enjoy your new site.
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
nl: Hallo gebruiker,
    
    Je nieuwe SITE_NAME site is met succes ingesteld bij:
    BLOG_URL
    
    Je kunt inloggen met de volgende gegevens:
    Gebruikersnaam: USERNAME
    Wachtwoord: PASSWORD
    Je kunt hier inloggen: BLOG_URLwp-login.php
    
    We hopen dat je plezier hebt met je nieuwe site.
    Bedankt!
    
    --Het team van @ SITE_NAME

en: Dec_December_abbreviation
nl: dec

en: December
nl: december

en: Default
nl: Standaard

en: Default Avatar
nl: Standaard avatar

en: Default Images
nl: Standaard afbeeldingen

en: Default Link Category
nl: Standaard link categorie

en: Default Mail Category
nl: Standaard mailcategorie

en: Default Post Category
nl: Standaard berichtcategorie

en: Default Post Format
nl: Standaard berichtformat

en: Default Template
nl: Standaard template

en: Default article settings
nl: Standaard berichtinstellingen

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
nl: Geen categorie

en: Default frame
nl: Standaard frame

en: Default is <code>wp-content/uploads</code>
nl: Standaard is het <code>wp-content/uploads</code>

[ctx: Default link category slug]
en: Blogroll
nl: Links

[ctx: Default post slug]
en: hello-world
nl: hallo-wereld

en: Default volume
nl: Standaard volume

en: Default width
nl: Standaard breedte

en: Definition description
nl: Definitie beschrijving

en: Definition term
nl: Definitie term

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete Gallery
nl: Galerij verwijderen

en: Delete Image
nl: Afbeelding verwijderen

en: Delete Menu
nl: Menu verwijderen

en: Delete Permanently
nl: Permanent verwijderen

en: Delete Plugin | Delete Plugins
nl[0]: Plugin verwijderen
nl[1]: Plugins verwijderen

en: Delete Site
nl: Site verwijderen

en: Delete Users
nl: Gebruikers verwijderen

en: Delete all
nl: Alles verwijderen

en: Delete all posts and links.
nl: Alle berichten en links verwijderen.

en: Delete it: %s
nl: Verwijderen: %s

en: Delete row
nl: Rij verwijderen

en: Delete table
nl: Tabel verwijderen

en: Delete this item permanently
nl: Dit item permanent verwijderen

en: Delete this plugin
nl: Verwijderen deze plugin

en: Deletion
nl: Verwijdering

en: Descending
nl: Aflopend

en: Description
nl: Beschrijving

en: Designer
nl: Ontwerper

en: Destination directory for file streaming does not exist or is not writable.
nl: De doel map voor het streamen van bestanden bestaat niet of is niet schrijfbaar.

en: Destination folder already exists.
nl: Doelmap bestaat al.

en: Developer
nl: Ontwikkelaar

en: Dictionary lookup
nl: Woordenboek doorzoeken

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Dimensions:
nl: Afmetingen:

en: Direction left to right
nl: Van links naar rechts

en: Direction right to left
nl: Van rechts naar links

en: Disable accessibility mode
nl: Deactiveer toegangelijk mode

en: Disable the visual editor when writing
nl: De wysiwyg-teksteditor uitschakelen tijdens het schrijven

en: Disabling Maintenance mode&#8230;
nl: Onderhoudsmode deactiveren&#8230;

en: Discard any changes and restore the original image.
nl: Negeer alle wijzigingen en herstel de oorspronkelijke afbeelding.

en: Discussion
nl: Reacties

en: Discussion Settings
nl: Instellingen | Reacties

en: Dismiss
nl: Afbreken

en: Display Options
nl: Weergave-instellingen

en: Display Text
nl: Weergavetekst

en: Display as dropdown
nl: Als dropdown weergeven

en: Display item author if available?
nl: Itemauteur tonen als deze beschikbaar is

en: Display item content?
nl: Iteminhoud tonen

en: Display item date?
nl: Itemdatum tonen

en: Display name publicly as
nl: Schermnaam (zoals getoond op de site)

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
nl: Getoond %s&#8211;%s van %s

en: Do not allow
nl: Niet toestaan

en: Do you really want to <a href='%s'>log out</a>?
nl: Weet je zeker dat je wilt <a href='%s'>uitloggen</a>?

en: Do you want to use the WYSIWYG mode for this textarea?
nl: Wil je de WYSIWYG-modus gebruiken voor dit tekstgebied? Dit is enigszins vergelijkbaar met tekst in een tekstverwerker als Word. Denk er wel aan dat je bij het werken op het web <strong>NOOIT</strong> rechtstreeks uit Word mag plakken!

en: Document properties
nl: Documenteigenschappen

en: Documentation:
nl: Documentatie:

en: Don&#8217;t forget to click on the Save Changes button when you are finished.
nl: Vergeet niet op de Wijzigingen opslaan-knop te klikken als je klaar bent.

en: Don&#8217;t show Avatars
nl: Avatars niet tonen

en: Don&#8217;t you wish all software came with these freedoms? So do we! For more information, check out the <a href="http://www.fsf.org/">Free Software Foundation</a>.
nl: Zou je niet willen dat alle software met deze vrijheden zal komen? Wij in ieder geval wel. Voor meer informatie bekijk de informatie op: <a href="http://www.fsf.org/">Free Software Foundation</a>.

en: Done
nl: Klaar

en: Double-check your email address before continuing.
nl: Ga pas verder als je <strong>absoluut zeker</strong> bent dat je e-mailadres goed is ingevuld!

en: Download %s
nl: Versie %s downloaden

en: Download Export File
nl: Exportbestand downloaden

en: Download failed.
nl: Download mislukt.

en: Downloaded:
nl: Gedownload:

en: Downloading install package from <span class="code">%s</span>&#8230;
nl: Downloaden installatiepakket van <span class="code">%s</span>&#8230;

en: Downloading update from <span class="code">%s</span>&#8230;
nl: Downloaden update van <span class="code">%s</span>&#8230;

en: Draft
nl: Concept

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Concept <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Concepten <span class="count">(%s)</span>

en: Draft saved at %s.
nl: Concept opgeslagen op %s

en: Draft saved. <a href="%s">Preview post</a> | <a href="%s">Edit post</a>
nl: Concept opgeslagen. <a href="%s">Voorbeeld bekijken</a> | <a href="%s">Bericht bewerken</a>

en: Drafts
nl: Concepten

en: Drag widgets from here to a sidebar on the right to activate them. Drag widgets back here to deactivate them and delete their settings.
nl: Sleep widgets van hier naar een sidebar aan de recherkant om deze te activeren. Versleep de widget terug naar hier om te deactiveren en de instellingen te verwijderen.

en: Drag widgets here to remove them from the sidebar but keep their settings.
nl: Sleep de widgets hiernaartoe om deze te verwijderen van de sidebar, maar om de instellingen te bewaren.

en: Drag-and-drop the following link to your bookmarks bar or right click it and add it to your favorites for a posting shortcut.
nl: Drag en drop de volgende link naar je bladwijzer of rechtsklik erop en kies &#39;Toevoegen aan favorieten&#39; of &#39;Bladwijzer voor deze koppeling maken&#39; of wat je browser ook maar gebruikt om snelkoppelingen vast te leggen.

en: Drop-ins are advanced plugins in the <code>%s</code> directory that replace WordPress functionality when present.
nl: Drop-ins zijn geavanceerde plugins in de <code>%s</code> map die bepaalde WordPress functionaliteit kunnen vervangen.

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
nl: Dubbele reactie ontdekt: het lijkt erop dat je dit al hebt gezegd!

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: E-mail me whenever
nl: Mij e-mailen wanneer

en: E-mail or Username
nl: E-mail of gebruikersnaam

en: E-mail: %s
nl: E-mailadres: %s

en: ERROR:
nl: FOUT:

en: ERROR: %s is not a valid feed template.
nl: FOUT: %s is geen geldig feed template.

en: Each name or handle is a link to that person&#8217;s profile in the WordPress.org community directory.
nl: Elke naam of handeling is een link naar de profielpagina van deze persoon in de WordPress.org community directory.

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit &#8220;%s&#8221;
nl: Bewerk &#8220;%s&#8221;

en: Edit CSS Style
nl: CSS Style bewerken

en: Edit Category
nl: Categorie bewerken

en: Edit Comment
nl: Reactie bewerken

en: Edit Gallery
nl: Galerij bewerken

en: Edit HTML Source
nl: HTML-broncode bewerken

en: Edit Image
nl: Afbeelding bewerken

en: Edit Link
nl: Link bewerken

en: Edit Link Category
nl: Linkcategorie bewerken

en: Edit Links
nl: Links bewerken

en: Edit Media
nl: Media bewerken

en: Edit Menu Item
nl: Menu-item bewerken

en: Edit My Profile
nl: Mijn profiel wijzigen

en: Edit Page
nl: Pagina bewerken

en: Edit Plugins
nl: Plugins | Bewerken

en: Edit Post
nl: Bericht bewerken

en: Edit Tag
nl: Tag bewerken

en: Edit Themes
nl: Weergave | Thema&#39;s bewerken

en: Edit This
nl: Bewerken

en: Edit User
nl: Gebruiker bewerken

en: Edit Users
nl: Gebruikers bewerken

en: Edit comment
nl: Reactie bewerken

en: Edit embedded media
nl: Ingesloten media bewerken

en: Edit takes you to the editing screen for that post. You can also reach that screen by clicking on the post title.
nl: Bewerken neemt je mee naar het bewerkingsscherm voor dat bericht. Je kan dit scherm ook bereiken door te klikken op de berichttitel.

en: Edit this item
nl: Dit item bewerken

en: Edit this item inline
nl: Dit item inline bewerken

en: Edit your profile
nl: Profiel bewerken

en: Editing <strong>%s</strong> (active)
nl: Bewerken <strong>%s</strong>(actief)

en: Editing <strong>%s</strong> (inactive)
nl: Bewerken <strong>%s</strong> (niet actief)

en: Editing Comment # %s
nl: Reactie # %s bewerken

en: Editor Style
nl: Stijlbewerker

en: Editor width in Distraction-free writing mode:
nl: Editorbreedte in afleidingsvrije schrijfmodus:

en: Editors can publish posts, manage posts as well as manage other people&#8217;s posts, etc.
nl: Redacteuren kunnen berichten publiceren, berichten beheren en tevens berichten van andere mensen beheren.

en: Either the file is not writable, or something wrong happened. The file has not been updated.
nl: Het bestand is niet beschrijfbaar of er is iets misgegaan. Het bestand is niet bijgewerkt.

en: Either there are no posts, or something went wrong.
nl: Er zijn geen berichten of er is iets misgegaan.

en: Email
nl: E-mail

en: Embed Code
nl: Code invoegen

en: Embed a Video
nl: Een video invoegen

en: Embeds
nl: Invoegen

en: Emotions
nl: Emoties

en: Empty Spam
nl: Spam leegmaken

en: Empty Term
nl: Lege term

en: Empty Title filled from filename.
nl: Lege titel wordt ingevuld vanuit de bestandsnaam.

en: Empty Trash
nl: Prullenbak leegmaken

en: Empty archive.
nl: Leeg archief.

en: Empty command string
nl: Lege opdrachtstring

en: Empty filename
nl: Lege bestandsnaam

en: Enable JavaScript
nl: JavaScript inschakelen

en: Enable accessibility mode
nl: Activeer toegankelijkheidsmodus

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
nl: Inschakelen toetsenbord snelkoppelingen voor het modereren van reacties.

en: Enable the Atom Publishing Protocol.
nl: Atom Publishing Protocol inschakelen

en: Enable the WordPress, Movable Type, MetaWeblog and Blogger XML-RPC publishing protocols.
nl: WordPress, Movable Type, MetaWeblog en Blogger XML-RPC publishing protocols inschakelen

en: Enable threaded (nested) comments %s levels deep
nl: Geneste reacties toestaan tot %s niveaus diep

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Enabling Accessibility Mode, via Screen Options, allows you to use Add and Edit buttons instead of using drag and drop.
nl: Het aanzetten van de toegankelijkheidsmodus via de instellingen laat je de toevoegen en bewerken knoppen gebruiken in plaats van drag en drop.

en: Enabling Maintenance mode&#8230;
nl: Onderhoudsmode activeren&#8230;

en: Encoding for pages and feeds
nl: Tekstcodering voor pagina&#39;s en feeds

en: End Date
nl: Einddatum

en: End time
nl: Eindtijd

en: Enter a description of the image
nl: Geef een beschrijving voor de afbeelding

en: Enter a link URL or click above for presets.
nl: Geef een link URL of klik hierboven om vooraf in te stellen.

en: Enter a word to look up:
nl: Een woord invoeren om op te zoeken:

en: Enter menu name here
nl: Voer de menunaam hier in

en: Enter new
nl: Nieuwe toevoegen

en: Enter the RSS feed URL here:
nl: Voer de RSS-invoer URL hier in:

en: Enter the URL
nl: Voer de URL in

en: Enter the URL of the image
nl: Voer de URL van de afbeelding in

en: Enter the address here if you want your site homepage <a href="http://codex.wordpress.org/Giving_WordPress_Its_Own_Directory">to be different from the directory</a> you installed WordPress.
nl: Voer hier het adres in van de thuispagina van deze site <a href="http://codex.wordpress.org/Giving_WordPress_Its_Own_Directory">indien deze afwijkt van het WordPress-adres</a> (waar de WordPress software ge&#239;nstalleerd is).

en: Enter the destination URL
nl: Geef de URL van de bestemming

en: Enter the email address of an existing user on this network to invite them to this site.  That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
nl: Geef het e-mailadres van een bestaande gebruiker op dit netwerk om hem uit te nodigen voor deze site. Aan die persoon zal een e-mail verzonden worden met het verzoek de uitnodiging te bevestigen.

en: Enter the email address or username of an existing user on this network to invite them to this site.  That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
nl: Geef het e-mailadres of de gebruikersnaam van een bestaande gebruiker op dit netwerk om hem uit te nodigen voor deze site. Aan die persoon zal een e-mail verzonden worden met het verzoek de uitnodiging te bevestigen.

en: Enter the location on the server where the keys are located. If a passphrase is needed, enter that in the password field above.
nl: Voer de lokatie in van de server waar de sleutels zich bevinden. Als een wachtwoord nodig is, geef dat dan op in bovenstaand wachtwoordveld.

en: Enter title here
nl: Voer hier de titel in

en: Enter your new password below.
nl: Voer hieronder je nieuwe wachtwoord in.

en: Enter your password to view comments.
nl: Voer je wachtwoord in om reacties te bekijken

en: Entries (RSS)
nl: Berichten (RSS)

en: Entries <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
nl: Berichten <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>

en: Entries from any RSS or Atom feed
nl: Berichten van RSS- of Atom-feed

en: Error
nl: Fout

en: Error in deleting.
nl: Fout tijdens het verwijderen.

en: Error in deleting...
nl: Fout bij verwijderen...

en: Error in displaying the widget settings form.
nl: Fout bij het tonen van het widget instellingen formulier.

en: Error in moving to Trash.
nl: Fout tijdens verplaatsen naar de prullenbak.

en: Error in moving to trash...
nl: Fout bij het verplaatsen naar de prullenbak...

en: Error in restoring from Trash.
nl: Fout tijdens herstellen vanuit de prullenbak.

en: Error in restoring from trash...
nl: Fout bij herstellen vanuit de prullenbak...

en: Error occurred while accessing post metadata for file location.
nl: Een fout tijdens het toevoegen van de bericht metadata bij de bestandslocatie.

en: Error saving media attachment.
nl: Fout bij het opslaan van media-attachment.

en: Error while saving the changes.
nl: Fout tijdens het opslaan van de wijzigingen.

en: Error while saving the scaled image. Please reload the page and try again.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het opslaan van de geschaalde afbeelding. Ververs de pagina en probeer het opnieuw.

en: Error while saving.
nl: Fout tijdens het opslaan.

en: Error: Invalid values entered, these are marked in red.
nl: Mislukt: Ongeldige waarden ingegeven, deze zijn in rood gemarkeerd.

en: Error: options page not found.
nl: Fout: instellingenpagina niet gevonden.

en: Error: please enter a valid email address.
nl: Mislukt: vul een geldig e-mailadres in.

en: Error: please fill the required fields (name, email).
nl: Mislukt: vul de verplichte velden in (naam, e-mailadres).

en: Error: please type a comment.
nl: Mislukt: wel een reactie ingeven.

en: Error: you are replying to a comment on a draft post.
nl: Mislukt: je antwoordt op een reactie van een conceptbericht.

en: Every plugin and theme in WordPress.org&#8217;s directory is 100%% GPL or a similarly free and compatible license, so you can feel safe finding <a href="%1$s">plugins</a> and <a href="%2$s">themes</a> there. If you get a plugin or theme from another source, make sure to <a href="%3$s">ask them if it&#8217;s GPL</a> first. If they don&#8217;t respect the WordPress license, we don&#8217;t recommend them.
nl: Elke plugin en elk thema in de WordPress.org&#8217;s map is 100%% GPL of heeft een gelijkwaardige vrije en compatibele licentie. Je kunt daar veilig <a href="%1$s">plugins</a> en <a href="%2$s">thema&#39;s</a> vinden. Als je een plugin of thema vanaf een andere bron haalt, <a href="%3$s">vraag ze eerst of het GPL</a> is.  Als ze de WordPress licentie niet respecteren, bevelen we ze niet aan.

en: Example: <code>http://wordpress.org/</code> &#8212; don&#8217;t forget the <code>http://</code>
nl: Voorbeeld: <code>http://wordpress.org/</code> &mdash; vergeet de <code>http://</code> niet.

en: Example: Nifty blogging software
nl: Voorbeeld: Handige software

en: Excerpt
nl: Uittreksel

en: Excerpt View
nl: Uittreksel

en: Excerpt:
nl: Uittreksel:

en: Excerpts are optional hand-crafted summaries of your content that can be used in your theme. <a href="http://codex.wordpress.org/Excerpt" target="_blank">Learn more about manual excerpts.</a>
nl: Uittreksels zijn optionele, zelfgeschreven samenvattingen van je bericht kunnen worden gebruikt in je thema. Je kunt <a href="http://codex.wordpress.org/Excerpt" target="_blank">hier meer lezen over handmatig uittreksels</a>.

en: Exclude:
nl: Uitsluiten:

en: Executed before Multisite is loaded.
nl: Uitvoeren voordat Multisite is geladen.

en: Exit fullscreen
nl: Volledig scherm verlaten

en: Export
nl: Exporteren

en: Extended Core Team
nl: Uitgebreid kernteam

en: External Libraries
nl: Externe bibliotheken

en: External object cache.
nl: Externe object cache.

en: F j, Y
nl: j F Y

en: F j, Y g:i a
nl: j F Y H:i

en: FTP Password
nl: FTP Wachtwoord

en: FTP Username
nl: FTP Gebruikersnaam

en: FTP hostname is required
nl: FTP-hostnaam is verplicht

en: FTP password is required
nl: FTP-wachtwoord is verplicht

en: FTP username is required
nl: FTP-gebruikersnaam is verplicht

en: FTP/SSH Password
nl: FTP/SSH Wachtwoord

en: FTP/SSH Username
nl: FTP/SSH Gebruikersnaam

en: FYI
nl: Ter informatie

en: F_Friday_initial
nl: V

en: Failed to connect to FTP Server %1$s:%2$s
nl: Verbinden met FTP-server %1$s:%2$s mislukt

en: Failed to connect to SSH2 Server %1$s:%2$s
nl: Verbinden met SSH2-server %1$s:%2$s mislukt

en: Failed to delete the page.
nl: Pagina verwijderen mislukt.

en: Failed to write file to disk.
nl: Opslaan van bestand naar schijf is mislukt.

en: Feature Filter
nl: Eigenschap filter

en: Featured Image
nl: Uitgelichte afbeelding

en: Featured Image Header
nl: Uitgelichte header afbeelding

en: Featured Images
nl: Uitgelichte afbeeldingen

en: Features
nl: Eigenschappen

en: Feb_February_abbreviation
nl: feb

en: February
nl: februari

en: Feed for all posts filed under %s
nl: Feed voor alle berichten opgeslagen onder %s

en: File &#8220;%s&#8221; doesn&#8217;t exist?
nl: Bestand &#8220;%s&#8221; bestaat niet?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
nl: Bestand &#8220;%s&#8221; is geen afbeelding.

en: File URL
nl: Bestands-URL

en: File canceled.
nl: Bestand geannuleerd.

en: File edited successfully.
nl: Bestand met succes bewerkt.

en: File is empty. Please upload something more substantial.
nl: Bestand is leeg. Upload iets met meer inhoud.

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini or by post_max_size being defined as smaller than upload_max_filesize in php.ini.
nl: Bestand is leeg. Upload iets met meer inhoud. Deze foutmelding kan ook voorkomen als uploads uitgeschakeld zijn in je php.ini of wanneer de post_max_size kleiner gedefinie&#235;rd als de max_filesize in je php.ini.

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini.
nl: Bestand is leeg. Upload iets met inhoud. Deze foutmelding kan ook opkomen als uploads uitgeschakeld zijn in je php.ini.

en: File name:
nl: Bestandsnaam:

en: File not readable.
nl: Bestand niet leesbaar.

en: File type:
nl: Bestandstype:

en: File upload stopped by extension.
nl: Bestandsoverdracht gestopt door extentie.

en: File/URL
nl: Bestand/URL

en: Files in the <code>%s</code> directory are executed automatically.
nl: Bestanden in de <code>%s</code> map worden automatisch uitgevoerd.

en: Files of this type are not editable.
nl: Bestanden van dit type zijn niet bewerkbaar.

en: Filesystem error.
nl: Bestandssysteemfout.

en: Find
nl: Vind

en: Find Posts or Pages
nl: Berichten of pagina&#39;s zoeken

en: Find Themes
nl: Thema&#39;s zoeken

en: Find a theme based on specific features
nl: Zoek naar een thema op basis van specifieke eigenschappen

en: Find/Replace
nl: Zoeken/vervangen

en: First Name
nl: Voornaam

en: First Post
nl: Eerste bericht

en: Fixed
nl: Gefixeerd

en: Fixed Width
nl: Gefixeerde breedte

en: Flagged as spam by %s
nl: Gemarkeerd als spam door %s

en: Flagged as spam by Akismet
nl: Door Akismet als spam gemarkeerd

en: Flash options
nl: Flash opties

en: Flash video options
nl: Flash video opties

en: Flexible Width
nl: Flexibele breedte

en: Flip horizontally
nl: Horizontaal spiegelen

en: Flip vertically
nl: Verticaal spiegelen

en: Font family
nl: Tekensetfamilie

en: Font size
nl: Tekensetgrootte

en: Footer
nl: Voettekst

en: For PHP files, you can use the Documentation dropdown to select from functions recognized in that file. Lookup takes you to a web page with reference material about that particular function.
nl: Voor PHP-bestanden kan je het Documentatie menu gebruiken om te selecteren uit de herkende functies in dat bestand. Doorzoeken brengt je naar een webpagina met referentiemateriaal over die specifieke functie.

en: For each article in a feed, show
nl: Voor elk artikel in de feed, toon

en: For images only, you can click on Edit Image under the thumbnail to expand out an inline image editor with icons for cropping, rotating, or flipping the image as well as for undoing and redoing. The boxes on the right give you more options for scaling the image, for cropping it, and for cropping the thumbnail in a different way than you crop the original image. You can click on Help in those boxes to get more information.
nl: Alleen voor afbeeldingen geldt dat je kunt klikken op de Bewerk afbeelding onder de thumbnail om een in-line afbeeldingsbewerker uit te vouwen. Deze kan gebruikt worden om afbeeldingen bij te snijden, te schalen, te roteren of handelingen ongedaan te maken en opnieuw te doen. De boxen aan de rechterkant geven je meer opties om de afbeelding bij te snijden en te schalen en om de thumbnail op een andere manier bij te snijden dan de originele afbeelding. Je kunt op de help in deze boxen klikken voor meer informatie.

en: For many people, <a href="%1$s">Akismet</a> will greatly reduce or even completely eliminate the comment and trackback spam you get on your site. If one does happen to get through, simply mark it as "spam" on the moderation screen and Akismet will learn from the mistakes. If you don't have an API key yet, you can get one at <a href="%2$s">Akismet.com</a>.
nl: Voor veel mensen zal <a href="%1$s">Akismet</a> veel of zelfs alle spam reacties en trackbacks van hun site verwijderen. Mocht er alsnog een spam reactie of trackback doorheen komen, markeer deze dan als "spam" in het moderatie scherm en Akismet zal ervan leren. Als je nog geen API sleutel hebt, dan kan je deze krijgen via <a href="%2$s">Akismet.com</a>.

en: For more information about this software visit the <a href="http://tinymce.moxiecode.com" target="_blank">TinyMCE website</a>.
nl: Meer informatie over deze software is te vinden op de <a href="http://tinymce.moxiecode.com" target="_blank">TinyMCE site</a>.

en: For more information:
nl: Voor meer informatie:

en: For some strange yet very annoying reason, this post could not be deleted.
nl: Om een onbekende maar bijzonder irritante reden kan dit bericht niet worden verwijderd.

en: For some strange yet very annoying reason, this post could not be edited.
nl: Om een onbekende maar bijzonder irritante reden kan dit bericht niet worden bewerkt.

en: For users without a custom avatar of their own, you can either display a generic logo or a generated one based on their e-mail address.
nl: Voor gebruikers zonder eigen avatar kan een algemeen logo worden getoond of een gegenereed logo gebaseerd op hun e-mailadres.

en: Format
nl: Formaat

en: Found %s
nl:  %s gevonden

en: Four Columns
nl: Vier kolommen

en: Freedoms
nl: Vrijheden

en: Fri
nl: vr

en: Friday
nl: vrijdag

en: From %1$s on %2$s%3$s
nl: Van %1$s op %2$s%3$s

en: From Computer
nl: Van computer

en: From URL
nl: Van URL

en: Front Page Posting
nl: Voorpagina berichtgeving

en: Front page displays
nl: De startpagina toont

en: Front page: %s
nl: Voorpagina: %s

en: Full
nl: Volledig

en: Full Screen
nl: Volledig scherm

en: Full Size
nl: Volledige grootte

en: Full URL path to files
nl: Volledige URL-pad naar bestanden

en: Full Width Template
nl: Volledige breedte template

en: Full text
nl: Volledige tekst

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Function Name&hellip;
nl: Functienaam&hellip;

en: Function Name...
nl: Functienaam...

en: G &#8212; Suitable for all audiences
nl: G &#8212; Geschikt voor elke bezoeker

en: GLOBALS overwrite attempt detected
nl: GLOBALS overschrijvingspoging ontdekt.

en: Gallery
nl: Galerij

en: Gallery (%s)
nl: Galerij (%s)

en: Gallery Settings
nl: Galerijinstellingen

en: Gallery columns:
nl: Galerijkolommen:

en: General
nl: Algemeen

en: General Settings
nl: Instellingen | Algemeen

en: General Usage
nl: Algemeen gebruik

en: Get New Password
nl: Nieuw wachtwoord aanmaken

en: Get Shortlink
nl: Verkorte URL verkrijgen

en: Give the feed a title (optional):
nl: Geef de RSS-invoer een titel (optioneel):

en: Global Dashboard
nl: Algemeen dashboard

en: Go back
nl: Ga terug

en: Go to Dashboard
nl: Naar het dashboard

en: Go to WordPress Updates page
nl: Ga naar de WordPress Updates pagina

en: Go to plugins page
nl: Ga naar de plugin pagina.

en: Go to the first page
nl: Ga naar de eerste pagina

en: Go to the last page
nl: Ga naar de laatste pagina

en: Go to the next page
nl: Ga naar de volgende pagina

en: Go to the previous page
nl: Ga naar de vorige pagina

en: Go to themes page
nl: Ga naar de thema&#39;s pagina.

en: Gold
nl: Goud

en: Got Moxie?
nl: Heb je Moxie?

en: Grant this user super admin privileges for the Network.
nl: Geeft deze gebruiker super beheerrechten voor het netwerk.

en: Gray
nl: Grijs

en: Grayish blue
nl: Grijsblauw

en: Green
nl: Groen

en: Guest Committer
nl: Gast ontwikkelaar

en: HTML Source Editor
nl: HTML broneditor

en: HTML in the Rich Editor
nl: HTML in de wysiwyg-editor

en: HTML5 Video Options
nl: HTML5 video opties

en: HTTP error.
nl: HTTP-fout.

en: Header Image
nl: Header afbeelding

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
nl: Header bijgewerkt. <a href="%s">Bezoek je site</a> om te zien hoe het er uit ziet.

en: Heading 1
nl: Koptekst 1

en: Heading 2
nl: Koptekst 2

en: Heading 3
nl: Koptekst 3

en: Heading 4
nl: Koptekst 4

en: Heading 5
nl: Koptekst 5

en: Heading 6
nl: Koptekst 6

en: Height
nl: Hoogte

en: Hello world!
nl: Hallo wereld!

en: Hi,
    
    You have been invited to join '%s' at
    %s as a %s.
    Please click the following link to confirm the invite:
    %s
nl: Hoi,
    
    Je bent uitgenodigd om lid te worden van '%s' bij
    %s als een %s.
    Klik op de volgende link om in te gaan op de uitnodiging:
    %s

en: Hi,
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s as a %3$s.
    If you do not want to join this site please ignore
    this email. This invitation will expire in a few days.
    
    Please click the following link to activate your user account:
    %%s
nl: Hallo, 
    Je bent uitgenodigd  voor '%1$s' op %2$s als %3$s.
     
    Als je niet wilt deelnemen aan deze site kan je deze e-mail negeren. Deze uitnodiging zal in een paar dagen vervallen .
    
    Klik op de volgende link voor het activeren van je account %%s

en: Hi, this is a comment.<br />To delete a comment, just log in and view the post&#039;s comments. There you will have the option to edit or delete them.
nl: Hoi, dit is een reactie.<br />Wil je reacties verwijderen, log dan in en bekijk de reacties. Daar heb je de mogelijkheid ze te wijzigen of te verwijderen.

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Hidden GUI
nl: Verborgen GUI

en: Hide
nl: Verbergen

en: Hide Details
nl: Details verbergen

en: Hide hidden updates
nl: Verborgen updates verbergen

en: Hide this update
nl: Verberg deze update

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
nl: Tip: Je wachtwoord moet minimaal zeven tekens lang zijn. Om het sterker te maken, gebruik je hoofd en kleine letters, cijfers en tekens als ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: History
nl: Geschiedenis

en: Hold a comment in the queue if it contains %s or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
nl: Een reactie in de wachtrij houden als er meer dan %s links vermeld worden (een typisch kenmerk van spam in reacties is een groot aantal links)

en: Holiday
nl: Vakantie

en: Horizontal space
nl: Horizontale spatie

en: Horizontale rule
nl: Horizontale regel

en: Hostname
nl: Hostnaam:

en: Hotkeys
nl: Sneltoetsen

en: Hovering over a row in the posts list will display action links that allow you to manage your post. You can perform the following actions:
nl: Beweeg met de muisaanwijzer over een rij in de lijst van berichten om actie links weer te geven om je bericht te beheren. Je kan de volgende acties uitvoeren:

en: Hovering over a row reveals action links: <em>Edit</em>, <em>Delete Permanently</em>, and <em>View</em>. Clicking <em>Edit</em> or on the media file&#8217;s name displays a simple screen to edit that individual file&#8217;s metadata. Clicking <em>Delete Permanently</em> will delete the file from the media library (as well as from any posts to which it is currently attached). <em>View</em> will take you to the display page for that file.
nl: Door met de muisaanwijzer over een rij te bewegen, worden volgende actie links weergegeven: <em>Bewerken</em>, <em>Permanent Verwijderen</em>, en <em>Bekijken</em>. Klik op <em>Bewerken</em> of op de naam van het mediabestand om een eenvoudig scherm te openen om de metadata van dat individuele bestand te bewerken. Klik op <em>Permanent Verwijderen</em> om het bestand te verwijderen uit de media bibliotheek (en uit ieder bericht dat dit bestand als bijlage heeft). <em>Bekijken</em> brengt je naar de weergavepagina voor dat bestand.

en: How many items would you like to display?
nl: Hoeveel items wil je tonen?

en: Howdy, %1$s
nl: Hallo, %1$s

en: I would like my site to be visible to everyone, including search engines (like Google, Bing, Technorati) and archivers
nl: Mijn site mag zichtbaar zijn voor iedereen, inclusief zoekmachines (zoals: Google, Bing, Technorati) en archiefdiensten.

en: I would like to block search engines, but allow normal visitors
nl: Ik wil zoekmachines blokkeren, maar normale bezoekers toelaten

en: ID #%1s: %2s <strong>The current user will not be deleted.</strong>
nl: ID #%1s: %2s <strong>De huidige gebruiker wordt niet verwijderd.</strong>

en: ID #%1s: %2s <strong>The current user will not be removed.</strong>
nl: ID #%1s: %2s <strong>De huidige gebruiker zal niet worden verwijderd.</strong>

en: ID #%1s: %2s <strong>You don't have permission to remove this user.</strong>
nl: ID #%1s: %2s <strong>Je hebt onvoldoende rechten om deze gebruiker te verwijderen.</strong>

en: IO error.
nl: IO-fout.

en: Icon Design
nl: Icoon ontwerp

en: Identicon (Generated)
nl: Identicon (gegenereerd)

en: If a media file has not been attached to any post, you will see that in the <em>Attached To</em> column, and can click on <em>Attach File</em> to launch a small popup that will allow you to search for a post and attach the file.
nl: Als een media bestand nog niet gelinkt is aan een bericht, dan kun je dit zien in de <em>Gekoppeld aan</em> kolom. Daar kun je klikken op <em>Koppel aan</em>, dat zal een pop-up weergeven, waar je kunt zoeken naar een bericht om het bestand aan te koppelen.

en: If something goes wrong with a plugin and you can&#8217;t use WordPress, delete or rename that file in the <code>%s</code> directory and it will be automatically deactivated.
nl: Als er iets misgaat met een plugin en WordPress werkt niet meer, verwijder of hernoem dan het betreffende bestand in de <code>%s</code> map en de plugin wordt automatisch gedeactiveerd.

en: If the importer you need is not listed, <a href="%s">search the plugins directory</a> to see if an importer is available.
nl: Als de importeerfunctie die je nodig hebt niet in de lijst staat, <a href="%s">doorzoek dan de map met plugins</a> om te zien of er een beschikbaar is.

en: If the link is to a person, you can specify your relationship with them using the above form. If you would like to learn more about the idea check out <a href="http://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.
nl: Als de link naar een persoon verwijst, kan je de relatie met hem/haar specificeren met behulp van bovenstaand formulier. Wil je hier meer over weten, bezoek dan <a href="http://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.

en: If the root directory of your site were <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">writable</a>, we could do this automatically, but it isn&#8217;t so this is the url rewrite rule you should have in your <code>web.config</code> file. Create a new file, called <code>web.config</code> in the root directory of your site. Click in the field and press <kbd>CTRL + a</kbd> to select all. Then insert this code into the <code>web.config</code> file.
nl: Als de root directory van je site <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">beschrijfbaar</a> zou zijn, zouden we dit automatisch kunnen doen doen, maar dat is niet zo. Hier is url rewrite rule welke je nodig hebt in je <code>web.config</code>. Maak een nieuw bestand, genaamd <code>web.config</code> in de root directory van je site. Klik in het veld en gebruik de <kbd>CTRL + a</kbd> toets om alle te selecteren. Voeg deze code toe aan het <code>web.config</code> bestand.

en: If the width value is left blank, embeds will default to the max width of your theme.
nl: Als de breedte leeg is, zal bij insluiten van media standaard de maximale breedte van het thema worden gebruikt.

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
nl: Als dit een vergissing was, kun je deze e-mail negeren en zal er niets gebeuren.

en: If you delete a link, it will be removed permanently, as Links do not have a Trash function yet.
nl: Het verwijderen van een link is permanent aangezien er nog een prullenbak functionaliteit aanwezig is.

en: If you do not like the way the rich editor works, you may turn it off from Your Profile submenu, under Users in the admin menu.
nl: Als je het niet prettig vindt om met de wysiwyg-editor te werken, kan je deze uitzetten via <strong>Je profiel</strong>, onder <strong>Gebruikers</strong> in het Dashboard menu.

en: If you do not remember your credentials, you should contact your web host.
nl: Wanneer je deze gegevens niet meer weet, kunt je contact opnemen met je webhoster.

en: If you don&lsquo;t want to upload your own image, you can use one of these cool headers, or show a random one.
nl: Als je geen eigen afbeelding wilt uploaden, kan je &#233;&#233;n van deze fantastische afbeeldingen gebruiken of een willekeurige laten tonen.

en: If you have a plugin in a .zip format, you may install it by uploading it here.
nl: Wanneer je een plugin als zip format hebt, kun je deze installeren door hem te uploaden.

en: If you have a theme in a .zip format, you may install it by uploading it here.
nl: Wanneer je een thema in zip format hebt, kan je die installeren door hem hier te uploaden.

en: If you have posts or comments in another system, WordPress can import those into this site. To get started, choose a system to import from below:
nl: Je kunt berichten of reacties uit andere systemen importeren naar je huidige site. Kies hieronder uit welk systeem je wilt importeren.

en: If you just want to get an idea of what&#8217;s available, you can browse Featured, Popular, Newest, and Recently Updated plugins by using the links in the upper left of the screen. These sections rotate regularly.
nl: Als je een idee wilt krijgen van wat er beschikbaar is, kan je bladeren door de uitgelichte, populaire, nieuwste en onlangs bijgewerkte plugins met de links boven aan links op het scherm. Deze secties veranderen geregeld.

en: If you know what you&#8217;re looking for, Search is your best bet. The Search screen has options to search the WordPress.org Plugin Directory for a particular Term, Author, or Tag. You can also search the directory by selecting a popular tags. Tags in larger type mean more plugins have been labeled with that tag.
nl: Als je weet waar je voor zoekt, kan je het beste de zoekfunctie gebruiken. Het zoek scherm heeft opties om alle plugins van WordPress.org te doorzoeken op een term, op auteur of op tag. Je kan tevens de plugins doorzoeken d.m.v. een populaire tag te selecteren. Tags met een groter lettertype staat voor dat er meerdere plugins onder die tag vallen.

en: If you like, you may enter custom structures for your category and tag <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr>s here. For example, using <code>topics</code> as your category base would make your category links like <code>http://example.org/index.php/topics/uncategorized/</code>. If you leave these blank the defaults will be used.
nl: Als je wilt, kan je hier aangepaste structuren voor je categorie- en tag-<abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr>s invoeren. Als je bijvoorbeeld <code>/onderwerpen/</code> als je categoriebasis gebruikt, worden je categorielinks iets als <code>http://example.org/onderwerpen/zondercategorie/</code>. Als je dit leeg laat, worden de standaardwaarden gebruikt.

en: If you like, you may enter custom structures for your category and tag <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr>s here. For example, using <kbd>topics</kbd> as your category base would make your category links like <code>http://example.org/topics/uncategorized/</code>. If you leave these blank the defaults will be used.
nl: Als je wilt, kan je hier aangepaste structuren voor je categorie- en tag-<abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr>s invoeren. Als je bijvoorbeeld <kbd>onderwerpen</kbd> als je categoriebasis gebruikt, worden je categorielinks iets als <code>http://example.org/onderwerpen/zondercategorie/</code>. Als je dit leeg laat, worden de standaardwaarden gebruikt.

en: If you need to upload an image or another media file from your computer, you can use the Media Library buttons above the editor. The media library will attempt to create a thumbnail-sized copy from each uploaded image. To insert your image into the post, first click on the thumbnail to reveal a menu of options. When you have selected the options you like, click "Send to Editor" and your image or file will appear in the post you are editing. If you are inserting a movie, there are additional options in the "Media" dialog that can be opened from the second toolbar row.
nl: Als je een afbeelding of een ander media bestand wilt uploaden vanaf je computer, dan kan je de Media knoppen boven de editor gebruiken. De media bibliotheek zal een kopie in thumbnail formaat maken van elke geuploade afbeelding. Om de afbeelding aan het bericht toe te voegen, klik op de thumbnail om een menu van opties te laten tonen. Wanneer je de opties hebt geselecteerd die je wilt, klik &#39;Verzend naar editor&#39; en je afbeelding of bestand zal verschijnen in het bericht wat je bewerkt. Als je een filmpje toevoegt, zijn er verschillende opties in de &#39;Media&#39; welke kunnen worden geopend in de tweede gereedschap balk rij.

en: If you pick an option other than Default, your general URL path with structure tags, terms surrounded by <code>%</code>, will also appear in the custom structure field and your path can be further modified there.
nl: Als je kiest voor een andere optie dan standaard, zal je algemene URL-pad met de structuur tags, omringd door  <code>%</code>, ook verschijnen in het aangepaste structuur veld en je pad kan er verder worden bewerkt.

en: If you temporarily make your <code>web.config</code> file writable for us to generate rewrite rules automatically, do not forget to revert the permissions after rule has been saved.
nl: Als je ervoor gekozen hebt om je <code>web.config</code> tijdelijk schrijfbaar te maken voor ons om de rewrite url automatisch te generen, vergeet dan niet om de rechten weer terug te zetten nadat deze actie is uitgevoerd.

en: If you temporarily make your site&#8217;s root directory writable for us to generate the <code>web.config</code> file automatically, do not forget to revert the permissions after the file has been created.
nl: Als je ervoor gekozen hebt om je <code>web.config</code> tijdelijk schrijfbaar te maken voor ons om de rewrite url automatisch te generen, vergeet dan niet om de rechten weer terug te zetten nadat deze actie is uitgevoerd.

en: If you want site visitors to be able to register themselves, as opposed to being registered by the site administrator, check the membership box. A default user role can be set for all new users, whether self-registered or registered by the site administrator.
nl: Als je wilt dat sitebezoekers zichzelf kunnen registeren in tegenstelling tot geregistreerd worden door de sitebeheerder, vink dan het selectievakje bij het lidmaatschap aan. Je kan een standaard gebruikersrol instellen voor alle nieuwe gebruikers, ongeacht of ze zichzelf hebben geregistreerd of door de sitebeheerder geregistreerd zijn.

en: If you want to discard your custom header and go back to the default included in your theme, click on the buttons to remove the custom image and restore the original header image.
nl: Als je de aangepaste header wilt verwijderen en naar de standaard header wilt terugkeren welke is meegeleverd in je thema, klik op de knoppen om je aangepaste foto te verwijderen en de oorspronkelijke header te herstellen.

en: If you want to hide header text, add <strong>#blank</strong> as text color.
nl: Om de header tekst te verbergen voeg <strong>#blank</strong> toe als tekstkleur.

en: If you want to install a plugin that you&#8217;ve downloaded elsewhere, click Upload in the upper left. You will be prompted to upload the .zip package, and once uploaded, you can activate the new plugin.
nl: Als je een plugin wilt installeren die je ergens ander gedownload hebt, klik dan op Uploaden link bovenin. Je wordt vervolgens gevraagd het .zip bestand te uploaden en eenmaal ge&#252;pload kun je de plugin activeren.

en: If you want to make changes but don&#8217;t want them to be overwritten when the plugin is updated, you may be ready to think about writing your own plugin. For information on how to edit plugins, write your own from scratch, or just better understand their anatomy, check out the links below.
nl: Als je wijzigingen wilt maken, maar je wilt niet dat het overschreven wordt wanneer de plugin wordt geupdated, kun je overwegen om een eigen plugin te schrijven. Voor informatie hoe je plugins kunt bewerken, een plugin kunt schrijven vanaf 0, of om de anatomie te begrijpen, klik op de onderstaande links.

en: If you want to remove the widget but save its setting for possible future use, just drag it into the Inactive Widgets area. You can add them back anytime from there. This is especially helpful when you switch to a theme with fewer or different widget areas.
nl: Als je de widget wilt verwijderen, maar de instellingen voor mogelijk toekomstig gebruik op slaan, sleep de widget dan gewoon naar het inactieve widgets gebied. Je kunt de widget daarvandaan op elk moment weer toevoegen. Dit is vooral handig wanneer je overschakelt naar een thema met minder of andere widget gebieden.

en: If you want to use all capabilities of the uploader, like uploading multiple files at once, please update to lighttpd 1.5.
nl: Wanneer je gebruik wenst te maken van alle eigenschappen van de uploader, zoals meerdere bestanden tegelijkertijd uploaden, update dan naar lighttpd 1.5.

en: If you would like to change the password type a new one. Otherwise leave this blank.
nl: Als je het wachtwoord wilt wijzigen. Anders niets invullen.

en: If you would like to see more themes to choose from, click on the &#8220;Install Themes&#8221; tab and you will be able to browse or search for additional themes from the <a href="%s" target="_blank">WordPress.org Theme Directory</a>. Themes in the WordPress.org Theme Directory are designed and developed by third parties, and are compatible with the license WordPress uses. Oh, and they&#8217;re free!
nl: Als je meer thema&#39;s wilt zien om uit te kiezen, klik op de &#8220;Thema&39;s installeren&#8221; tab. Je kunt dan bladeren en zoeken voor thema&#39;s in de <a href="%s" target="_blank">WordPress.org thema directory</a>. Thema&#39;s in de WordPress.org thema directory zijn vormgegeven en ontwikkeld door derden en zijn overeenkomstig met de licentie die WordPress gebruikt. Maar bovenal, en ze zijn gratis!

en: If your <code>.htaccess</code> file were <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">writable</a>, we could do this automatically, but it isn&#8217;t so these are the mod_rewrite rules you should have in your <code>.htaccess</code> file. Click in the field and press <kbd>CTRL + a</kbd> to select all.
nl: Als je<code>.htaccess</code>-bestand <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">beschrijfbaar</a> zou zijn, zouden we dit automatisch kunnen doen. Dit is het niet, dus hier zijn de mod_rewrite regels die in het <code>.htaccess</code>-bestand moeten staan. Klik in het veld en druk op <kbd>Ctrl + a</kbd> om alles te selecteren.

en: If your <code>web.config</code> file were <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">writable</a>, we could do this automatically, but it isn&#8217;t so this is the url rewrite rule you should have in your <code>web.config</code> file. Click in the field and press <kbd>CTRL + a</kbd> to select all. Then insert this rule inside of the <code>/&lt;configuration&gt;/&lt;system.webServer&gt;/&lt;rewrite&gt;/&lt;rules&gt;</code> element in <code>web.config</code> file.
nl: Als je<code>web.config</code>-bestand <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">beschrijfbaar</a> zou zijn, zouden we dit automatisch kunnen doen. Dit is het niet, dus hier zijn de mod_rewrite regels die in het <code>web.config</code>-bestand moeten staan. Klik in het veld en druk op <kbd>Ctrl + a</kbd> om alles te selecteren. Vervolgens kan de regel ingevoegd worden inhet <code>/&lt;configuration&gt;/&lt;system.webServer&gt;/&lt;rewrite&gt;/&lt;rules&gt;</code> element van het <code>web.config</code> bestand.

en: If your bookmarks toolbar is hidden: copy the code below, open your Bookmarks manager, create new bookmark, type Press This into the name field and paste the code into the URL field.
nl: Als je favorietenbalk verborgen is: kopieer de onderstaande code, open je favorietenbeheer, maak een nieuwe favoriet, type Press This in het naamvak en plak de code in het URL-vak.

en: Ignore all
nl: Alles negeren

en: Ignore word
nl: Woord negeren

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Afbeelding <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Afbeeldingen <span class="count">(%s)</span>

en: Image Address
nl: Adres van de afbeelding

en: Image Attachment Template
nl: Afbeelding bijlage template

en: Image Caption
nl: Onderschrift

en: Image Crop
nl: Afbeelding bijsnijden

en: Image File
nl: Afbeeldingsbestand

en: Image Processing Error
nl: Afbeeldingsverwerkingsfout

en: Image Title
nl: Titel

en: Image URL
nl: URL

en: Image Upload Error
nl: Afbeeldingsupload fout

en: Image could not be processed.  Please go back and try again.
nl: Afbeelding kon niet worden verwerkt. Ga terug en probeer het opnieuw.

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
nl: Afbeeldinggegevens bestaan niet. Probeer de afbeelding opnieuw te uploaden.

en: Image description
nl: Beschrijving afbeelding

en: Image linked to file
nl: Afbeelding gekoppeld aan bestand

en: Image linked to page
nl: Afbeelding gekoppeld aan pagina

en: Image list
nl: Afbeeldingenlijst

en: Image metadata is inconsistent.
nl: Metagegevens van de afbeelding zijn inconsistent.

en: Image properties
nl: Afbeeldingseigenschappen

en: Image restored successfully.
nl: Afbeelding succesvol hersteld.

en: Image rotation is not supported by your web host (function imagerotate() is missing)
nl: Afbeeldingrotatie wordt niet ondersteund door je hosting provider (functie imagerotate() bestaat niet)

en: Image saved
nl: Afbeelding opgeslagen

en: Image sizes
nl: Afmetingen van afbeeldingen

en: Image status
nl: Afbeeldingsstatus

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Images and Attachments
nl: Afbeeldingen en bijlagen

en: Images of exactly <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> will be used as-is.
nl: Afbeeldingen die precies <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> zijn worden gebruikt zoals ze zijn.

en: Import
nl: Importeren

en: Important:
nl: Belangrijk:

en: In a few words, explain what this site is about.
nl: Geef met enkele woorden aan wat de inhoud van je site is.

en: In previous versions of WordPress, all the importers were built-in, but they have been turned into plugins as of version 3.0 since most people only use them once or infrequently.
nl: In eerdere versies van WordPress was de importeerfunctionaliteit standaard ingebouwd. Vanaf WordPress 3.0 zijn ze als plugins beschikbaar omdat ze niet frequent worden gebruikt.

en: In reply to <a href="%1$s">%2$s</a>.
nl: In antwoord op <a href="%1$s">%2$s</a>.

en: In the Author column, in addition to the author&#8217;s name, email address, and blog URL, the commenter&#8217;s IP address is shown. Clicking on this link will show you all the comments made from this IP address.
nl: In de auteurskolom wordt naast de naam van de auteur, e-mailadres en link naar de site ook het IP adres van de reactie getoond. Als je op de link klikt, worden alle reacties vanaf dat IP adres getoond.

en: In the Comment column, above each comment it says &#8220;Submitted on,&#8221; followed by the date and time the comment was left on your site. Clicking on the date/time link will take you to that comment on your live site. Hovering over any comment gives you options to approve, reply (and approve), quick edit, edit, spam mark, or trash that comment.
nl: In de reactiekolom, boven elke reactie wordt vermeld: &#8220;Verzonden op,&#8221; gevolgd door de datum en tijd dat de reactie op je site is achtergelaten. Klikken op de datum- tijdlink brengt je naar die reactie op je site(naar de voorkant). Hoveren over elke reactie geeft je opties om de reactie toe te laten, te beantwoorden(en toe te laten), snel te bewerken, te bewerken, als spam te markeren, of de reactie naar de prullenbak te verplaatsen.

en: In the In Response To column, there are three elements. The text is the name of the post that inspired the comment, and links to the post editor for that entry. The &#8220;#&#8221; permalink symbol below leads to that post on your live site. The small bubble with the number in it shows how many comments that post has received. If the bubble is gray, you have moderated all comments for that post. If it is blue, there are pending comments. Clicking the bubble will filter the comments screen to show only comments on that post.
nl: In de kolom &#8220;In antwoord op&#8221; zijn er drie elementen. De tekst is de naam van het bericht waarop de reactie ge&#239;nspireerd is, door erop te klikken ga je naar de editor voor dat bericht. Het &#8220;#&#8221; permalink symbool eronder stuurt je naar dat bericht op je live site. Het ballonnetje met het getal in toont hoeveel reacties er op dat bericht zijn. Als het ballonnetje grijs is, heb je alle reacties voor dat bericht al gemodereerd. Als het blauw is, zijn er nog reacties in de moderatiewachtrij. Door op het ballonnetje te klikken wordt het reacties scherm gefilterd zodat enkel de reacties op dat bericht getoond worden.

en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Inactief <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Inactief <span class="count">(%s)</span>

en: Inactive Widgets
nl: Gedeactiveerde widgets

en: Inactive:
nl: Niet actief:

en: Incoming Links
nl: Binnengekomen links

en: Incompatible Archive.
nl: Archief is niet compatible

en: Indent
nl: Inspringing verkleinen

en: Information needed
nl: Benodigde informatie

en: Insert
nl: Invoegen

en: Insert / edit embedded media
nl: Ingesloten media invoegen/bewerken

en: Insert Image
nl: Afbeelding invoegen

en: Insert More Tag
nl: Meer-tag invoegen

en: Insert Page Break
nl: Paginaeinde invoegen

en: Insert Page Break tag
nl: Pagina-afbreken tag invoegen

en: Insert Page break
nl: Pagina-afbreking invoegen

en: Insert Video
nl: Video invoegen

en: Insert an Image
nl: Een afbeelding invoegen

en: Insert an image from another web site
nl: Voeg een afbeelding in vanaf een andere site

en: Insert column after
nl: Kolom invoegen na

en: Insert column before
nl: Kolom invoegen voor

en: Insert custom character
nl: Teken invoegen

en: Insert date
nl: Datum invoegen

en: Insert gallery
nl: Galerij toevoegen

en: Insert horizontal ruler
nl: Horizontale regel invoegen

en: Insert into Post
nl: Invoegen in bericht

en: Insert link
nl: Link invoegen

en: Insert new layer
nl: Nieuwe laag invoegen

en: Insert non-breaking space character
nl: Niet-afbreekbare spatie invoegen

en: Insert predefined template content
nl: Vooraf bepaalde template inhoud invoegen

en: Insert row after
nl: Rij invoegen na

en: Insert row before
nl: Ervoor een rij invoegen

en: Insert time
nl: Tijd invoegen

en: Insert/Edit Attributes
nl: Attributen toevoegen/bewerken

en: Insert/edit anchor
nl: Anker invoegen/bewerken

en: Insert/edit image
nl: Afbeelding invoegen/bewerken

en: Insert/edit image (Alt + Shift + M)
nl: Afbeelding invoegen/bewerken (Alt + Shift + M)

en: Insert/edit link
nl: Link invoegen/bewerken

en: Insert/edit link (Alt + Shift + A)
nl: Link invoegen/bewerken (Alt + Shift + A)

en: Insertion
nl: Invoeging

en: Inserts a new table
nl: Nieuwe tabel invoegen

en: Install
nl: Installeren

en: Install %s
nl: %s installeren

en: Install &#8220;%s&#8221;
nl: &#8220;%s&#8221; installeren

en: Install Now
nl: Nu installeren

en: Install Plugins
nl: Plugins installeren

en: Install Themes
nl: Thema&#39;s installeren

en: Install Update Now
nl: Nieuwe versie nu installeren

en: Install WordPress
nl: WordPress installeren

en: Install a plugin in .zip format
nl: Een plugin in zip format installeren

en: Install a theme in .zip format
nl: Een thema in zip-formaat installeren

en: Install importer
nl: Importeerfunctie installeren

en: Install package not available.
nl: Installatiepakket niet beschikbaar.

en: Install the Blogger importer to import posts, comments, and users from a Blogger blog.
nl: De Blogger importeerfunctie installeren om berichten, reacties en gebruikers van een Blogger blog te importeren.

en: Install the LiveJournal importer to import posts from LiveJournal using their API.
nl: Installeer de LiveJournal importeerfunctie om berichten uit LiveJournal met behulp van hun API te importeren.

en: Install the Movable Type importer to import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog.
nl: De Movable Type importeerfunctie installeren om berichten en reacties van een Movable Type of TypePad blog te importeren.

en: Install the RSS importer to import posts from an RSS feed.
nl: De RSS importeerder installeren om RSS berichten te importeren.

en: Install the WordPress importer to import posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags from a WordPress export file.
nl: Installeer de WordPress importeerfunctie voor het importeren van berichten, pagina&#39;s, reacties, aangepaste velden, categorie&#235;n en tags van een Wordpress exportbestand.

en: Install the blogroll importer to import links in OPML format.
nl: De blogroll importeerfunctie installeren om links in OPML-format te importeren.

en: Install the category/tag converter to convert existing categories to tags or tags to categories, selectively.
nl: Installeer de categorie/tag omvormer om bestaande categorie&#235;n naar tags of tags naar categorie&#235;n selectief om te vormen.

en: Installation Failed
nl: Installatie is mislukt

en: Installed
nl: Overzicht

en: Installed Plugins
nl: Ge&#239;nstalleerde Plug-ins

en: Installing Plugin from uploaded file: %s
nl: Bezig met installeren van plugin vanuit bestand: %s

en: Installing Plugin: %s
nl: Plugin %s wordt ge&#239;nstalleerd.

en: Installing Theme from uploaded file: %s
nl: Bezig met installeren van thema vanuit bestand: %s

en: Installing Theme: %s
nl: Thema %s aan het installeren.

en: Installing the latest version&#8230;
nl: De laatste versie installeren&#8230;

en: Installing the plugin&#8230;
nl: De plugin installeren&#8230;

en: Installing the theme&#8230;
nl: Thema installeren&#8230;

en: Insufficient Requirements
nl: Onvoldoende systeemeigenschappen

en: Internationalization
nl: Internationalisatie

en: Invalid Data provided.
nl: Ongeldig data verstrekt.

en: Invalid Taxonomy
nl: Ongeldige taxonomie

en: Invalid URL Provided.
nl: URL is niet geldig

en: Invalid attachment ID.
nl: Ongeldig bijlage ID.

en: Invalid comment ID.
nl: Ongeldig reactie-ID.

en: Invalid comment status.
nl: Ongeldige reactiestatus.

en: Invalid database prefix
nl: Ongeldig databasevoorvoegsel

en: Invalid file type
nl: Ongeldig bestandstype

en: Invalid form submission.
nl: Ongeldige invoer in formulier.

en: Invalid key
nl: Ongeldige sleutel

en: Invalid object ID
nl: Ongeldige bericht-ID

en: Invalid plugin page
nl: Ongeldige plugin pagina

en: Invalid plugin path.
nl: Ongeldig pluginpad.

en: Invalid post
nl: Ongeldig bericht

en: Invalid post ID.
nl: Ongeldig bericht-ID.

en: Invalid post format
nl: Ongeldige berichtformat

en: Invalid post type
nl: Ongeldig bericht type

en: Invalid post type.
nl: Ongeldig berichttype.

en: Invalid taxonomy
nl: Ongeldige taxonomie

en: Invalid term ID
nl: Term-ID ongeldig

en: Invalid user ID.
nl: Ongeldige gebruikers-ID

en: Invitation email sent to new user. A confirmation link must be clicked before their account is created.
nl: De uitnodiging is verzonden naar de nieuwe gebruiker. De bevestigingslink moet worden aangeklikt voordat hun account wordt aangemaakt.

en: Invitation email sent to user. A confirmation link must be clicked for them to be added to your site.
nl: E-mail met uitnodiging verzonden naar de gebruiker. Een bevestigingslink moet worden aangeklikt om de gebruiker aan de site toe te voegen.

en: Invoke URLs
nl: URLs aanroepen

en: Is there no link to us?
nl: Is er geen link naar ons?

en: It looks like you're using an insecure version of <a href='%s'>%s</a>. Using an outdated browser makes your computer unsafe. For the best WordPress experience, please update your browser.
nl: Het lijkt erop dat je een oude versie van <a href='%s'>%s</a> gebruikt. Het gebruiken van een gedateerde browser maakt je computer onveilig. Werk nu je browser bij voor de beste WordPress ervaring.

en: It looks like you're using an old version of <a href='%s'>%s</a>. For the best WordPress experience, please update your browser.
nl: Het lijkt erop dat je een oude versie van <a href='%s'>%s</a> gebruikt. Voor de beste WordPress ervaring, werkt je browser nu bij.

en: Italic
nl: Cursief

en: Italic (Ctrl + I)
nl: Cursief (Ctrl + I)

en: Item added.
nl: Items toegevoegd.

en: Item deleted.
nl: Item verwijderd.

en: Item moved to the Trash. | %s items moved to the Trash.
nl[0]: Het item is verplaatst naar de prullenbak.
nl[1]: %s items zijn verplaatst naar de prullenbak.

en: Item not added.
nl: Item niet toegevoegd.

en: Item not updated.
nl: Item is niet bijgewerkt.

en: Item permanently deleted. | %s items permanently deleted.
nl[0]: Item is permanent verwijderd.
nl[1]: %s items zijn permanent verwijderd.

en: Item restored from the Trash. | %s items restored from the Trash.
nl[0]: Item hersteld vanuit de prullenbak.
nl[1]: %s items hersteld vanuit de prullenbak.

en: Item updated.
nl: Items bijgewerkt.

en: Items deleted.
nl: Items verwijderd.

en: Jabber / Google Talk
nl: Jabber / Google Talk:

en: Jan_January_abbreviation
nl: jan

en: January
nl: januari

en: Jul_July_abbreviation
nl: jul

en: July
nl: juli

en: Jump to tool buttons - Alt+Q, Jump to editor - Alt-Z, Jump to element path - Alt-X
nl: Naar gereedschapsknoppen - Alt+Q, naar de editor - Alt-Z, naar het elementen path - Alt-X

en: Jun_June_abbreviation
nl: jun

en: June
nl: juni

en: Just another %s site
nl: Een andere %s site

en: Just another WordPress site
nl: En nog een WordPress site

en: Just write.
nl: Gewoon schrijven.

en: Justify Text
nl: Tekst uitvullen

en: Keep linebreaks
nl: Regelafbreking aanhouden

en: Keep this link private
nl: Houd deze link priv&#233;

en: Key
nl: Sleutel

en: Keyboard Shortcuts
nl: Sneltoetsen

en: Languages
nl: Talen

en: Large
nl: Groot

en: Large size
nl: Grote afmeting

en: Large size image height
nl: Hoogte grote afbeelding

en: Large size image width
nl: Breedte grote afbeeldingen

en: Last Modified
nl: Laatst bijgewerkt

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Last Post
nl: Laatste bericht

en: Last Updated:
nl: Laatst bijgewerkt:

en: Last checked %s ago.
nl: Laatste controle %s geleden uitgevoerd.

en: Last checked on %1$s at %2$s.
nl: Laatste controle op %1$s om %2$s.

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
nl: Laatst bewerkt door %1$s op %2$s om %3$s

en: Last edited on %1$s at %2$s
nl: Laatst bewerkt op %1$s om %2$s

en: Last updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: Last updated: %s
nl: Laatste update: %s

en: Latest
nl: Laatste

en: Latest Version Installed
nl: Meest recente versie ge&#239;nstalleerd

en: Lead Developer
nl: Hoofdontwikkelaar

en: Learn word
nl: Leer woord

en: Leave a Comment
nl: Geef een reactie

en: Leave a Reply
nl: Geef een reactie

en: Leave a Reply to %s
nl: Laat een reactie achter bij %s

en: Leave a comment
nl: Een reactie plaatsen

en: Left
nl: Links

en: Left Sidebar
nl: Sidebar links

en: Library
nl: Bibliotheek

en: License
nl: Licentie

en: Light
nl: Licht

en: Light sky blue
nl: Lichthemelsblauw

en: Light yellow
nl: Lichtgeel

en: Lime
nl: Limoen

en: Line and paragraph breaks automatic, e-mail address never displayed, <acronym title="Hypertext Markup Language">HTML</acronym> allowed: <code>%s</code>
nl: Regels en alinea&#8217;s hebben automatische terugloop, het e-mailadres wordt nooit getoond, <acronym title="Hypertext Markup Language">HTML</acronym> toegelaten: <code>%s</code>

en: Link Categories
nl: Categorie&#235;n

en: Link Category
nl: Linkcategorie

en: Link Image To:
nl: Afbeelding linken aan:

en: Link Rel
nl: Link relatie

en: Link Relationship (XFN)
nl: Link relatie (XFN)

en: Link Target
nl: Linkdoel

en: Link added.
nl: Link toegevoegd.

en: Link list
nl: Lijst met links

en: Link not found.
nl: Link niet gevonden

en: Link text, e.g. &#8220;Lucy on YouTube&#8221;
nl: Link text, bijv. &#8220;Marco Borsato op Youtube&#8221;

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
nl: Link tekst, bijvoorbeeld &#8220;Programma Wordcamp.nl (PDF)&#8221;

en: Link text, e.g. &#8220;Still Alive by Jonathan Coulton&#8221;
nl: Link tekst, bijvoorbeeld &#8220;Dochters door Marco Borsato&#8221;

en: Link thumbnails to:
nl: Thumbnails koppelen aan:

en: Link to Image
nl: Link naar afbeelding

en: Link to file
nl: Aan bestand koppelen

en: Link to image
nl: Naar afbeelding koppelen

en: Link to page
nl: Aan pagina koppelen

en: Links Template
nl: Links template

en: Links for %s
nl: Links voor %s

en: Links may be separated into categories; these are different than the categories used on your posts.
nl: Links kunnen worden verdeeld in categorie&#235;n; dit zijn andere categorie&#235; dan die worden gebruikt voor je berichten.

en: List
nl: Lijst

en: List View
nl: Lijst

en: Loaded plugins
nl: Geladen plugins

en: Loading&#8230;
nl: Laden&#8230;

en: Loading...
nl: Laden&#8230;

en: Local time is <code>%1$s</code>
nl: Locale tijd is <code>%1$s</code>

en: Location of the uploaded file.
nl: Locatie van het geuploade bestand.

en: Log In
nl: Inloggen

en: Log Out
nl: Uitloggen

en: Log in
nl: Inloggen

en: Log in to Reply
nl: Login om te reageren

en: Log in to leave a Comment
nl: Log in om een reactie te geven

en: Log in/out, admin, feed and WordPress links
nl: Inloggen/uitloggen, beheer-, feed- en WordPress links

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Log out &raquo;
nl: Uitloggen &raquo;

en: Log out of this account
nl: Dit account uitloggen

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>.
nl: Ingelogd als <a href="%1$s">%2$s</a>.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out &raquo;</a>
nl: Ingelogd als <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Dit account uitloggen">Uitloggen &raquo;</a>

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
nl: Ingelogd als <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Dit account uitloggen">Uitloggen?</a>

en: Login Name
nl: Inlognaam

en: Lookup
nl: Doorzoeken

en: Loop
nl: Lus

en: Lost Password
nl: Wachtwoord kwijt

en: Lost your password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Lower roman
nl: Kleine letters romeins

en: M j, Y @ G:i
nl: j F Y @ H:i

en: M_Monday_initial
nl: M

en: Mail (will not be published)
nl: E-mailadres (wordt niet gepubliceerd)

en: Mail Server
nl: POP3-server

en: Main Index Template
nl: Hoofd template

en: Main Page (no parent)
nl: Hoofdpagina (geen sub)

en: Maintain aspect
nl: Aspect handhaven

en: Maintenance
nl: Onderhoud

en: Make this post sticky
nl: Dit bericht sticky maken

en: Malformed URL: %s
nl: Misvormde URL: %s

en: Manage Audio
nl: Audio beheren

en: Manage Comments
nl: Reacties beheren

en: Manage Images
nl: Afbeeldingen beheren

en: Manage Plugins
nl: Plugins beheren

en: Manage Themes
nl: Thema&#39;s beheren

en: Manage Video
nl: Video beheren

en: Managing Pages is very similar to managing Posts, and the screens can be customized in the same way.
nl: Pagina&#39;s beheren is zeer vergelijkbaar met het beheer van berichten, de schermen kunnen op dezelfde manier worden aangepast.

en: Manual Offsets
nl: Handmatige compensatie

en: Many people take advantage of keyboard shortcuts to moderate their comments more quickly. Use the link below to learn more.
nl: Veel mensen gebruiken de sneltoetsen om hun reacties sneller aan te passen. Gebruik onderstaande link voor meer informatie.

en: Many themes show some sidebar widgets by default until you edit your sidebars, but they are not automatically displayed in your sidebar management tool. After you make your first widget change, you can re-add the default widgets by adding them from the Available Widgets area.
nl: Veel thema&#39;s tonen standaard enkele sidebar widgets totdat je de sidebars gaat bewerken, maar ze worden niet automatisch weergegeven in je sidebar management tool. Nadat je je eerste widget wijzigt, kan je de standaard widgets opnieuw toevoegen uit het Beschikbare Widgets gebied.

en: Mar_March_abbreviation
nl: mrt

en: March
nl: maart

en: Mark this comment as spam
nl: Deze reactie markeren als spam

en: Maroon
nl: Kastanjebruin

en: Max Height
nl: Maximale hoogte

en: Max Width
nl: Maximale breedte

en: Maximum Rating
nl: Maximum waardering

en: Maximum embed size
nl: Maximale in te voegen grootte

en: Maximum size: %s
nl: maximale grootte: %s

en: Maximum upload file size: %d%s
nl: Uploadlimiet is: %d%s

en: May
nl: mei

en: May_May_abbreviation
nl: mei

en: Media Library
nl: Media bibliotheek

en: Media Settings
nl: Media instellingen

en: Media attachment moved to the trash. | %d media attachments moved to the trash.
nl[0]: Mediabijlage verplaatst naar de prullenbak.
nl[1]: %d mediabijlagen verplaatst naar de prullenbak.

en: Media attachment permanently deleted. | %d media attachments permanently deleted.
nl[0]: Mediabijlage permanent verwijderd.
nl[1]: %d mediabijlagen permanent verwijderen.

en: Media attachment restored from the trash. | %d media attachments restored from the trash.
nl[0]: Media bijlage hersteld uit de prullenbak.
nl[1]: %d media bijlagen hersteld uit de prullenbak.

en: Media attachment updated.
nl: Mediabijlage bijgewerkt.

en: Media moved to the trash.
nl: Media verplaatst naar de prullenbak.

en: Media permanently deleted.
nl: Media permanent verwijderd.

en: Media restored from the trash.
nl: Media hersteld vanuit de prullenbak.

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Medium gray
nl: Lichtgrijs

en: Medium size
nl: Gemiddelde afmeting

en: Medium size image height
nl: Hoogte gemiddelde afbeelding

en: Medium size image width
nl: Breedte gemiddelde afbeelding

en: Membership
nl: Lidmaatschap

en: Menu Item
nl: Menu item

en: Menu Name
nl: Menunaam

en: Menu order
nl: Menuvolgorde

en: Menus
nl: Menu&#39;s

en: Merge table cells
nl: Tabelcellen samenvoegen

[ctx: Metaboxes]
en: Show on screen
nl: Op scherm tonen

en: Middle
nl: Midden

en: Mismatch
nl: Verkeerde combinatie

en: Missed schedule
nl: Planning mislukt

en: Missing Attachment
nl: Ontbrekende bijlage

en: Missing a temporary folder.
nl: Er ontbreekt een tijdelijke map.

en: Mission complete.  Message <strong>%s</strong> deleted.
nl: Missie geslaagd. Bericht <strong>%s</strong> is verwijderd.

en: Moderate Comment
nl: Reactie modereren

en: Mon
nl: ma

en: Monday
nl: maandag

en: MonsterID (Generated)
nl: MonsterID (gegenereed)

en: Month and name
nl: Jaar, maand en naam

en: More colors
nl: Meer kleuren

en: More information about %s
nl: Meer informatie over %s

en: More...
nl: Meer...

en: Most Popular
nl: Populairste

en: Most Recent
nl: Meest recent

en: Most Used
nl: Meest gebruikt

en: Most of the time, plugins play nicely with the core of WordPress and with other plugins. Sometimes, though, a plugin&#8217;s code will get in the way of another plugin, causing compatibility issues. If your site starts doing strange things, this may be the problem. Try deactivating all your plugins and re-activating them in various combinations until you isolate which one(s) caused the issue.
nl: Meestal werken plugins goed samen met de kern van WordPress en met andere plugins. Soms kan het toch gebeuren dat de code van de ene plugin in de weg loopt van een andere plugin en zo compatibiliteitsproblemen geeft. Als je site vreemde dingen begint te doen, kan dit het probleem zijn. Probeer om alle plugins te deactiveren en ze te heractiveren in verschillende combinaties totdat je de problematische plugin(s) hebt ge&iuml;soleerd.

en: Most themes display the site title at the top of every page, in the title bar of the browser, and as the identifying name for syndicated feeds. The tagline is also displayed by many themes.
nl: De meeste thema&#39;s geven de naam van de site boven aan elke pagina, in de titelbalk van de browser, en als de identificatienaam voor gesyndiceerde feeds. De tagline wordt ook weergegeven door vele thema&#39;s.

en: Movable Type and TypePad
nl: Movable Type en Typepad

en: Move backward
nl: Teruggaan

en: Move down
nl: Omlaag

en: Move forward
nl: Naar voren verplaatsen

en: Move this comment to the trash
nl: Deze reactie naar de prullenbak verplaatsen

en: Move this item to the Trash
nl: Dit item naar de prullenbak verplaatsen.

en: Move to Trash
nl: Naar de prullenbak verplaatsen

en: Move up
nl: Omhoog

en: Mr WordPress
nl: De heer WordPress

en: Must-Use <span class="count">(%s)</span> | Must-Use <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Beslist-gebruik <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Beslist-gebruik <span class="count">(%s)</span>

en: My Site
nl: Mijn site

en: My Sites
nl: Mijn sites

en: Name
nl: Naam

en: Name:
nl: Naam:

en: Named
nl: Genaamd

en: Named colors
nl: Benoemde kleuren

en: Narrower
nl: Smaller

en: Navigation Label
nl: Navigatielabel

en: Navigation Menu
nl: Navigatiemenu

en: Navigation Menu Item
nl: Navigatiemenu onderdeel

en: Navigation Menu Items
nl: Navigatiemenu onderdelen

en: Navigation Menus
nl: Navigatiemenu&#39;s

en: Navy Blue
nl: Marineblauw

en: Need help? Use the Help tab in the upper right of your screen.
nl: Hulp nodig? Gebruik de helptab rechtsboven op je scherm.

en: Network <span class="count">(%s)</span> | Network <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Netwerk <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Netwerken <span class="count">(%s)</span>

en: Network Activate
nl: Netwerk activeren

en: Network Admin
nl: Netwerkbeheer

en: Network Deactivate
nl: Netwerk deactiveren

en: Network Setup
nl: Netwerk instellen

en: Network Status
nl: Netwerkstatus

en: Network functions are disabled.
nl: Netwerk functies zijn uitgeschakeld.

en: New Category Name
nl: Nieuwe categorienaam

en: New Link
nl: Nieuwe link

en: New Link Category Name
nl: Nieuwe linkcategorienaam

en: New Media
nl: Nieuwe media

en: New Page
nl: Nieuwe pagina

en: New Password
nl: Nieuw wachtwoord

en: New Post
nl: Nieuw bericht

en: New Tag Name
nl: Nieuwe tagnaam

en: New User
nl: Nieuwe gebruiker

en: New User Default Role
nl: Standaard rol voor nieuwe gebruikers

en: New WordPress Site
nl: Nieuwe WordPress site

en: New category name
nl: Nieuwe categorienaam

en: New comment on your post "%s"
nl: Nieuwe reactie op je bericht "%s"

en: New document
nl: Nieuw document

en: New layer...
nl: Nieuwe laag...

en: New password
nl: Nieuw wachtwoord

en: New pingback on your post "%s"
nl: Nieuwe pingback op je bericht "%s"

en: New theme activated. <a href="%s">Visit site</a>
nl: Nieuw thema geactiveerd. <a href="%s">Bezoek de site</a>.

en: New theme activated. This theme supports widgets, please visit the <a href="%s">widgets settings</a> screen to configure them.
nl: Nieuw thema geactiveerd. Dit thema heeft ondersteuning voor widgets, bezoek de <a href="%s">widget instellingen</a> om de widgets te configureren.

en: New trackback on your post "%s"
nl: Nieuwe trackback op je bericht "%s"

en: New user created.
nl: Nieuwe gebruiker gemaakt.

en: New user registration on your site %s:
nl: Nieuwe gebruiker geregistreerd op je site %s:

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. By default, this email will also contain their password. Uncheck the box if you don&#8217;t want the password to be included in the welcome email.
nl: Nieuwe gebruikers ontvangen een e-mail waarin staat dat ze als gebruiker aan je site toegevoegd zijn. Standaard staat in dit bericht ook het wachtwoord. Haal dit vinkje weg als je niet wilt dat het wachtwoord in de welkomst e-mail vermeld wordt.

en: New window or tab
nl: Nieuw venster of tabblad

en: Newer Comments &raquo;
nl: Nieuwere reacties &raquo;

en: Newer Version (%s) Installed
nl: Nieuwe versie (%s) ge&#239;nstalleerd

en: Newer version (%s) is installed.
nl: Nieuwe versie (%s) ge&#239;nstalleerd.

en: Newer: %s
nl: Nieuwer: %s

en: Newest Plugins
nl: Nieuwste

en: Next &gt;
nl: Volgende &gt;

en: Next &raquo;
nl: Volgende &raquo;

en: Next Page &raquo;
nl: Volgende pagina &raquo;

en: Next Post
nl: Volgende bericht

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Next page...
nl: Volgende pagina...

en: Nickname
nl: Schermnaam

en: No
nl: Nee

en: No Comments
nl: Reageren?

en: No Repeat
nl: Geen herhaling

en: No Sidebars Defined
nl: Geen sidebars gedefinieerd

en: No Tags
nl: Geen tags

en: No Update Required
nl: Bijwerken niet nodig

en: No categories
nl: Geen categorie&#235;n

en: No comments awaiting moderation&hellip; yet.
nl: Er zijn geen reacties die wachten op moderatie&hellip;.

en: No comments found.
nl: Geen reacties gevonden.

en: No comments yet.
nl: Reageren?

en: No connection to server
nl: Geen verbinding met server

en: No correction
nl: Geen correctie

en: No file was uploaded.
nl: Geen bestand ge&uuml;pload.

en: No importers are available.
nl: Geen importeerfunctie mogelijkheden beschikbaar.

en: No items found.
nl: Geen items gevonden.

en: No items.
nl: Geen items.

en: No java
nl: Geen Java

en: No links found.
nl: Geen links gevonden.

en: No login ID submitted
nl: Geen gebruikersnaam opgegeven

en: No matches found.
nl: Geen overeenkomsten gevonden.

en: No matching users were found!
nl: Er zijn geen passende gebruikers gevonden!

en: No matching users were found.
nl: Er zijn geen passende gebruikers gevonden!

en: No media attachments found.
nl: Geen media bijlagen gevonden.

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
nl: Er zijn nog geen menu&#39;s aangemaakt. <a href="%s">Maak er een aan</a>.

en: No misspellings found.
nl: Geen spelfouten gevonden

en: No more comments found.
nl: Geen reacties meer gevonden.

en: No msg number submitted
nl: Geen berichtnummer opgegeven

en: No out of date plugins were selected.
nl: Geen achterhaalde plugins zijn geselecteerd.

en: No pages found in Trash.
nl: Geen pagina&#39;s gevonden in de prullenbak..

en: No pages found.
nl: Geen pagina&#39;s gevonden.

en: No password submitted
nl: Geen wachtwoord opgegeven

en: No plugins found.
nl: Geen plugins gevonden.

en: No plugins match your request.
nl: Geen plugins gevonden die overeenkomen met je criteria.

en: No posts found in Trash.
nl: Geen berichten gevonden in prullenbak.

en: No posts found.
nl: Geen berichten gevonden.

en: No results found.
nl: Niets gevonden.

en: No search term specified. Showing recent items.
nl: Geen zoektekst gespecificeerd. Recente berichten worden getoond.

en: No server banner
nl: Geen serverbanner

en: No server specified
nl: Geen server opgegeven

en: No such file exists! Double check the name and try again.
nl: Dit bestand bestaat niet! Controleer de naam en probeer het opnieuw.

en: No suggestions
nl: Geen suggesties

en: No tags found!
nl: Geen tags gevonden!

en: No thanks, do not remind me again
nl: Nee bedankt, herinner mij hier niet meer aan.

en: No themes match your request.
nl: Geen thema&#39;s gevonden die overeenkomen met je criteria.

en: No, Return me to the plugin list
nl: Nee, ga terug naar het overzicht

en: None
nl: Geen

en: Not Spam
nl: Geen spam

en: Not Sticky
nl: Niet sticky

en: Note that permalinks beginning with the category, tag, author or postname structure tags require more advanced server resources. Double-check your hosting details to make sure those are in place or start your permalinks with other structure tags.
nl: Houd er rekening mee dat er geavanceerde server middelen nodig zijn voor permalinks die beginnen met structuur tags voor categorie&#235;n, tags, auteurs of berichtnamen. Controleer je hosting gegevens om zeker te zijn dat deze aanwezig zijn of start je permalinks met andere structuur tags.

en: Note that you crop the image by clicking on it (the Crop icon is already selected) and dragging the cropping frame to select the desired part. Then click Save to retain the cropping.
nl: Let erop dat het bijsnijden van een afbeelding gebeurt door erop te klikken (het bijsnijden icoon is al geselecteerd) en het naar het gewenste onderdeel te slepen. Klik vervolgens op Opslaan om de bewerking te behouden.

en: Note: Turbo/Gears is no longer promoted on this screen as it was in previous versions due to the fact that Google has discontinued support for it.
nl: Opmerking: Turbo/Gears wordt niet langer gepromoot vanaf dit scherm zoals dat bij vorige versies het geval was aangezien Google de ondersteuning hiervoor heeft stopgezet.

en: Notes
nl: Notities

en: Nothing to save, the image has not changed.
nl: Niets opgeslagen, de afbeelding is niet gewijzigd.

en: Notice:
nl: Opmerking:

en: Nov_November_abbreviation
nl: nov

en: November
nl: november

en: Number of Columns:
nl: Aantal kolommen:

en: Number of comments to show:
nl: Aantal te tonen reacties:

en: Number of posts to show:
nl: Aantal te tonen berichten:

en: Numeric
nl: Numeriek

en: Oct_October_abbreviation
nl: okt

en: October
nl: oktober

en: Older: %s
nl: Ouder: %s

en: Olive
nl: Olijf

en: Once Daily
nl: Eenmaal per dag

en: Once Hourly
nl: Eenmaal per uur

en: Once generated, your WXR file can be imported by another WordPress site or by another blogging platform able to access this format.
nl: Zodra het WXR bestand is gegenereerd kan je het importeren op een andere WordPress site of ander blogplatform die overweg kan met dit format.

en: Once started, the selection can be adjusted by entering new values (in pixels). Note that these values are scaled to approximately match the original image dimensions. The minimum selection size equals the thumbnail size as set in the Media settings.
nl: Eenmaal gestart, kan de selectie worden aangepast door het invoeren van nieuwe waarden (in pixels). Let op dat deze waarden worden geschaald tot deze ongeveer overeenkomen met de oorspronkelijke afbeeldingsafmetingen. De minimale grootte is gelijk aan de thumbnail-instellingen zoals ingesteld in de media-instellingen.

en: Once you&#8217;ve saved the download file, you can use the Import function in another WordPress installation to import this site.
nl: Als je het gedownloade bestand hebt opgeslagen, kun je de importeerfunctie van een andere WordPress installatie gebruiken om het bestand te importeren in die site.

en: One Column
nl: Een kolom

en: One Response to %2$s | %1$s Responses to %2$s
nl[0]: Een reactie op %2$s
nl[1]: %1$s reacties op %2$s

en: One of the plugins is invalid.
nl: Er is een ongeldige plugin.

en: One or more database tables are unavailable.  The database may need to be <a href="%s">repaired</a>.
nl: Een of meerdere database tabellen zijn onbeschikbaar. De database moet wellicht worden <a href="%s">gerepareerd</a>.

en: One or more database tables are unavailable. To allow WordPress to attempt to repair these tables, press the &#8220;Repair Database&#8221; button. Repairing can take a while, so please be patient.
nl: &#201;&#233;n of meer database tabellen zijn niet beschikbaar. Om WordPress toestemming te geven deze tabellen te herstellen, klik de &#8220;Herstel database&#8221; knop. Herstellen kan enige tijd in beslag nemen, een beetje geduld graag.

en: Only a static class method or function can be used in an uninstall hook.
nl: Alleen een statische class methode of functie kan gebruikt worden in een de&#239;nstalleer hook.

en: Only the current theme is available to you. Contact the %s administrator for information about accessing additional themes.
nl: Alleen het huidige thema is beschikbaar. Neem contact op met de beheerder van %s voor meer informatie over de toegang tot aanvullende thema&#39;s.

en: Oops, no comment with this ID.
nl: Geen reactie met dit ID.

en: Oops, no such file exists! Double check the name and try again, merci.
nl: Dit bestand bestaat niet! Controleer de naam en probeer het opnieuw.

en: Oops: %s
nl: Oeps: %s

en: Open link in a new window
nl: Link openen in een nieuw venster

en: Open link in a new window/tab
nl: Open link in een nieuw venster/tab

en: Open link in the same window
nl: LInk openen in hetzelfde venster

en: Open this file in the Plugin Editor
nl: Deze plugin openen in de plugineditor

en: Optional
nl: Optioneel

en: Options saved.
nl: Opties opgeslagen.

en: Options:
nl: Opties:

en: Or link to existing content
nl: Of link naar bestaand bericht of pagina

en: Orange
nl: Oranje

en: Order
nl: Volgorde

en: Order images by:
nl: Afbeeldingen sorteren op:

en: Order:
nl: Volgorde:

en: Ordered list
nl: Genummerde lijst

en: Ordered list (Alt + Shift + O)
nl: Geordende lijst (Alt + Shift + O)

en: Organize my uploads into month- and year-based folders
nl: Uploads bewaren in mappen op basis van maand en jaar

en: Original Size
nl: Originele grootte

en: Original dimensions %s
nl: Originele afmetingen %s

en: Original: %s
nl: Origineel: %s

en: Other WordPress News
nl: Overig WordPress nieuws

en: Other comment settings
nl: Overige reactie-instellingen

en: Other user roles have been changed.
nl: Overige gebruikersrollen zijn gewijzigd.

en: Other users have been deleted.
nl: Andere gebruikers zijn verwijderd.

en: Other users have been removed.
nl: Andere gebruikers zijn verwijderd.

en: Outdent
nl: Inspringing vergroten

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
nl: PG &#8212; Misschien schokkend, gewoonlijk geschikt voor publiek van 13 jaar en ouder

en: Page | Pages
nl[0]: Pagina
nl[1]: Pagina&#39;s

en: Page Attributes
nl: Pagina-attributen

en: Page ID
nl: Pagina-ID

en: Page IDs, separated by commas.
nl: Pagina-ID&#39;s , gescheiden door komma&#39;s.

en: Page Template
nl: Pagina template

en: Page draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview page</a>
nl: Conceptpagina bijgewerkt. <a target="_blank" href="%s">Voorbeeld tonen</a>

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: Page order
nl: Paginavolgorde

en: Page published. <a href="%s">View page</a>
nl: Pagina gepubliceerd. <a href="%s">Pagina tonen</a>

en: Page restored to revision from %s
nl: Bericht hersteld naar revisie van %s

en: Page saved.
nl: Pagina opgeslagen.

en: Page scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview page</a>
nl: Pagina gepland voor: <strong>%1$s</strong>, <a target="_blank" href="%2$s">Paginavoorbeeld</a>

en: Page submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview page</a>
nl: Pagina ingediend. <a target="_blank" href="%s">Voorbeeld tonen</a>

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Page updated.
nl: Pagina bijgewerkt.

en: Page updated. <a href="%s">View page</a>
nl: Pagina bijgewerkt. <a href="%s">Pagina tonen</a>

en: Pages
nl: Pagina&#39;s

en: Pages are similar to Posts in that they have a title, body text, and associated metadata, but they are different in that they are not part of the chronological blog stream, kind of like permanent posts. Pages are not categorized or tagged, but can have a hierarchy. You can nest Pages under other Pages by making one the &#8220;Parent&#8221; of the other, creating a group of Pages.
nl: Pagina&#39;s zijn vergelijkbaar met Berichten. Ze hebben een titel, body tekst, en de bijbehorende metadata, het verschil zit erin dat zij geen deel uitmaken van de chronologische site stroom, net zoiets als permanente berichten. Pagina&#39;s worden niet gecategoriseerd of getagd, maar kunnen een hi&#235;rarchie hebben. Je kunt pagina&#39;s onder andere pagina&#39;s onderbrengen (nesten) door een pagina &#34;hoofd&#34; te maken van een andere pagina, en zo pagina&#39;s te groeperen.

en: Pages:
nl: Pagina&#39;s:

en: Pale cyan
nl: Lichtcyaan

en: Pale green
nl: Lichtgroen

en: Palette
nl: Palet

en: Palette colors
nl: Kleurenpalet

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Parent
nl: Hoofd

en: Parent Category
nl: Hoofdcategorie:

en: Parent Category:
nl: Hoofdcategorie:

en: Parent Page:
nl: Hoofdpagina:

en: Passing an integer number of posts is deprecated. Pass an array of arguments instead.
nl: Een heel getal van berichten opgeven wordt afgeraden. Geef in plaats daarvan een reeks van argumenten op.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password Lost and Changed for user: %s
nl: Wachtwoord kwijt en gewijzigd voor gebruiker: %s

en: Password Lost and Found
nl: Wachtwoord kwijt en gevonden

en: Password Protected
nl: Beschermd met wachtwoord

en: Password Reset
nl: Wachtwoord herstellen

en: Password protected
nl: Beschermd met wachtwoord

en: Password reset is not allowed for this user
nl: Wachtwoordreset is niet toegestaan voor deze gebruiker

en: Password, twice
nl: Wachtwoord, tweemaal

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Password: %s
nl: Wachtwoord: %s

en: Paste
nl: Plakken

en: Paste as Plain Text
nl: Plakken als platte tekst

en: Paste from Word
nl: Plakken vanuit Word

en: Paste is now in plain text mode. Click again to toggle back to regular paste mode.
nl: Plakken is nu in platte-tekst modus. Klik opnieuw om terug te schakelen naar de standaard plakmethode.

en: Paste is now in plain text mode. Click again to toggle back to regular paste mode. After you paste something you will be returned to regular paste mode.
nl: Plakken is nu in platte-tekst modus. Klik opnieuw om terug te schakelen naar de standaard plakmethode. Na het plakken zal de mode terugschakelen naar de standaard methode.

en: Paste table row after
nl: Tabelrij plakken na

en: Paste table row before
nl: Tabelrij plakken voor

en: Pasting content from another application, like Word or Excel, is best done with the Paste from Word button on the second row, or in HTML mode.
nl: Inhoud van een andere toepassing plakken, zoals Word of Excel, kan je het best doen in de HTML-editor of met de <strong>Plakken vanuit Word</strong>-knop op de tweede werkbalk.

en: Pasting in the Rich Editor
nl: Plakken in de wysiwyg-editor

en: Path
nl: Pad

en: Peach
nl: Perzik

en: Pending | Pending
nl[0]: In wachtrij
nl[1]: In wachtrij

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Wachtend <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Wachtend <span class="count">(%s)</span>

en: Pending <span class="count">(<span class="pending-count">%s</span>)</span> | Pending <span class="count">(<span class="pending-count">%s</span>)</span>
nl[0]: Wachtend <span class="count">(<span class="pending-count">%s</span>)</span>
nl[1]: Wachtend <span class="count">(<span class="pending-count">%s</span>)</span>

en: Pending Review
nl: Wachtend op review

en: Permalink Settings
nl: Instellingen | Permalinks

en: Permalink structure updated
nl: Permalinkstructuur aangepast

en: Permalink structure updated.
nl: Permalinkstructuur aangepast.

en: Permalink structure updated. Remove write access on web.config file now!
nl: Permalink structuur bijgewerkt. Verwijder schrijfrechten op bestand web.config!

en: Permanently Delete Comment
nl: Reactie permanent verwijderen

en: Personal Options
nl: Persoonlijke opties

en: Photoblogging
nl: Fotobloggen

en: Pingback excerpt:
nl: Pingback uittreksel:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
nl: Pingback van %1$s to %2$s geregistreerd.

en: Pink
nl: Roze

en: Play every frame
nl: Elk frame afspelen

en: Please <a href="%s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
nl: Graag <a href="%s">WordPress bijwerken</a> naar een actuele versie, of <a href="%s">versie 2.4 van de Akismet plugin</a> installeren.

en: Please enter a valid email address.
nl: Voer a.u.b. een geldig e-mailadres in.

en: Please enter a valid menu name.
nl: Voer een geldige menu-naam in.

en: Please enter an API key. (<a href="%s" style="color:#fff">Get your key.</a>)
nl: Voer een API-sleutel in. (<a href="%s" style="color:#fff">Sleutel ophalen</a>.)

en: Please enter your FTP credentials to proceed.
nl: Geef je FTP inloggegevens op om verder te gaan.

en: Please enter your FTP or SSH credentials to proceed.
nl: Vul je FTP of SSH inloggegevens in om verder te gaan.

en: Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
nl: Voer a.u.b. je gebruikersnaam of e-mailadres in. Je ontvangt per e-mail een link waarmee je een nieuw wachtwoord aan kan maken.

en: Please include a %1$s template in your theme.
nl: Voeg een %1$s template toe aan je thema.

en: Please log in again.
nl: Opnieuw inloggen alsjeblieft.

en: Please provide a custom field name.
nl: Geen een aangepaste veldnaam.

en: Please provide a custom field value.
nl: Geef een waarden voor een aangepast veld.

en: Please provide the following information. Don&#8217;t worry, you can always change these settings later.
nl: Geef de volgende informatie. Maak je geen zorgen, je kunt dit later eventueel weer aangepassen.

en: Please select a file
nl: Selecteer aub een bestand

en: Please select one or more plugins to update.
nl: Selecteer een of meerdere plugins om bij te werken.

en: Please select one or more themes to update.
nl: Selecteer een of meerdere  thema&#39;s om bij te werken.

en: Please try again.
nl: Opnieuw proberen.

en: Please wait...
nl: Even wachten...

en: Plugin <strong>activated</strong>.
nl: Plugin <strong>geactiveerd</strong>.

en: Plugin <strong>deactivated</strong>.
nl: Plugin <strong>gedeactiveerd</strong>.

en: Plugin Files
nl: Pluginbestanden

en: Plugin Homepage  &#187;
nl: Plugin site &#187;

en: Plugin Information:
nl: Plugin informatie:

en: Plugin Install
nl: Plugin installeren

[ctx: Plugin Installer]
en: Featured
nl: Uitgelicht

[ctx: Plugin Installer]
en: Newest
nl: Nieuwste

[ctx: Plugin Installer]
en: Popular
nl: Populairste

[ctx: Plugin Installer]
en: Recently Updated
nl: Onlangs bijgewerkt

en: Plugin Reactivation
nl: Plugin reactivatie

en: Plugin could not be activated because it triggered a <strong>fatal error</strong>.
nl: Plugin kan niet worden geactiveerd omdat hij een <strong>fatale fout</strong> veroorzaakt.

en: Plugin could not be deleted due to an error: %s
nl: Plugin kon niet worden verwijderd vanwege een fout: %s

en: Plugin failed to reactivate due to a fatal error.
nl: Plugin kan niet opnieuw worden geactiveerd vanwege een fatale fout.

en: Plugin file does not exist.
nl: Pluginbestand bestaat niet.

en: Plugin install failed.
nl: Plugin installatie mislukt.

en: Plugin installed successfully.
nl: Plugin is succesvol ge&#239;nstalleerd.

en: Plugin reactivated successfully.
nl: Plugin met succes opnieuw geactiveerd.

en: Plugin update failed.
nl: Bijwerken plugin mislukt.

en: Plugin updated successfully.
nl: Plugin succesvol bijgewerkt.

en: Plugin zip file
nl: Plugin zip bestanden

en: Plugins extend and expand the functionality of WordPress. Once a plugin is installed, you may activate it or deactivate it here.
nl: Met plugins kan je de functionaliteit van WordPress uitbreiden. Is een plugin eenmaal ge&#239;nstalleerd, dan kan je hem hier activeren en deactiveren.

en: Plugins extend and expand the functionality of WordPress. You may automatically install plugins from the <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/">WordPress Plugin Directory</a> or upload a plugin in .zip format via this page.
nl: Met plugins kan je de bestaande functionaliteit van WordPress uitbreiden. Je kunt plugins automatisch installeren vanaf de <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/">WordPress plugin directory</a> of je kunt een zip-archief uploaden via deze pagina.

en: Plugins hook into WordPress to extend its functionality with custom features. Plugins are developed independently from WordPress core by thousands of developers all over the world. All plugins in the official <a href="%s" target="_blank">WordPress.org Plugin Directory</a> are compatible with the license WordPress uses. You can find new plugins to install by searching or browsing the Directory right here in your own Plugins section.
nl: Plugins haken in op WordPress om functionaliteit uit te breiden met aangepaste mogelijkheden. Plugins worden, onafhankelijk van de WordPress-core, ontwikkeld door duizenden ontwikkelaars over de hele wereld. Alle plugins in de offici&#235;le <a href="%s" target="_blank">WordPress Plugin Directory</a> zijn compatibel met de licentie die WordPress gebruikt. Je vindt nieuwe plugins door te zoeken deze Directory vanuit jouw eigen Plugin menu.

en: Plum
nl: Pruim

en: Popular Tags
nl: Populaire tags

en: Popular tags
nl: Populaire tags

en: Popup Comments
nl: Popup reacties

en: Popup Comments Template
nl: Popup reactie template

en: Port
nl: Poort

en: Position
nl: Positie

en: Possible reason: your host may have disabled the mail() function...
nl: Mogelijke reden: je host kan de mail() functie uitgeschakeld hebben...

en: Post | Posts
nl[0]: Bericht
nl[1]: Berichten

en: Post Comment
nl: Reactie plaatsen

en: Post Format:
nl: Berichtformat:

en: Post Formats
nl: Bericht formats

en: Post Tags
nl: Bericht tags

en: Post URL
nl: Bericht-URL

en: Post draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview post</a>
nl: Conceptbericht bijgewerkt. <a target="_blank" href="%s">Bericht tonen</a>

[ctx: Post format]
en: Gallery
nl: Galerij

[ctx: Post format]
en: Image
nl: Afbeelding

[ctx: Post format]
en: Standard
nl: Standaard

en: Post published. <a href="%s">View post</a>
nl: Bericht gepubliceerd. <a href="%s">Bericht tonen</a>

en: Post published. <a href="%s">View post</a> | <a href="%s">Edit post</a>
nl: Bericht gepubliceerd. <a href="%s">Bericht bekijken</a> | <a href="%s">Bericht bewerken</a>

en: Post restored to revision from %s
nl: Bericht hersteld naar revisie van %s

en: Post saved.
nl: Bericht opgeslagen.

en: Post scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview post</a>
nl: Bericht gepland voor: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Voorbeeld bekijken</a>

en: Post submitted. <a href="%s">Preview post</a> | <a href="%s">Edit post</a>
nl: Bericht gepubliceerd. <a href="%s">Bericht tonen</a> | <a href="%s">Bericht bewerken</a>

en: Post submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview post</a>
nl: Bericht ingediend. <a target="_blank" href="%s">Bericht tonen</a>

en: Post types cannot exceed 20 characters in length
nl: Posttypes kunnen niet langer zijn dan 20 tekens

en: Post updated.
nl: Bericht bijgewerkt.

en: Post updated. <a href="%s">View post</a>
nl: Bericht bijgewerkt. <a  href="%s">Bericht tonen</a>

en: Post via e-mail
nl: Bericht via e-mail

en: Poster
nl: Schrijver

en: Posts
nl: Berichten

en: Posts by %s
nl: Berichten van %s

en: Posts page: %s
nl: Berichtpagina: %s

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
nl: Powered by WordPress

en: Preformatted
nl: Vooraf ingesteld

en: Premature end of list
nl: Voortijdig einde van lijst

en: Press ALT F10 for toolbar. Press ALT 0 for help.
nl: Druk op ALT F10 voor de toolbar. Druk op ALT 0 voor de help.

en: Press This
nl: Publiceer dit

en: Press This is a bookmarklet that makes it easy to blog about something you come across on the web. You can use it to just grab a link, or to post an excerpt. Press This will even allow you to choose from images included on the page and use them in your post. Just drag the Press This link on this screen to your bookmarks bar in your browser, and you&#8217;ll be on your way to easier content creation. Clicking on it while on another website opens a popup window with all these options.
nl: &#39;Publiceer dit&#39; is een favoriet welke het eenvoudig maakt om iets te publiceren wat je op het web tegenkomt. Je kunt het gebruiken voor een link, of om een samenvatting te plaatsen. &#39;Publiceer dit&#39; laat je ook kiezen om afbeeldingen die zich op een pagina bevinden te gebruiken in je bericht. Sleep de &#39;Publiceer dit&#39; link op dit scherm naar je favorieten balk in je browser en je bent op weg om op een eenvoudige manier content te maken. Je kunt deze opties gebruiken door erop te klikken terwijl een andere site in een popup venster opent.

en: Press This is a bookmarklet: a little app that runs in your browser and lets you grab bits of the web.
nl: &#39;Publiceer dit&#39; is een favoriet: een kleine toepassing welke in je browser meedraait en je stukjes van het web laat gebruiken.

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Preview &#8220;%s&#8221;
nl: Voorbeeld &#8220;%s&#8221;

en: Preview Changes
nl: Wijzigingen bekijken

en: Preview not available. Please save as a draft first.
nl: Preview niet beschikbaar. Eerst als concept opslaan.

en: Preview of &#8220;%s&#8221;
nl: Voorbeeld van &#8220;%s&#8221;

en: Preview will show you what your draft post will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the post. Which link is available depends on your post&#8217;s status.
nl: Voorbeeld toont je hoe je conceptbericht er zal uitzien als je het publiceert. Bekijken brengt je naar je live site om je bericht te bekijken. Welke link beschikbaar is hangt af van het berichtstatus.

en: Previous Post
nl: Vorige bericht

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Previously edited copies of the image will not be deleted.
nl: Eerder bewerkte kopie&#235;n van de afbeelding zullen niet worden verwijderd

en: Print
nl: Afdrukken

en: Privacy Settings
nl: Instellingen | Privacy

en: Private
nl: Priv&#233;

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Priv&#233; <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Priv&#233; <span class="count">(%s)</span>

en: Private Key:
nl: Priv&#233;sleutel:

en: Private: %s
nl: Priv&#233;: %s

en: Privately Published
nl: Gepubliceerd als priv&#233;

en: Proceed
nl: Doorgaan

en: Profile
nl: Gebruikers | Je profiel

en: Progress
nl: Voortgang

en: Project Leaders
nl: Projectleiders

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
nl: Beveiligde reacties: geef je wachtwoord om de reacties te bekijken.

en: Protected: %s
nl: Beveiligd: %s

en: Public
nl: Openbaar

en: Public Key:
nl: Publieke sleutel:

en: Public and Private keys incorrect for %s
nl: Publieke en priv&#233; sleutels onjuist voor %s

en: Public, Sticky
nl: Openbaar, sticky

en: Publish
nl: Publiceren

en: Publish <b>immediately</b>
nl: <strong>Onmiddellijk</strong> publiceren

en: Publish on:
nl: Publiceren op:

en: Publish on: <b>%1$s</b>
nl: Publiceren op: <strong>%1$s</strong>

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Gepubliceerd <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Gepubliceerd <span class="count">(%s)</span>

en: Published on:
nl: Gepubliceerd op:

en: Published on: <b>%1$s</b>
nl: Geplaatst op: <strong>%1$s</strong>

en: Purple
nl: Paars

en: Quality
nl: Kwaliteit

en: Quick Edit
nl: Snel bewerken

en: Quick Edit provides inline access to the metadata of your post, allowing you to update post details without leaving this screen.
nl: Snel bewerken geeft je onmiddellijke toegang tot de metadata van je bericht zodat je de details van je bericht kunt bijwerken zonder dit scherm te verlaten.

en: Quick&nbsp;Edit
nl: Snel&nbsp;bewerken

en: Quicktime options
nl: Quicktime opties

en: Quote
nl: Citeren

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
nl: R &#8212; Bedoeld voor volwassen publiek van 18 jaar en ouder

en: RSS Address
nl: RSS-adres

en: RSS Error: %s
nl: RSS Fout: %s

en: RTL Language Support
nl: RTL Taalondersteuning

en: RTL Stylesheet
nl: RTL-stylesheet

en: Random
nl: Willekeurig

en: Rate
nl: Waardering

en: Rather than reaching for your mouse to click on the toolbar, use these access keys. Windows and Linux use Ctrl + letter. Macintosh uses Command + letter.
nl: In plaats van je met je muis te klikken op de werkbalk, kan je ook toetsencombinaties gebruiken. Onderstaande toetsen gebruik je normaal gesproken in combinatie met de Ctrl-toets. Op een Mac gebruik je in plaats daarvan de Command-toets.

en: Rating
nl: Waardering

en: Re-install Now
nl: Nu opnieuw installeren

en: Re-trying
nl: Opnieuw proberen

en: Reactivating the plugin&#8230;
nl: Opnieuw activeren van plugin&#8230;

en: Reading
nl: Lezen

en: Reading Settings
nl: Instellingen | Lezen

en: Real media player options
nl: RealPlayer opties

en: Reattached %d attachment. | Reattached %d attachments.
nl[0]: Opnieuw bijgevoegd %d bijlage.
nl[1]: Opnieuw bijgevoegd %d bijlagen.

en: Recent Comments
nl: Recente reacties

en: Recent Drafts
nl: Recente concepten

en: Recent Posts
nl: Meest recente berichten

en: Recent Rockstars
nl: Recente rockers

en: Recently Active <span class="count">(%s)</span> | Recently Active <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Recentelijk actief <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Recentelijk actief <span class="count">(%s)</span>

en: Recently Updated
nl: Onlangs bijgewerkt

en: Recheck Queue for Spam
nl: Lijst opnieuw op spam controleren

en: Red
nl: Rood

en: Redo
nl: Opnieuw

en: Refresh
nl: Verversen

en: Register
nl: Registreren

en: Register For This Site
nl: Registreer je voor deze site

en: Registration Form
nl: Registratieformulier

en: Registration complete. Please check your e-mail.
nl: Registratie afgerond. Controleer je e-mail.

en: Relationship
nl: Relatie (XFN)

en: Remember Me
nl: Deze gegevens onthouden

en: Remember to click Update Media to save metadata entered or changed.
nl: Let erop dat je op Media bijwerken klikt om de wijzigingen op te slaan.

en: Remember to click the Add User button at the bottom of this screen when you are finished.
nl: Let erop dat je op de Gebruiker toevoegen-knop klikt onder aan deze pagina wanneer je klaar bent.

en: Remember to click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
nl: Denk eraan dat je op de knop Wijzigingen opslaan onderin het scherm moet klikken voor de nieuwe instellingen van kracht worden.

en: Remember to click the Update Profile button when you are finished.
nl: Let op dat je de profiel bijwerken-knop klikt zodra je klaar bent.

en: Remote Publishing
nl: Op afstand publiceren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove Background Image
nl: Verwijder achtergrondafbeelding

en: Remove From Bulk Edit
nl: Verwijderen uit bulkbewerking

en: Remove Header Image
nl: Header afbeelding verwijderen

en: Remove Image
nl: Afbeelding verwijderen

en: Remove Users from Site
nl: Gebruikers van site verwijderen

en: Remove column
nl: Kolom verwijderen

en: Remove featured image
nl: Uitgelichte afbeelding verwijderen

en: Remove formatting
nl: Formattering verwijderen

en: Remove link
nl: Link verwijderen

en: Removing the old version of the plugin&#8230;
nl: Verwijderen van oudere versie van de plugin&#8230;

en: Removing the old version of the theme&#8230;
nl: Verwijderen van oudere versie van het thema&#8230;

en: Repair Database
nl: Database herstellen

en: Repair and Optimize Database
nl: Repareer en optimaliseer de database

en: Repairs complete.  Please remove the following line from wp-config.php to prevent this page from being used by unauthorized users.
nl: Reparaties zijn voltooid. Verwijder de volgende regel in wp-config.php om te voorkomen dat deze pagina wordt gebruikt door onbevoegde gebruikers.

en: Repeat
nl: Herhalen

en: Reply
nl: Beantwoorden

en: Reply to Comment
nl: Op deze reactie reageren

en: Reply to this comment
nl: Deze reactie beantwoorden

en: Required fields are indicated; the rest are optional. Profile information will only be displayed if your theme is set up to do so.
nl: Verplichte velden zijn aangegeven; de overige velden zijn optioneel. Profiel informatie wordt alleen weergegeven als je theme is ingesteld om dit te doen.

en: Required fields are marked %s
nl: Verplichte velden zijn gemarkeerd met %s

en: Requires <code>%s</code> in <code>wp-config.php</code>.
nl: <code>%s</code> vereist in <code>wp-config.php</code>.

en: Requires WordPress Version:
nl: Vereist WordPress versie:

en: Reset Image
nl: Afbeelding herstellen

en: Reset Password
nl: Wachtwoord herstellen

en: Reset Text Color
nl: Tekstkleur herstellen

en: Resize path invalid
nl: Resize pad ongeldig

en: Restore
nl: Herstellen

en: Restore Original Header Image
nl: Originele header afbeelding herstellen

en: Restore Original Header Text
nl: Originele header tekst herstellen

en: Restore Original Image
nl: Oorspronkelijke afbeelding herstellen

en: Restore image
nl: Afbeelding herstellen

en: Restore this item from the Trash
nl: Dit item herstellen vanuit de prullenbak

en: Retro (Generated)
nl: Retro (Gegenereerd)

en: Return to Importers
nl: Terug naar de importeerfuncties

en: Return to Plugin Installer
nl: Terug naar de plugininstallatie.

en: Return to Plugins page
nl: Terug naar de plugin pagina

en: Return to Theme Installer
nl: Terug naar de thema installatiehulp.

en: Return to Themes page
nl: Terug naar de thema&#39;s pagina

en: Return to WordPress Updates
nl: Terug naar WordPress bijwerken

en: Revision
nl: Revisies

en: Revision for &#8220;%1$s&#8221; created on %2$s
nl: Revisie voor &#8220;%1$s&#8221; gemaakt op %2$s

en: Revisions
nl: Revisies

en: Rich Editing Basics
nl: Met Wysiwyg bewerken - de basis

en: Rich Editor Help
nl: Wysiwyg-editor hulp

en: Rich Text Area
nl: Richtekst gebied

en: Right
nl: Rechts

en: Right Now
nl: Op dit moment

[ctx: Right Now]
en: Approved | Approved
nl[0]: Toegelaten
nl[1]: Toegelaten

en: Right Sidebar
nl: Sidebar rechts

en: Role
nl: Rol

en: Role:
nl: Rol:

en: Rotate clockwise
nl: Roteer met de klok mee

en: Rotate counter-clockwise
nl: Roteer tegen de klok in

en: Row
nl: Rij

en: Royal blue
nl: Korenblauw

en: Run spell checking
nl: Spellingscontrole uitvoeren

en: SSH2 hostname is required
nl: SSH2-hostnaam is verplicht

en: SSH2 password is required
nl: SSH2-wachtwoord is verplicht

en: SSH2 username is required
nl: SSH2-gebruikersnaam is verplicht

en: S_Saturday_initial
nl: Z

en: S_Sunday_initial
nl: Z

en: Same window or tab
nl: Zelfde venster of tabblad

en: Sample Page
nl: Voorbeeld pagina

en: Sat
nl: za

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Save
nl: Opslaan

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save Draft
nl: Opslaan als concept

en: Save Menu
nl: Menu opslaan

en: Save Widget
nl: Widget opslaan

en: Save all changes
nl: Alle wijzigingen opslaan

en: Save as Pending
nl: Opslaan als wachtend

en: Save failed
nl: Opslaan mislukt

en: Saved.
nl: Opgeslagen.

en: Saving Draft&#8230;
nl: Concept bewaren&#8230;

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
nl: Autosave uitgeschakeld: %s bewerkt deze pagina momenteel.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
nl: Autosave uitgeschakeld: %s bewerkt dit bericht momenteel.

en: Saving...
nl: Opslaan&#8230;

en: Say It!
nl: Zeg het maar!

en: Scale
nl: Schaal

en: Scale Image
nl: Afbeelding schalen

en: Scan for lost attachments
nl: Zoeken naar verloren bijlagen

en: Schedule
nl: Inplannen

en: Schedule for:
nl: Ingepland voor:

en: Schedule for: <b>%1$s</b>
nl: Gepland voor: <strong>%1$s</strong>

en: Scheduled
nl: Gepland

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Gepland <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Gepland <span class="count">(%s)</span>

en: Scheduled for: <b>%1$s</b>
nl: Gepland voor: <strong>%1$s</strong>

en: Screen Layout
nl: Schermweergave

en: Screen Options
nl: Scherminstellingen

[ctx: Screen Options]
en: Show on screen
nl: Op scherm tonen

en: Scroll
nl: Scrollen

en: Sea green
nl: Zeegroen

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Categories
nl: Categorie&euml;n zoeken

en: Search Comments
nl: Reacties zoeken

en: Search Engines Blocked
nl: Zoekmachines geblokkeerd.

en: Search Form
nl: Zoekformulier

en: Search Installed Plugins
nl: Ge&#239;nstalleerde plugins zoeken

en: Search Installed Themes
nl: Ge&#239;nstalleerde thema&#39;s zoeken

en: Search Link Categories
nl: Linkcategorie&#235;n zoeken

en: Search Links
nl: Links zoeken

en: Search Media
nl: Media zoeken

en: Search Pages
nl: Zoekpagina&#39;s

en: Search Plugins
nl: Plugins zoeken

en: Search Posts
nl: Berichten zoeken

en: Search Results
nl: Zoekresultaten

en: Search Results %1$s %2$s
nl: Zoekresultaten %1$s %2$s

en: Search Sites
nl: Zoek sites

en: Search Spam &raquo;
nl: Spam zoeken &raquo;

en: Search Tags
nl: Tags zoeken

en: Search Users
nl: Gebruikers zoeken

en: Search for plugins by keyword, author, or tag.
nl: Zoek naar plugins met behulp van kernwoorden, auteur of tags.

en: Search for themes by keyword, author, or tag.
nl: Zoek naar thema&#8217;s met kernwoorden, auteur of tags.

en: Search for:
nl: Zoeken naar:

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
nl: Zoekresultaten voor &#8220;%s&#8221;

en: Seasonal
nl: Seizoensgebonden

en: Security error.
nl: Beveiligingsfout.

en: Select
nl: Selecteren

en: Select All
nl: Alle selecteren

en: Select Category
nl: Categorie selecteren

en: Select Files
nl: Bestanden kiezen

en: Select Link Category
nl: Linkcategorie selecteren

en: Select Menu:
nl: Menu selecteren:

en: Select Month
nl: Maand selecteren

en: Select a Color
nl: Een kleur kiezen

en: Select a city
nl: Een plaats selecteren

en: Select a color
nl: Een kleur kiezen

en: Select all
nl: Alle selecteren

en: Select background color
nl: Achtergrondkleur selecteren

en: Select both the sidebar for this widget and the position of the widget in that sidebar.
nl: Selecteer zowel de sidebar als de positie voor de widget in de sidebar.

en: Select custom character
nl: Teken selecteren

en: Select menu items (pages, categories, links) from the boxes at left to begin building your custom menu.
nl: Begin met het bouwen van je eigen menu door menu-onderdelen (pagina&#39;s, categori&#235;n, links) in de vlakken aan de linkerkant te selecteren.

en: Select plugin to edit:
nl: Selecteer plugin om te bewerken:

en: Select text color
nl: Tekstkleur selecteren

en: Select theme to edit:
nl: Selecteer thema om te bewerken

en: Selected plugins <strong>activated</strong>.
nl: Geselecteerde plugins <strong>geactiveerd</strong>.

en: Selected plugins <strong>deactivated</strong>.
nl: Geselecteerde plugins <strong>gedeactiveerd</strong>.

en: Selection:
nl: Selectie:

en: Send Password?
nl: Wachtwoord verzenden?

en: Send Trackbacks
nl: Trackbacks verzenden

en: Send this password to the new user by email.
nl: Verzend dit wachtwoord per e-mail aan de nieuwe gebruiker.

en: Send trackbacks to:
nl: Trackbacks verzenden naar:

en: Sep_September_abbreviation
nl: sep

en: Separate multiple URLs with spaces
nl: Meerdere URLs met spaties scheiden

en: Separate multiple categories with commas.
nl: Meerdere categorie&#235;n scheiden met komma&#39;s.

en: Separate tags with commas
nl: Meerdere tags scheiden met komma&#39;s

en: September
nl: september

en: Server Connectivity
nl: Server connectiviteit

en: Set featured image
nl: Uitgelichte afbeelding instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
nl: Vertel iets over jezelf. Dit kan voor iedereen zichtbaar zijn.

en: Shift + arrow: move by 1px
nl: Shift + pijl: 1px verplaatsen

en: Shift + drag: lock aspect ratio
nl: Shift + slepen: aspect ratio vastzetten

en: Shockwave options
nl: Shockwave opties

en: Shortlink
nl: Verkorte link

en: Show
nl: Tonen

en: Show Admin Bar
nl: Toon adminbalk

en: Show Avatars
nl: Avatars tonen

en: Show Details
nl: Details tonen

en: Show Link Description
nl: Linkbeschrijving tonen

en: Show Link Image
nl: Afbeeldingslink tonen

en: Show Link Name
nl: Linknaam tonen

en: Show Link Rating
nl: Linkwaardering tonen

en: Show advanced menu properties
nl: Geavanceerde menu eigenschappen tonen

en: Show all comment types
nl: Alle reacties tonen

en: Show all dates
nl: Alles tonen

en: Show comments
nl: Reacties tonen

en: Show hidden updates
nl: Verborgen updates tonen

en: Show hierarchy
nl: Hi&euml;rarchie tonen

en: Show menu
nl: Menu tonen

en: Show more comments
nl: Meer reacties tonen

en: Show post counts
nl: Berichtaantal tonen

en: Show scale modes
nl: Schalingsmodes tonen

en: Show the number of comments you've approved beside each comment author.
nl: Toon het aantal reacties welke je hebt toegelaten naast elke reactie auteur.

en: Show/Hide Kitchen Sink
nl: Gootsteen tonen/verbergen

en: Silver
nl: Zilver

en: Single Post
nl: Enkelvoudig bericht

en: Site Admin
nl: Sitebeheer

en: Site Suspended.
nl: Site buiten werking gesteld.

en: Site Tagline
nl: Beschrijving site

en: Site Title
nl: Sitetitel

en: Site Visibility
nl: Zichtbaarheid site

en: Site address (URL)
nl: Adres van deze site (URL).

en: Site language:
nl: Taalinstellingen:

en: Size
nl: Afmeting

en: Size of the post box
nl: Omvang van de berichtenbox

en: Skip Confirmation Email
nl: Bevestiginge-mail overslaan.

en: Sky blue
nl: Hemelsblauw

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
nl: Rustig aan vriend, je hoeft je mail niet zo vaak te controleren!

en: Software Name
nl: Softwarenaam

en: Software Version
nl: Softwareversie

en: Some database problems could not be repaired. Please copy-and-paste the following list of errors to the <a href="%s">WordPress support forums</a> to get additional assistance.
nl: Sommige database problemen konden niet worden gerepareerd. Kopieer en plak de volgende lijst van fouten op de <a href="%s">WordPress support forums</a> om extra hulp te krijgen.

en: Some themes come with additional header images bundled. If you see multiple images displayed, select the one you&#8217;d like and click the Save Changes button.
nl: Sommige thema&#39;s komen met verschillende gebundelde headers. Als je meerdere afbeeldingen ziet, selecteer dan de afbeelding die je leuk vindt en klik op 'Wijzigingen opslaan'.

en: Somebody
nl: Iemand

en: Someone
nl: Iemand

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
nl: Iemand heeft verzocht om het wachtwoord van het volgende account opnieuw in te stellen:

en: Sorry, but we have noticed that your popup-blocker has disabled a window that provides application functionality. You will need to disable popup blocking on this site in order to fully utilize this tool.
nl: We hebben geconstateerd dat je popupblokkering een noodzakelijk venster heeft geblokkeerd. Je zult popupblokkering moeten uitschakelen voor deze site als je deze toepassing wilt gebruiken.

en: Sorry, can&#8217;t edit files with &#8220;..&#8221; in the name. If you are trying to edit a file in your WordPress home directory, you can just type the name of the file in.
nl: Kan geen bestanden met &#8220;..&#8221; in de naam bewerken. Als je probeert een bestand in je WordPress home map te bewerken, kan je volstaan met de naam van het bestand in te typen.

en: Sorry, comments are closed for this item.
nl: Helaas, je kunt niet meer reageren op dit bericht.

en: Sorry, no posts matched your criteria.
nl: Helaas, er zijn geen berichten die aan je criteria voldoen.

en: Sorry, no such page.
nl: Helaas, pagina bestaat niet.

en: Sorry, no such post.
nl: Helaas, bericht bestaat niet.

en: Sorry, that file cannot be edited.
nl: Sorry, dat bestand kan niet worden bewerkt.

en: Sorry, that key does not appear to be valid.
nl: Helaas, die sleutel is ongeldig.

en: Sorry, the comment could not be edited. Something wrong happened.
nl: Helaas, de reactie kan niet worden bewerkt. Er is iets misgegaan.

en: Sorry, the comment form is closed at this time.
nl: Helaas, het reactieformulier is op dit moment gesloten.

en: Sorry, the new category failed.
nl: Helaas, de nieuwe categorie is mislukt.

en: Sorry, this file type is not permitted for security reasons.
nl: Sorry, dit type bestand vanwege veiligheidsredenen niet toegestaan.

en: Sorry, this user can not edit the template.
nl: Helaas, deze gebruiker kan de template niet bewerken.

en: Sorry, this user cannot edit the template.
nl: Helaas, deze gebruiker kan de template niet bewerken.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
nl: Helaas, je hebt geen toestemming om berichten op deze site te plaatsen.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
nl: Helaas, je hebt geen toestemming om berichten te publiceren op deze site.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
nl: Helaas, je hebt geen toestemming om berichten op deze site te publiceren.

en: Sorry, you can not edit this post.
nl: Helaas, je kunt dit bericht niet bewerken.

en: Sorry, you cannot add new pages.
nl: Helaas, je kunt geen nieuwe pagina&#039;s toevoegen.

en: Sorry, you cannot edit comments.
nl: Helaas, je kunt geen reacties bewerken.

en: Sorry, you cannot edit pages.
nl: Helaas, je kunt geen pagina&#039;s bewerken.

en: Sorry, you cannot edit posts on this site.
nl: Helaas, je kunt geen berichten bewerken op deze site.

en: Sorry, you cannot edit this page.
nl: Helaas, je kunt deze pagina niet bewerken.

en: Sorry, you cannot edit this post.
nl: Helaas, je kunt dit bericht niet bewerken.

en: Sorry, you cannot publish this post.
nl: Helaas, het is niet mogelijk om dit bericht te publiceren.

en: Sorry, you cannot upload files.
nl: Helaas, je kan geen bestanden uploaden.

en: Sorry, you do not have access to user data on this site.
nl: Helaas, je hebt geen toegang tot de gebruikersgegevens van deze site.

en: Sorry, you do not have permission to upload files.
nl: Helaas, je hebt geen rechten om bestanden te uploaden.

en: Sorry, you do not have the right to access this post.
nl: Helaas, je hebt geen toegangsrechten voor dit bericht.

en: Sorry, you do not have the right to access this site.
nl: Helaas, je hebt geen toegang tot deze site.

en: Sorry, you do not have the right to add a category.
nl: Helaas, je hebt geen rechten om een categorie toe te voegen.

en: Sorry, you do not have the right to delete a category.
nl: Helaas, je hebt geen rechten om een categorie te verwijderen.

en: Sorry, you do not have the right to delete this page.
nl: Helaas, je hebt geen rechten om deze pagina te verwijderen.

en: Sorry, you do not have the right to delete this post.
nl: Helaas, je hebt geen rechten om dit bericht te verwijderen.

en: Sorry, you do not have the right to edit this page.
nl: Helaas, je hebt geen rechten om deze pagina te bewerken.

en: Sorry, you do not have the right to edit this post.
nl: Helaas, je hebt geen rechten om dit bericht te bewerken.

en: Sorry, you do not have the right to edit/publish new posts.
nl: Helaas, je hebt geen rechten om berichten te publiceren/bewerken.

en: Sorry, you do not have the right to publish this page.
nl: Helaas, je hebt geen rechten om deze pagina te publiceren.

en: Sorry, you do not have the right to publish this post.
nl: Helaas, je hebt geen rechten om dit bericht te publiceren.

en: Sorry, you have filled your storage quota (%s MB).
nl: Helaas, je hebt de gehele toegewezen opslag in gebruik  (%s MB).

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
nl: Helaas, je moet berichten kunnen bewerken om categorie&#235;n te bekijken.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
nl: Helaas, je moet toestemming hebben om berichten te bewerken om tags te bekijken.

en: Sorry, you must be able to edit posts to this site in order to view categories.
nl: Helaas, je moet rechten hebben om berichten te bewerken voordat je de categorie&#235;n kan bekijken.

en: Sorry, you must be logged in to post a comment.
nl: Helaas, je moet ingelogd zijn om een reactie te geven.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
nl: Helaas, je moet ingelogd zijn om een reactie te geven.

en: Sorry, your entry could not be edited. Something wrong happened.
nl: Helaas, je bericht kan niet worden bewerkt. Er is iets misgegaan.

en: Sorry, your entry could not be posted. Something wrong happened.
nl: Helaas, je bericht kan niet geplaatst worden. Er is iets misgegaan.

en: Sort Order:
nl: Sorteervolgorde:

en: Sort by:
nl: Sorteren op:

en: Sound
nl: Geluid

en: Source
nl: Bron

en: Space Allowed
nl: Opslagruimte toegestaan

en: Space Used
nl: Toegestane ruimte

en: Spam Blocked
nl: Spam geblokkeerd

en: Spam Comment
nl: Spam reactie

en: Spam it: %s
nl: Markeren als spam: %s

en: Specified file does not exist.
nl: Opgegeven bestand bestaat niet.

en: Specified file failed upload test.
nl: Het bestand is niet door de uploadtest gekomen.

en: Spellchecker settings
nl: Spellingscontrole-instellingen

en: Split merged table cells
nl: Samengevoegde tabelcellen splitsen

en: Square
nl: Vierkant

en: Standard
nl: Standaard

en: Standard time begins  on: <code>%s</code>.
nl: Wintertijd begint op: <code>%s</code>.

en: Start Date
nl: Startdatum

en: Start image
nl: Start afbeelding

en: Start time
nl: Starttijd

en: Stick this post to the front page
nl: Op de voorpagina plakken (sticky)

en: Sticky Post
nl: Sticky berichten

en: Storage Space
nl: Opslagruimte

en: Store uploads in this folder
nl: Uploads opslaan in de map

en: Streamed rtsp resources should be added to the QT Src field under the advanced tab.
nl: Streamed rtsp middelen toevoegen aan het QT Src veld onder de Geavanceerd tab.

en: Strength indicator
nl: Sterkte-indicator

en: Stretch to fit
nl: Passend maken

en: Strikethrough
nl: Doorgehaald

en: Strong
nl: Sterk

en: Stylesheet is missing.
nl: Stijlblad ontbreekt.

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Submit
nl: Vastleggen

en: Submit Comment
nl: Reactie verzenden

en: Submit Reply
nl: Reactie verzenden

en: Submit for Review
nl: Inzenden voor review

en: Submitted on <a href="%1$s">%2$s at %3$s</a>
nl: Geplaatst op <a href="%1$s">%2$s at %3$s</a>

en: Submitted on:
nl: Geplaatst op:

en: Submitted on: <b>%1$s</b>
nl: Toevoegd op: <strong>%1$s</strong>

en: Subscribers can read comments/comment/receive newsletters, etc.
nl: Abonnees kunnen reacties lezen/reageren/nieuwsbrieven ontvangen, enz.

en: Success!
nl: Gelukt!

en: Successfully installed the plugin <strong>%s %s</strong>.
nl: Plugin <strong>%s %s</strong> is succesvol ge&#239;nstalleerd.

en: Successfully installed the theme <strong>%1$s %2$s</strong>.
nl: Thema <strong>%1$s %2$s</strong> is succesvol ge&#239;nstalleerd.

en: Suggestions
nl: Suggesties

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Sun
nl: zo

en: Sunday
nl: zondag

en: Super Admin
nl: Superbeheerder

en: Super admin privileges cannot be removed because this user has the network admin email.
nl: Super admin privileges kunnen niet verwijderd worden omdat deze gebruiker de eigenaar van netwerk admin e-mail is.

en: Switch to HTML mode
nl: Overschakelen naar HTML-modus

en: Syndicate this content
nl: Syndicate deze inhoud (RSS)

en: Syndicate this site using RSS 2.0
nl: Syndicate deze site met RSS 2.0

en: Syndication feeds show the most recent
nl: RSS-feeds tonen de meest recente

en: T_Thursday_initial
nl: D

en: T_Tuesday_initial
nl: D

en: Table cell properties
nl: Tabelcel eigenschappen

en: Table properties
nl: Tabel eigenschappen

en: Table row properties
nl: Tabelrij eigenschappen

en: Tag Cloud
nl: Tagwolk

en: Tag Template
nl: Tag template

en: Tag base
nl: Tagbasis

en: Tagline
nl: Site omschrijving

en: Tags can be selectively converted to categories using the <a href="%s">tag to category converter</a>
nl: Tags kunnen selectief worden geconverteerd naar categorie&#235;n met behulp van de tag <a href="%s">omzetten naar categorie</a>

en: Tags used on this post:
nl: Gebruikte tags bij dit bericht:

en: Tan
nl: Bruin

en: Target
nl: Doel

en: Target cache
nl: Doelcache

[ctx: Taxonomy Description]
en: Description
nl: Omschrijving

[ctx: Taxonomy Name]
en: Name
nl: Naam

[ctx: Taxonomy Parent]
en: Parent
nl: Hoofd

en: Taxonomy:
nl: Taxonomie:

en: Template is missing.
nl: Template ontbreekt.

en: Temporary permalink. Click to edit this part.
nl: Tijdelijke permalink. Klik om deze te bewerken.

en: Term
nl: Woord

en: Text
nl: Tekst

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Text bottom
nl: Tekst aan onderkant

en: Text top
nl: Tekst aan bovenkant

en: Thank you for creating with <a href="http://wordpress.org/">WordPress</a>.
nl: Bedankt voor het gebruiken van <a href="http://wordpress.org/">WordPress</a>

en: That user is already a member of this site.
nl: Die gebruiker is al een lid van deze site.

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
nl: De &#8220;slug&#8221; is de URL-vriendelijke versie van de naam. Een slug bevat alleen (kleine) letters, cijfers en koppeltekens.

en: The <a href="http://codex.wordpress.org/Glossary#Character_set">character encoding</a> of your site (UTF-8 is recommended, if you are adventurous there are some <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Character_set">other encodings</a>)
nl: De <a href="http://codex.wordpress.org/Glossary#Character_set">karaktercodering</a> van je site (UTF-8 wordt aanbevolen. Als je wat avontuurlijker bent, kan je een paar andere <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Character_set">coderingen</a> uitproberen.)

en: The <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr> to TrackBack this entry is: <em>%s</em>
nl: De <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr> voor TrackBack hiervan is: <em>%s</em>

en: The <code>%1$s</code> plugin header is deprecated. Use <code>%2$s</code> instead.
nl: De <code>%1$s</code> plugin header is afgekeurd. Gebruik in plaats daarvan <code>%2$s</code>.

en: The <code>%1$s</code> setting is unregistered. Unregistered settings are deprecated. See http://codex.wordpress.org/Settings_API
nl: De <code>%1$s</code> setting is niet geregistreerd. Niet-geregistreerde settings zijn worden niet meer ondersteund. Zie http://codex.wordpress.org/Settings_API

en: The <code>%s</code> option is deprecated for the family of <code>bloginfo()</code> functions.
nl: De <code>%s</code> instelling is niet meer in gebruik voor de <code>bloginfo()</code> functies.

en: The <strong>%s</strong> importer is invalid or is not installed.
nl: De <strong>%s</strong> importeerfunctie is ongeldig of niet ge&#239;nstalleerd.

en: The <strong>%s</strong> menu has been successfully created.
nl: Menu <strong>%s</strong> is succesvol aangemaakt.

en: The <strong>%s</strong> menu has been updated.
nl: Menu <strong>%s</strong> is bijgewerkt.

en: The Admin Bar at the top provides quick access to common tasks when you are viewing your site. If you miss the Favorite Actions dropdown, removed as of 3.2, you can find many of the same actions in the Admin Bar, such as Add New > Post.
nl: De adminbalk aan de bovenkant geeft een snelle toegang tot veelgebruikte taken als je de site bekijkt. Als je het favoriete acties dropdownmenu mist -verwijderd vanaf versie 3.2-, je kunt de meeste acties terugvinden in de adminbalk, zoals: Toevoegen -> bericht

en: The Available Widgets section contains all the widgets you can choose from. Once you drag a widget into a sidebar, it will open to allow you to configure its settings. When you are happy with the widget settings, click the Save button and the widget will go live on your site. If you click Delete, it will remove the widget.
nl: De beschikbare widgets sectie bevat alle widgets waaruit je kan kiezen. Op het moment dat je een widget naar een sidebar sleept, zal deze openen zodat je de instellingen kunt configureren. Als je tevreden bent met de widgetinstellingen, klik je op Opslaan en zal de widget op je site te zien zijn. Als je op Verwijderen klikt, zal de widget worden verwijderd.

en: The Documentation menu below the editor lists the PHP functions recognized in the plugin file. Clicking Lookup takes you to a web page about that particular function.
nl: Het documentatie menu onder de editor geeft de PHP functie die herkend worden door de plugin. Door te klikken op de Opzoeken ga je naar de webpagina over die specifieke functie.

en: The Embed option allows you embed a video, image, or other media content into your content automatically by typing the URL (of the web page where the file lives) on its own line when you create your content.
nl: De 'embed' optie zorgt ervoor dat je een video, foto of andere media automatisch in kunt voegen in je bericht door het geven van de URL (van de webpagina waar het mediabestand is) in je bericht.

en: The GD image library is not installed.
nl: De GD afbeeldingenbibliotheek is niet ge&#239;nstalleerd.

en: The Optional fields let you customize the &#8220;category&#8221; and &#8220;tag&#8221; base names that will appear in archive URLs. For example, the page listing all posts in the &#8220;Uncategorized&#8221; category could be <code>/topics/uncategorized</code> instead of <code>/category/uncategorized</code>.
nl: Met optionele velden kun je de &#8220;categorie&#8221; en &#8220;tag&#8221; basenamen aanpassen die zullen verschijnen in de archief URL&#39;s. Bijvoorbeeld, de pagina met alle berichten in de &#8220;Uncategorized&#8221; categorie kan worden <code>/onderwerpen/uncategorized</code> in plaats van <code>/categorie/uncategorized</code>.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
nl: Het ingevulde site-adres is geen geldige URL. Voer een geldige URL in.

en: The URL you entered seems to be an email address, do you want to add the required mailto: prefix?
nl: De URL die je hebt ingevoerd lijkt op een e-mailadres. Wil je het vereiste mailto:-voorvoegsel toevoegen?

en: The URL you entered seems to external link, do you want to add the required http:// prefix?
nl: De URL die je hebt ingevoerd lijkt op een externe link. Wil je het vereiste http://-voorvoegsel toevoegen?

en: The Use This link for the Categories and Tags Converter will take you to the Import page, where that Converter is one of the plugins you can download. Once that plugin is installed, the link on this page takes you to a screen where you can choose conversion either way.
nl: De &#39;Gebruik dit&#39; link voor de categorie&#235;n en tag converteerder brengt je naar de importeer pagina, waar de betreffende converteerder &#233;&#233;n van de plugins is die je kunt downloaden. Is de plugin eenmaal ge&#239;nstalleerd, zal de link op deze pagina je naar een scherm brengen waar je de conversie kunt kiezen.

en: The Walker class named <strong>%s</strong> does not exist.
nl: De Walker class met de naam <strong>%s</strong>. bestaat niet.

en: The WordPress URL and the Site URL can be the same (example.com) or different; for example, having the WordPress core files (example.com/wordpress) in a subdirectory instead of the root directory.
nl: De WordPress URL en de site URL kunnen hetzelfde zijn (voorbeeld.com) of verschillend zoals bijvoorbeeld de kernbestanden van WordPress in een subdirectory (voorbeeld.com/wordpress) in plaats van de hoofddirectory

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
nl: Het ingevulde WordPress adres is geen geldige URL. Voer een geldige URL in.

en: The active theme is broken.  Reverting to the default theme.
nl: Het actieve thema is beschadigd. Het standaard thema wordt gebruikt.

en: The boxes for link name, web address, and description have fixed positions, while the others may be repositioned using drag and drop. You can also hide boxes you don&#8217;t use in the Screen Options tab, or minimize boxes by clicking on the title bar of the box.
nl: De vakken voor de naam van de link, het webadres en de beschrijving hebben een vaste plaats, terwijl je de andere kunt verslepen d.m.v. drag and drop. Je kunt de vakken die je niet gebruikt verbergen in de Scherm Opties tab, of de vakken minimaliseren door op de titelbalk van de box te klikken.

en: The boxes on your Dashboard screen are:
nl: De boxen op je dashboard zijn:

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
nl: De wijzigingen zullen verloren gaan als je deze pagina nu verlaat.

en: The current theme does not natively support menus, but you can use the &#8220;Custom Menu&#8221; widget to add any menus you create here to the theme&#8217;s sidebar.
nl: Het huidige thema heeft geen ingebouwde ondersteuning voor menu&#8217;s, maar je kan het &#8220;Aangepast menu&#8221; widget gebruiken om menu&#8217;s die je hier maakt in de sidebar van je thema toe te voegen.

en: The current user&#8217;s role must have user editing capabilities.
nl: De huidige gebruiker moet bewerkingsrechten hebben.

en: The description is not prominent by default, however some themes may show it.
nl: De beschrijving is standaard niet prominent maar wordt door sommige thema&#39;s getoond.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
nl: De beschrijving is standaard niet prominent maar wordt door sommige thema&#39;s getoond.

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
nl: De beschrijving zal weergegeven worden in het menu als het huidige thema dit ondersteunt.

en: The e-mail could not be sent.
nl: De e-mail kan niet worden verzonden.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
nl: Het ingevulde e-mailadres is geen geldig e-mailadres. Probeer het nogmaals.

en: The fields on this screen determine some of the basics of your site setup.
nl: Met de velden op dit scherm worden enkele basis instellingen voor je site bepaald.

en: The following plugins have new versions available. Check the ones you want to update and then click &#8220;Update Plugins&#8221;.
nl: Voor de volgende plugins zijn nieuwere versies beschikbaar. Geef aan welke je wilt bijwerken en klik op &#8220;Plugins bijwerken&#8221;.

en: The following shortcuts use different access keys: Alt + Shift + letter.
nl: Voor de volgende sneltoetsen gebruik je een andere toetscombinatie: Alt + Shift + letter.

en: The following themes are installed but incomplete. Themes must have a stylesheet and a template.
nl: De volgende thema&#39;s zijn ge&#239;nstalleerd, maar incompleet. Thema&#39;s moeten een stylesheet en een template bevatten.

en: The following themes have new versions available. Check the ones you want to update and then click &#8220;Update Themes&#8221;.
nl: Voor de volgende thema&#39;s zijn nieuwe versies beschikbaar. Geef aan welke je wilt bijwerken die je wilt updaten en klik &#8220;Thema&#39;s bijwerken&#8221;.

en: The ftp PHP extension is not available
nl: De FTP PHP-extensie is niet beschikbaar

en: The given object ID is not that of a menu item.
nl: Het opgegeven object ID is niet van een menu-item.

en: The image can be cropped by clicking on it and dragging to select the desired part. While dragging the dimensions of the selection are displayed below.
nl: De afbeelding kan worden bijgesneden door erop te klikken en te slepen om het gewenste gedeelte te selecteren. Tijdens het slepen worden de afmetingen van de selectie eronder weergegeven.

en: The installer attempted to contact a random hostname (<code>%1$s</code>) on your domain.
nl: De installer probeerde een willekeurige hostname (<code>%1$s</code>) te bereiken op je domein.

en: The key below was previously validated but a connection to akismet.com can not be established at this time. Please check your server configuration.
nl: De sleutel is gevalideerd, maar er kan op dit moment geen verbinding worden gemaakt met akismet.com. Controleer je serverinstellingen.

en: The key you entered could not be verified because a connection to akismet.com could not be established. Please check your server configuration.
nl: De sleutel die je hebt ingevoerd kan niet worden geverifi&euml;erd omdat er geen verbinding is met akismet.com.Controler je serverinstellingen.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
nl: De sleutel die je hebt ingevoerd is ongeldig. Controleer hem nog eens.

en: The latest comments to all posts in RSS
nl: De meest recente reacties op alle berichten in RSS

en: The left-hand navigation menu provides links to the administration screens in your WordPress application. You can expand or collapse navigation sections by clicking on the arrow that appears on the right side of each navigation item when you hover over it. You can also minimize the navigation menu to a narrow icon strip by clicking on the Collapse Menu arrow at the bottom of the nav menu, below Settings; when minimized, the submenu items will be displayed on hover.
nl: De navigatie aan de linkerkant geeft links naar de adminschermen van je WordPress. Je kunt de navigatiesecties in- en uitvouwen door te klikken op de pijl welke verschijnt aan de rechterkant van elk navigatie-item als je er overheen hovert. Je kunt het navigatiemenu ook minimaliseren naar een smalle icoonstreep door te klikken op de &#39;Menu invouwen&#39; pijl aan de onderkant van het navigatie-menu, onder de &#39;Instellingen&#39;. Als het navigatiemenu geminimaliseerd is, worden de submenu-items getoond als je er overheen hovert.

en: The menu has been successfully deleted.
nl: Het menu is succesvol verwijderd.

en: The menu item has been successfully deleted.
nl: Het menu-item is succesvol verwijderd.

en: The menu name <strong>%s</strong> conflicts with another menu name. Please try another.
nl: De menunaam <strong>%s</strong> conflicteert met een andere menunaam. Probeer een andere naam.

en: The miscellaneous options group has been removed. Use another settings group.
nl: De overige opties groep is verwijderd. Gebruik een andere instellingen groep.

en: The most recent comments
nl: De laatste reacties

en: The most recent posts on your site
nl: De meest recente berichten op je site

en: The name is how it appears on your site.
nl: De naam zoals het getoond wordt op de site.

en: The network already exists.
nl: Het netwerk bestaat al.

en: The page template is invalid.
nl: De pagina template is ongeldig.

en: The parent theme is missing. Please install the "%s" parent theme.
nl: Er is geen hoofdhema aanwezig. Installeer het hoofdthema "%s".

en: The password you chose during the install.
nl: Het wachtwoord wat je gekozen hebt tijdens de installatie.

en: The passwords do not match.
nl: De wachtwoorden komen niet overeen.

en: The pingback has already been registered.
nl: De pingback is al geregistreerd.

en: The plugin <code>%s</code> has been <strong>deactivated</strong> due to an error: %s
nl: De plugin <code>%s</code> is <strong>uitgeschakeld</strong> als gevolg van een fout: %s

en: The plugin does not have a valid header.
nl: De plugin heeft geen geldige &#8220;header&#8221;

en: The plugin generated %d characters of <strong>unexpected output</strong> during activation.  If you notice &#8220;headers already sent&#8221; messages, problems with syndication feeds or other issues, try deactivating or removing this plugin.
nl: De plugin genereerde %d tekens van <strong>onverwachte uitvoer</strong> tijdens de activatie. Als je merkt dat er &#8220;headers already sent&#8221; berichten verschijnen of problemen met de RSS-feeds of andere problemen opduiken, probeer deze plugin dan te deactiveren of te verwijderen.

en: The plugin generated unexpected output.
nl: De plugin heeft onverwachte uitvoer gegenereerd.

en: The plugin is at the latest version.
nl: De plugin is bijgewerkt tot de meest recente versie.

en: The requested theme does not exist.
nl: Dat thema bestaat niet.

en: The requested user does not exist.
nl: De opgevraagde gebruiker bestaat niet.

en: The selected plugins have been <strong>deleted</strong>.
nl: Alle geselecteerde plugins zijn <strong>verwijderd</strong>.

en: The site you have requested is not installed properly. Please contact the system administrator.
nl: De site die je hebt aangevraagd is niet correct ge&#239;nstalleerd. Neem contact op met de systeembeheerder.

en: The sizes listed below determine the maximum dimensions in pixels to use when inserting an image into the body of a post.
nl: De hieronder opgegeven waarden bepalen de maximale afmetingen in pixels van een afbeelding in de body van een bericht.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term
nl: De postslug (permalink) "%s" is al in gebruik

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
nl: De bron-URL en de doel-URL kunnen niet naar hetzelfde adres verwijzen.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
nl: De bron-URL bevat geen link naar de doel-URL en kan daarom niet als bron worden gebruikt.

en: The source URL does not exist.
nl: De bron-URL bestaat niet.

en: The specified target URL cannot be used as a target. It either doesn&#8217;t exist, or it is not a pingback-enabled resource.
nl: De opgegeven doel-URL kan niet als doel worden gebruikt. Hij bestaat niet of is er geen pingback voor mogelijk voor deze URL.

en: The specified target URL does not exist.
nl: De doel-URL bestaat niet.

en: The ssh2 PHP extension is available, however, we require the PHP5 function <code>stream_get_contents()</code>
nl: De SSH2 PHP-extensie is beschikbaar, echter vereist dit de PHP5 functie: <code>stream_get_contents()</code>

en: The ssh2 PHP extension is not available
nl: De SSH2 PHP-extensie is niet beschikbaar

en: The template files are located in <code>%2$s</code>. The stylesheet files are located in <code>%3$s</code>. <strong>%4$s</strong> uses templates from <strong>%5$s</strong>. Changes made to the templates will affect both themes.
nl: De template bestanden bevinden zich in <code>%2$s</code>. De stylesheet bestanden bevinden zich in <code>%3$s</code>. <strong>%4$s</strong> maakt gebruik van templates van <strong>%5$s</strong>. Wijzigingen in de templates zullen gevolgen hebben voor beide thema&#39;s.

en: The theme is at the latest version.
nl: Het thema is bijgewerkt tot de meest recente versie.

en: The theme you are currently using isn&#8217;t widget-aware, meaning that it has no sidebars that you are able to change. For information on making your theme widget-aware, please <a href="http://codex.wordpress.org/Widgetizing_Themes">follow these instructions</a>.
nl: Het thema dat je gebruikt is niet geschikt voor gebruik van widgets, omdat het geen sidebar heeft welke je kunt aanpassen. Voor informatie over hoe je een thema widget geschikt kunt maken, volg <a href="http://codex.wordpress.org/Widgetizing_Themes">deze instructies</a>.

en: The thumbnail image can be cropped differently. For example it can be square or contain only a portion of the original image to showcase it better. Here you can select whether to apply changes to all image sizes or make the thumbnail different.
nl: De  thumbnail afbeelding kan anders worden bijgesneden. Het kan bijvoorbeeld een vierkant zijn, of slechts een gedeelte van de oorspronkelijke afbeelding om het beter te presenteren. Je kunt hier instellen of de wijzigingen gelden voor alle beeldformaten of  alleen voor de thumbnail.

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
nl: De tijdzone die je hebt ingegeven is niet geldig. Selecteer een geldige tijdzone.

en: The title field and the big Post Editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
nl: Het titelveld en de grote bericht bewerkschermruimte hebben een vaste plaats, maar je kunt al de andere boxen herschikken met gebruik van drag en drop, en ze in- en uitvouwen door te klikken op de titelbalk van elke box. Gebruik de &#39;Scheropties&#39; tab om meer boxen te tonen (samenvatting, verzend trackbacks, aan te passen velden, discussie, slug, auteur) of om een 1- of 2 kolommen layout voor dit scherm te kiezen.

en: The update cannot be installed because WordPress %1$s requires MySQL version %2$s or higher. You are running version %3$s.
nl: De bijgewerkte versie kan niet worden ge&#239;nstalleerd. WordPress %1$s vereist MySQL versie %2$s of hoger. Je gebruikt versie: %3$s.

en: The update cannot be installed because WordPress %1$s requires PHP version %2$s or higher and MySQL version %3$s or higher. You are running PHP version %4$s and MySQL version %5$s.
nl: De bijgewerkte versie kan niet worden ge&#239;nstalleerd. WordPress %1$s vereist PHP versie %2$s of hoger en MySQL versie %3$s of hoger. Je gebruikt PHP versie: %4$s en MySQL versie %5$s.

en: The update cannot be installed because WordPress %1$s requires PHP version %2$s or higher. You are running version %3$s.
nl: De bijgewerkte versie kan niet worden ge&#239;nstalleerd. WordPress %1$s vereist PHP versie %2$s of hoger. Je gebruikt versie: %3$s.

en: The update could not be unpacked
nl: De bijgewerkte versie kon niet worden uitgepakt

en: The update of %1$s failed.
nl: Het bijwerken van %1$s is mislukt.

en: The update process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nl: Het bijwerken proces gaat starten. Dit proces kan op sommige hosts enige tijd duren, even geduld.

en: The update process may take a little while, so please be patient.
nl: Het bijwerkproces kan enige tijdje duren, wees geduldig.

en: The uploaded file could not be moved to %s.
nl: Het ge&uuml;ploade bestand kan niet verplaatst worden naar %s.

en: The uploaded file exceeds the <code>upload_max_filesize</code> directive in <code>php.ini</code>.
nl: Het ge&uuml;ploade bestand is groter dan de toegestane bestandsgrootte (<code>upload_max_filesize</code> in <code>php.ini</code>).

en: The uploaded file exceeds the <em>MAX_FILE_SIZE</em> directive that was specified in the HTML form.
nl: Het ge&uuml;ploade bestand is groter dan de toegestane bestandsgrootte (<em>MAX_FILE_SIZE</em> in het HTML formulier).

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
nl: Het ge&#252;ploade bestand overschrijdt de MAX_FILE_SIZE aanwijzing die staat aangegeven in het HTLM formulier.

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
nl: Het ge&#252;ploade bestand overschrijft de upload_max_filesize waarde die in php.ini is opgegeven.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
nl: Het ge&uuml;ploade bestand is slechts gedeeltelijk ge&uuml;pload.

en: Theme <span class="b">%1$s</span>
nl: Thema <span class="b">%1$s</span>

en: Theme <span class="b">%1$s</span> with <span class="b">%2$s Widget</span> | Theme <span class="b">%1$s</span> with <span class="b">%2$s Widgets</span>
nl[0]: Thema <span class="b">%1$s</span> met <span class="b">%2$s widget</span>
nl[1]: Thema <span class="b">%1$s</span> met <span class="b">%2$s widgets</span>

en: Theme <span class="b">%1$s</span> with <span class="b"><a href="widgets.php">%2$s Widget</a></span> | Theme <span class="b">%1$s</span> with <span class="b"><a href="widgets.php">%2$s Widgets</a></span>
nl[0]: Thema <span class="b">%1$s</span> met <span class="b"><a href="widgets.php">%2$s widget</a></span>
nl[1]: Thema <span class="b">%1$s</span> met <span class="b"><a href="widgets.php">%2$s widgets</a></span>

en: Theme <span class="b"><a href="themes.php">%1$s</a></span>
nl: Thema <span class="b"><a href="themes.php">%1$s</a></span>

en: Theme Functions
nl: Themafuncties

en: Theme Install
nl: Thema installeren

[ctx: Theme Installer]
en: Featured
nl: Uitgelicht

[ctx: Theme Installer]
en: Newest
nl: Nieuwste

[ctx: Theme Installer]
en: Recently Updated
nl: Onlangs bijgewerkt

en: Theme Locations
nl: Thema locaties

en: Theme Options
nl: Thema opties

en: Theme deleted.
nl: Theme verwijderd.

en: Theme filters
nl: Thema filters

en: Theme install failed.
nl: Thema installatie mislukt.

en: Theme installed successfully.
nl: Thema succesvol ge&#239;nstalleerd.

en: Theme update failed.
nl: Bijwerken thema mislukt.

en: Theme updated successfully.
nl: Thema succesvol bijgewerkt.

en: Theme without %1$s
nl: Thema zonder %1$s

en: Themes
nl: Thema&#39;s

en: Themes page
nl: Thema&#39;s pagina

en: There are currently %1$s comments identified as spam.
nl: Er zijn momenteel %1$s reacties als spam herkend.

en: There are no HTTP transports available which can complete the requested request.
nl: Er zijn geen HTTP verzoeken beschikbaar welke het gevraagde vereiste kan voltooien.

en: There are no drafts at the moment
nl: Er zijn op dit moment geen concepten aanwezig.

en: There are no options for this widget.
nl: Er zijn geen opties voor deze widget.

en: There are no plugins installed on this site.
nl: Geen plugins ge&#239;nstalleerd op deze site.

en: There are no valid users selected for deletion.
nl: Er zijn geen geldige gebruikers geselecteerd om te verwijderen.

en: There are no valid users selected for removal.
nl: Geen geldige gebruikers geselecteerd voor verwijdering.

en: There are some invalid menu items. Please check or delete them.
nl: Er zijn enkele ongeldige menu onderdelen. Corrigeer deze of verwijder ze.

en: There are two options for uploading files: <em>Select Files</em> will open the Flash-based uploader (multiple file upload allowed), or you can use the <em>Browser Uploader</em>. Clicking <em>Select Files</em> opens a navigation window showing you files in your operating system. Selecting <em>Open</em> after clicking on the file you want activates a progress bar on the uploader screen. Basic image editing is available after upload is complete. Make sure you click <em>Save</em> before leaving this screen.
nl: Er zijn twee opties om bestanden te uploaden: <em>Selecteer Bestanden</em> opent de op Flash gebaseerde uploader (meerdere bestanden tegelijkertijd is mogelijk), of je kunt de <em>Browser Uploader</em> gebruiken. Wanneer je op <em>Selecteer Bestanden</em> klikt opent zich een nieuw venster die je de bestanden toont van je besturingssysteem. Het selecteren van <em>Open</em> nadat je op het bestand wat je wilt hebt geklikt activeert een voortgangsbalk in het uploader scherm. Enig basis foto bewerken is mogelijk nadat de upload klaar is. Zorg ervoor dat je eerst op <em>Opslaan</em> klikt voordat je dit scherm verlaat.

en: There are unsaved changes that will be lost.  'OK' to continue, 'Cancel' to return to the Image Editor.
nl: Niet opgeslagen wijzigingen zullen verloren gaan. 'OK' om verder te gaan, 'Annuleren' om terug te keren naar de afbeeldingseditor.

en: There doesn&#8217;t seem to be any new mail.
nl: Er is geen nieuwe e-mail.

en: There doesn't seem to be a <code>wp-config.php</code> file. I need this before we can get started. Need more help? <a href='http://codex.wordpress.org/Editing_wp-config.php'>We got it</a>. You can create a <code>wp-config.php</code> file through a web interface, but this doesn't work for all server setups. The safest way is to manually create the file.</p><p><a href='%ssetup-config.php' class='button'>Create a Configuration File</a>
nl: Het lijkt erop dat er geen <code>wp-config.php</code> bestand aanwezig is. Dit is nodig voor we kunnen starten. Hulp nodig? <a href='http://codex.wordpress.org/Editing_wp-config.php'>Je kunt het hier vinden</a>. Je kunt een <code>wp-config.php</code> bestand maken d.m.v. een web interface, maar dit werkt niet via alle server setups. De veiligste manier is het bestand handmatig te maken.</p><p><a href='%ssetup-config.php' class='button'>Maak een configuratie bestand</a>.

en: There is a button in the editor toolbar for inserting images that are already hosted somewhere on the internet. If you have a URL for an image, click this button and enter the URL in the box which appears.
nl: Er bevindt zich een knop in de editor (in de rij iconen) om afbeeldingen in te voegen die zich al ergens op internet bevinden. Als je een URL voor een afbeelding hebt, klik op deze knop en geef de URL in het vak wat verschijnt.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s" %5$s>update automatically</a>.
nl: Er is een nieuwe versie van %1$s bechikbaar. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">Bekijk versie %3$s details</a> of <a href="%4$s" %5$s>update automatisch</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">View version %3$s details</a>.
nl: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">Bekijk de details van versie %3$s</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">View version %3$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this theme.</em>
nl: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">Bekijk de versie %3$s details</a>. <em>Automatisch updaten is niet beschikbaar voor dit thema.</em>

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">View version %4$s details</a> or <a href="%5$s">update automatically</a>.
nl: Er is een nieuwe versie van %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">Bekijk de versie %4$s details</a> of <a href="%5$s">update automatisch</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">View version %4$s details</a>.
nl: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">Bekijk de details van versie %4$s</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
nl: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">Bekijk de versie %4$s details</a>. <em>Automatisch updaten is niet beschikbaar voor deze plugin.</em>

en: There is a pending change of the admin e-mail to <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Cancel</a>
nl: Er is een lopende verandering van het admin e-mailadres naar <code>%1$s</code> nog niet goedgekeurd. <a href="%2$s">Annuleren</a>

en: There is a pending change of your e-mail to <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Cancel</a>
nl: Een wijziging van je e-mailadres in <code>%1$s</code> is nog niet goedgekeurd. <a href="%2$s">Annuleer</a>

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below.  <a href="%s">View the autosave</a>
nl: Er is een automatisch opslagen versie van dit bericht die recenter is dan de huidige versie hieronder  <a href="%s">Bekijk de automatisch opslagen versie</a>

en: There is no excerpt because this is a protected post.
nl: Er is geen uittreksel omdat dit bericht is beveiligd.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
nl: Instellingsfout. Neem contact op met de beheerder van de server.

en: There was a problem connecting to the Akismet server. Please check your server configuration.
nl: Er is een probleem met de verbinding naar de Akismetserver. Controleer je serverinstellingen.

en: There's <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
nl[0]: Er is <a href="%2$s">%1$s reactie</a> in de spambox op dit moment.
nl[1]: Er zijn <a href="%2$s">%1$s reacties</a> in de spambox op dit moment.

en: There's nothing in your <a href='%1$s'>spam queue</a> at the moment.
nl: Er bevindt zich niets in je <a href='%1$s'>spamrij</a> op het moment.

en: These are the latest comments identified as spam by Akismet. If you see any mistakes, simply mark the comment as "not spam" and Akismet will learn from the submission. If you wish to recover a comment from spam, simply select the comment, and click Not Spam. After 15 days we clean out the junk for you.
nl: Dit zijn de laatste reacties die door Akismet als spam zijn herkend. Zie je vergissingen, markeer de reactie dan als  &#39;geen spam&#39; en Akismet zal ervan leren. Wil je een reactie uit de spamlijst weghalen, selecteer de reactie en klik &#39;Geen spam&#39;. Na 15 dagen ruimen we de rommel voor je op.

en: These revisions are identical.
nl: Deze revisies zijn identiek.

en: These settings may be overridden for individual articles.
nl: Deze instellingen zijn per bericht te overschrijven.

en: This action has been disabled by the administrator.
nl: Deze handeling is uitgeschakeld door de beheerder.

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
nl: <br />Dit adres is voor beheerdoeleinden, zoals notificatie van nieuwe gebruikers.

en: This address is used for admin purposes. If you change this we will send you an e-mail at your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
nl: Dit adres wordt gebruikt voor admin doeleinden  Als je deze wijzigt verzenden wij een e-mail naar je nieuwe adres om het te bevestigen. <strong>Het nieuwe adres zal niet actief worden voordat deze is bevestigd</strong>

en: This argument has changed to an array to match the behavior of the other cron functions.
nl: Dit argument is veranderd in een array om het in andere functies in de cron op te kunnen nemen.

en: This can mean one of two things, either you copied the key wrong or that the plugin is unable to reach the Akismet servers, which is most often caused by an issue with your web host around firewalls or similar.
nl: Dit kan komen doordat je de sleutel onjuist hebt overgenomen of doordat de plugin de Akismetservers niet kan bereiken. Dat laatste wordt meestal veroorzaakt door firewallproblemen bij je webhost of iets dergelijks.

en: This child theme inherits templates from a parent theme, %s.
nl: Dit subthema overerft templates van een hoofdthema, %s.

en: This comment is already approved.
nl: Deze reactie is al toegelaten.

en: This comment is already in the Trash.
nl: Deze reactie bevindt zich al in de prullenbak.

en: This comment is already marked as spam.
nl: Deze reactie is al als spam gemarkeerd.

en: This comment is currently approved.
nl: Deze reactie is momenteel toegelaten.

en: This comment is currently in the Trash.
nl: Deze reactie bevindt zich momenteel in de prullenbak.

en: This comment is currently marked as spam.
nl: Deze reactie is momenteel gemarkeerd als spam.

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
nl: Deze reactie bevindt zich in de prullenbak. Haal het uit de prullenbak als je deze wilt bewerken.

en: This dashboard widget queries <a href="http://blogsearch.google.com/">Google Blog Search</a> so that when another blog links to your site it will show up here. It has found no incoming links&hellip; yet. It&#8217;s okay &#8212; there is no rush.
nl: Deze dashboardwidget van <a href="http://blogsearch.google.com/">Google blog search</a> toont andere sites die naar je site toe linken. Er zijn nog geen binnenkomende links  gevonden&hellip; Dat is prima, er is geen haast bij.

en: This email address is already registered.
nl: Dit e-mailadres is al geregistreerd.

en: This feature allows you to use a custom menu in place of your theme&#8217;s default menus. If your theme does not support the custom menus feature yet (the new and old default themes, Twenty Eleven and Twenty Ten, do), you can learn about adding this support by following the Documentation link in this tab. You can still use the &#8220;Custom Menu&#8221; widget to add menus to a sidebar.
nl: Met deze mogelijkheid kan je een aangepast menu maken i.p.v. je thema&#39;s standaard menu&#39;s. Als je thema geen aan te passen menu mogelijkheid ondersteunt (de nieuwe en oude standaard thema&#39;s Twenty Ten en Twenty Eleven, doen dit wel), kun je meer informatie vinden op de Documentatielink in deze tab. Je kunt nog steeds de &#8220;Aangepaste menu&#39;s&#8221 widget gebruiken om menu&#39;s toe te voegen aan de sitebar.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
nl: Deze eigenschap vereist inline frames. Je hebt inline frames uitgeschakeld of je browser ondersteunt dit niet.

en: This file exceeds the maximum upload size for this site.
nl: Het bestand is groter dan het uploadlimiet van deze site.

en: This file is empty. Please try another.
nl: Het bestand is leeg. Probeer een ander.

en: This file no longer needs to be included.
nl: Dit bestand hoeft niet langer te worden toegevoegd.

en: This file type is not allowed. Please try another.
nl: Dit bestandstype is niet toegestaan. Probeer een ander.

en: This format, which we call WordPress eXtended RSS or WXR, will contain your posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags.
nl: Dit format, dat we WordPress eXtended RSS ofwel WXR noemen, bevat al je berichten, pagina&#39;s, reacties, extra velden, categorie&#235;n en tags.

en: This has been saved.
nl: Dit is opgeslagen.

en: This is a file in your current parent theme.
nl: Dit is een bestand in je huidige hoofdthema.

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
    
    <blockquote>Hi there! I'm a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my blog. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like pi&#241;a coladas. (And gettin' caught in the rain.)</blockquote>
    
    ...or something like this:
    
    <blockquote>The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickies to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.</blockquote>
    
    As a new WordPress user, you should go to <a href="%s">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
nl: Dit is een voorbeeld pagina. Het verschilt van een sitebericht omdat het zich op een vaste plaats bevindt en getoond wordt in je sitenavigatie (in de meeste thema&#39;s). Veel mensen starten met een Over pagina waarmee ze zich introduceren bij de site bezoekers. Het kan iets vertellen als dit: 
    
    <blockquote>Hallo allemaal! Ik ben overdag postbezorger en &#39;s avonds houd ik me bezig met acteren. Ik woon in Amsterdam en heb een tekkel met de naam Hecktor en houd van sterke koffie</blockquote>
    
    ...of iets als dit:
    
    <blockquote>De XYZ vereniging is opgericht in 1971 en levert kwaliteit aan de leden. De vereniging kent sinds de oprichting meer dan 1000 leden, waarvan vele vrijwilligers taken op zich nemen om XYZ te laten bestaan.</blockquote>
    
    Als nieuwe WordPress gebruiker, ga naar <a href="%s">je dashboard</a> om deze pagina te verwijderen en maak nieuwe pagina&#39;s voor je site. Veel plezier!

en: This is the short link.
nl: Dit is een verkorte link.

en: This key is valid.
nl: Deze sleutel is geldig.

en: This localized version contains both the translation and various other localization fixes. You can skip upgrading if you want to keep your current translation.
nl: Deze gelokaliseerde versie bevat zowel de vertaling and diverse andere gelokaliseerde oplossingen. Je kan het bijwerken overslaan als je de huidige status van de vertaling wilt behouden.

en: This page validates as XHTML 1.0 Transitional
nl: Deze pagina is gevalideerd als XHTML 1.0 Transitional

en: This plugin has been deactivated because your changes resulted in a <strong>fatal error</strong>.
nl: Deze plugin is gedeactiveerd omdat je wijzigingen een <strong>fatale fout</strong> hebben veroorzaakt.

en: This plugin is already installed and is up to date
nl: Deze plugin is al ge&#239;nstalleerd en is volledig bijgewerkt.

en: This plugin may be active on other sites in the network. | These plugins may be active on other sites in the network.
nl[0]: Deze plugin kan actief zijn op andere sites in het netwerk.
nl[1]: Deze plugins kunnen actief zijn op andere sites in het netwerk.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
nl: Dit bericht is beveiligd met een wachtwoord. Voer het wachtwoord in om de reacties te bekijken.

en: This post is password protected. To view it please enter your password below:
nl: Dit bericht is beveiligd met een wachtwoord. Geef je wachtwoord om het te lezen:

en: This resulted in an error message: %s
nl: Dit resulteerde in een foutbericht: %s

en: This screen allows you to edit five fields for metadata in a file within the media library.
nl: In dit scherm kan je vijf velden voor metadata bewerken in een bestand dat zich in de media bibliotheek bevindt.

en: This screen contains the settings that affect the display of your content.
nl: Dit scherm bevat de instellingen die effect hebben op de weergave van de inhoud.

en: This screen lets you update to the latest version of WordPress as well as update your themes and plugins from the WordPress.org repository. When updates are available, the number of available updates will appear in a bubble on the left hand menu as a notification. It is very important to keep your WordPress installation up to date for security reasons, so when you see a number appear, make sure you take the time to update, which is an easy process.
nl: Dit scherm laat je toe om te updaten naar de nieuwste versie van WordPress en om je thema&#8217;s en plugins te updaten van de WordPress.org extensies zone. Als er updates zijn, verschijnt het aantal beschikbare updates in een ballon in het menu links als melding. Het is zeer belangrijk dat je je WordPress installatie up-to-date houdt voor veiligheidsredenen dus wanneer je dus een nummer ziet verschijnen, zorg er dan voor dat je even tijd maakt om te updaten.

en: This screen lists all the existing users for your site. Each user has one of five defined roles as set by the site admin: Site Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. Users with roles other than Administrator will see fewer options in the dashboard navigation when they are logged in, based on their role.
nl: Dit scherm geeft een overzicht van alle bestaande gebruikers voor deze site. Elke gebruiker heeft een van de vijf gedefinieerde taken zoals vastgesteld door de admin: Admin, redacteur, auteur, plaatser, of abonnee. Gebruikers met rollen anders dan beheerder zien minder mogelijkheden in de dashboard navigatie wanneer ze zijn ingelogd.

en: This screen lists links to plugins to import data from blogging/content management platforms. Choose the platform you want to import from, and click Install Now when you are prompted in the popup window. If your platform is not listed, click the link to search the plugin directory for other importer plugins to see if there is one for your platform.
nl: Dit scherm toont links naar plugins om gegevens uit sites en content management platformen te importeren. Kies vanuit welk platform je wilt importeren en klik op Nu installeren wanneer hierom wordt gevraagd in het popup-venster. Indien je platform niet in de lijst voorkomt, klik op de link om de plugin directory voor andere importeerfunctie plugins zoeken.

en: This screen provides many options for controlling the management and display of comments and links to your posts/pages. So many, in fact, they won&#8217;t all fit here! :) Use the documentation link below to get information on what each discussion setting does.
nl: Dit scherm biedt heel wat opties voor het beheer en de weergave van reacties en links naar je berichten en pagina&#8217;s. Zo veel zelfs dat we ze hier niet kunnen bespreken! :-) Gebruik de documentatie link hieronder voor informatie over wat iedere instelling doet.

en: This screen provides some common options for your default permalinks URL structure.
nl: Dit scherm toont de algemene opties voor je standaard permalinks URL structuur.

en: This timezone does not observe daylight saving time.
nl: Deze tijdzone neemt de zomertijd niet in acht.

en: This timezone is currently in daylight saving time.
nl: Deze tijdzone is momenteel in de zomertijd(regeling).

en: This timezone is currently in standard time.
nl: Deze tijdzone is momenteel in de wintertijd.

en: This user has super admin privileges.
nl: Deze gebuiker heeft beheerrechten.

en: This username is already registered.
nl: Deze gebruikersnaam is al geregistreerd.

en: This version is already installed.
nl: Deze versie is al ge&#239;nstalleerd.

en: This widget requires JavaScript.
nl: Deze widget heeft JavaScript nodig.

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
nl: Dit wordt getoond als iemand in het blok met links met de muiswijzer over of vlak onder de link beweegt.

en: This will contain all of your posts, pages, comments, custom fields, terms, navigation menus and custom posts.
nl: Dit bevat al je berichten, pagina&#39;s, reacties, aangepaste velden, voorwaarden, navigatie menu&#39;s en aangepaste berichttypen.

en: This will remove the background image. You will not be able to restore any customizations.
nl: Hierdoor wordt de achtergrondafbeelding verwijderd. Eventuele aanpassingen gaan definitief verloren.

en: This will remove the header image. You will not be able to restore any customizations.
nl: Dit verwijdert de header afbeelding. Het is niet mogelijk aanpassingen te herstellen.

en: This will restore the original background image. You will not be able to restore any customizations.
nl: Dit zal de originele achtergrondafbeelding herstellen. Het is niet mogelijk om aanpassingen te herstellen.

en: This will restore the original header image. You will not be able to restore any customizations.
nl: Dit zal de standaard header afbeelding terugzetten. Het is niet mogelijk aanpassingen te herstellen.

en: This will restore the original header text. You will not be able to restore any customizations.
nl: Hiermee herstel je de standaard header tekst. Het is niet mogelijk om aanpassingen te herstellen.

en: Threaded Comments
nl: Gestructureerde reacties

en: Three Columns
nl: Drie kolommen

en: Thu
nl: do

en: Thumbnail Height
nl: Thumbnail hoogte

en: Thumbnail Settings
nl: Thumbnail instellingen

en: Thumbnail Width
nl: Thumbnail breedte

en: Thumbnail linked to file
nl: Thumbnail gekoppeld aan bestand

en: Thumbnail linked to page
nl: Thumbnail gekoppeld aan pagina

en: Thumbnail size
nl: Thumbnail

en: Thursday
nl: donderdag

en: Tile
nl: Uittrekken

en: Tile Horizontally
nl: Horizontaal naast elkaar

en: Tile Vertically
nl: Verticaal naast elkaar

en: Time Format
nl: Tijdformat

en: Time Zone
nl: Tijdzone

en: Timezone
nl: Tijdzone

[ctx: TinyMCE font styles]
en: Styles
nl: Stijlen

en: TinyMCE is a platform independent web based Javascript HTML WYSIWYG editor released as Open Source under %sLGPL</a>	by Moxiecode Systems AB. It has the ability to convert HTML TEXTAREA fields or other HTML elements to editor instances.
nl: TinyMCE is een platform onafhankelijk web gebaseerd Javascript HTML WYSIWYG bewerker uitgebracht als Open Source onder %sLGPL</a>	door Moxiecode Systems AB. Het geeft de mogelijkheid om HTML TEXTAREA velden of andere HTML-elementen om te zetten in bewerkers.

en: Title
nl: Titel

en: Title Attribute
nl: Titelatribuut

en: Title:
nl: Titel:

en: To add a new user for your site, click the Add New button at the top of the screen or Add New in the Users menu section.
nl: Klik om een nieuwe gebruiker toe te voegen voor je site op de knop Toevoegen bovenin het scherm of kies Nieuwe toevoegen in het menu Gebruikers.

en: To add a new user to your site, fill in the form on this screen. If you&#8217;re not sure which role to assign, you can use the link below to review the different roles and their capabilities. Here is a basic overview of roles:
nl: Om een nieuwe gebruiker toe te voegen aan je site, vul het formulier in op dit scherm. Als je niet zeker weet welke rol je toe wilt kennen, kan je de onderstaande link gebruiken om de verschillende rollen en hun mogelijkheden te bekijken. Hier is een eenvoudig overzicht van de rollen:

en: To allow use of this page to automatically repair database problems, please add the following line to your wp-config.php file.  Once this line is added to your config, reload this page.
nl: Het gebruik van deze pagina om automatisch database problemen te repareren, voeg dan de volgende regel toe aan je wp-config.php bestand. Nadat deze regel is toegevoegd, ververs deze pagina.

en: To create a custom menu, give it a name above and click Create Menu. Then choose items like pages, categories or custom links from the left column to add to this menu.
nl: Om een aangepast menu te maken, geef het een naam en klik op Menu aanmaken. Vervolgens kan je onderdelen zoals pagina&#39;s, categorie&#235;n en aangepast links vanuit de linkerkolom aan dit menu toevoegen.

en: To create a new custom menu, click on the + tab, give the menu a name, and click Create Menu. Next, add menu items from the appropriate boxes. You&#8217;ll be able to edit the information for each menu item, and can drag and drop to put them in order. You can also drag a menu item a little to the right to make it a submenu, to create menus with hierarchy. Drop the item into its new nested placement when the dotted rectangle target shifts over, also a little to the right. Don&#8217;t forget to click Save when you&#8217;re finished.
nl: Om een nieuw aangepast menu te maken, klik op de + tab, geef het menu een naam en klik &#39;Maak menu&#39;. Voeg daarna menu items toe in de daarvoor bestemde vakken. Je kunt de informatie van elk menu item bewerken, je kunt de volgorde wijzigen door drag en drop. Je kunt een menu item ook een beetje naar rechts slepen, om er een submenu van te maken, op deze manier maak je menu&#39;s met een hi&#235;rarchie. Drop het item op de nieuwe geneste plaats als de gestippelde rechthoek verschuift, ook een beetje aan de rechterkant. Vergeet niet op de &#39;Opslaan&#39; knop te klikken als je klaar bent.

en: To perform the requested action, WordPress needs to access your web server.
nl: Om de gewenste actie uit te voeren heeft WordPress toegang tot de webserver nodig.

en: To post to WordPress by e-mail you must set up a secret e-mail account with POP3 access. Any mail received at this address will be posted, so it&#8217;s a good idea to keep this address very secret. Here are three random strings you could use: <kbd>%s</kbd>, <kbd>%s</kbd>, <kbd>%s</kbd>.
nl: Om berichten via e-mail te kunnen plaatsen, moet je een geheime e-mail account instellen met  POP3-toegang. Elke e-mail die op dit adres binnenkomt, zal worden geplaatst. Daarom is het een goed idee om dit e-mailadres uiterst geheim te houden. Hier zijn drie willekeurige tekenreeksen die je kunt gebruiken: <kbd>%s</kbd>, <kbd>%s</kbd>, <kbd>%s</kbd>.

en: To post to WordPress from a desktop blogging client or remote website that uses the Atom Publishing Protocol or one of the XML-RPC publishing interfaces you must enable them below.
nl: Om een bericht te kunnen plaatsen vanaf een desktop blogging cli&euml;nt of een externe site die het Atom Publishing Protocol of een van de XML-RPC publicatie-interfaces gebruikt, moet je de betreffende opties hieronder inschakelen.

en: To reset your password, visit the following address:
nl: Ga naar het volgende adres om je wachtwoord te herstellen:

en: To update themes or plugins from this screen, use the checkboxes to make your selection and click on the appropriate Update button. Check the box at the top of the Themes or Plugins section to select all and update them all at once.
nl: Om thema&#39;s of plugins vanaf dit scherm te updaten, gebruik de selectievakjes om je keuzes te maken en klik op de Update knop. Als je alle thema&#39;s of plugins tegelijk wilt updaten, klik dan helemaal bovenin van de sectie op het selectievakje.

en: To use a background image, simply upload it, then choose your display options below. You can display a single instance of your image, or tile it to fill the screen. You can have your background fixed in place, so your site content moves on top of it, or you can have it scroll with your site.
nl: Om een achtergrondafbeelding te gebruiken, upload deze en kies dan je weergaveopties hieronder. Je kan je afbeelding een enkele keer tonen of meerdere keren naast elkaar plaatsen om het scherm te vullen. Je kan je achtergrond fixeren zodat je site inhoud eroverheen beweegt of je kan je achtergrond laten scrollen met je site.

en: To use a subdomain configuration, you must have a wildcard entry in your DNS. This usually means adding a <code>*</code> hostname record pointing at your web server in your DNS configuration tool.
nl: Voor het gebruik van een subdomein configuratie, moet een wildcard gedefinieerd zijn in de DNS. Dit betekent meestal het toevoegen van een <code>*</code> hostname record dat verwijst naar je web-server in je DNS-configuratie tool.

en: Toggle absolute positioning
nl: Absolute positionering aan/uit

en: Toggle fullscreen mode
nl: Volledig venster aan/uit

en: Toggle guidelines/invisible elements
nl: Onzichtbare elementen aan/uit

en: Toggle spellchecker
nl: Spellingscontrole aan/uit

en: Too many redirects.
nl: Te veel redirects.

en: Tools
nl: Extra

en: Top
nl: Bovenkant

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Trackback excerpt:
nl: Trackback uittreksel:

en: Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. If you link other WordPress sites they&#8217;ll be notified automatically using <a href="http://codex.wordpress.org/Introduction_to_Blogging#Managing_Comments" target="_blank">pingbacks</a>, no other action necessary.
nl: Met trackbacks kan je andere blogsystemen attenderen dat je naar hen linkt. Andere WordPress sites waar je naar verwijst, worden automatisch geattendeerd met behulp van <a href="http://codex.wordpress.org/Introduction_to_Blogging#Managing_Comments" target="_blank">pingbacks</a>. Andere acties zijn niet nodig.

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
nl: Vertalers

en: Translation Ready
nl: Gereed voor vertaling

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Prullenbak <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Prullenbak <span class="count">(%s)</span>

en: Trash <span class="count">(<span class="trash-count">%s</span>)</span> | Trash <span class="count">(<span class="trash-count">%s</span>)</span>
nl[0]: Prullenbak <span class="count">(<span class="trash-count">%s</span>)</span>
nl[1]: Prullenbak <span class="count">(<span class="trash-count">%s</span>)</span>

en: Trash Comment
nl: Reactie naar prullenbak verplaatsen

en: Trash it: %s
nl: Naar de prullenbak: %s

en: Trash removes your post from this list and places it in the trash, from which you can permanently delete it.
nl: Prullenbak verwijdert je bericht uit deze lijst en plaatst het in de prullenbak, van waaruit je het dan permanent kunt verwijderen.

en: Try again
nl: Opnieuw proberen

en: Try the <a href="%s">Flash uploader</a> instead.
nl: Probeer in plaats daarvan de <a href="%s">Flash-uploader</a>.

en: Tue
nl: di

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Twice Daily
nl: Tweemaal per dag

en: Two Columns
nl: Twee kolommen

en: Type your new password again.
nl: Voer je nieuwe wachtwoord nogmaals.

en: Types
nl: Typen

en: UTC means Coordinated Universal Time.
nl: UTC betekent Coordinated Universal Time (gecoördineerde wereldtijd).

en: Un-spammed by %s
nl: Ontspamd door %s

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
nl: Kan map %s niet aanmaken. Is de bovenliggende map beschrijfbaar door de server?

en: Unable to create new image.
nl: Niet mogelijk om nieuwe afbeelding te maken.

en: Unable to find Akismet servers.
nl: Niet mogelijk om de Akismet server te vinden.

en: Unable to locate WordPress Content directory (wp-content).
nl: Kan de WordPress contentmap (wp-content) niet lokaliseren.

en: Unable to locate WordPress Plugin directory.
nl: Kan de WordPress pluginmap niet lokaliseren.

en: Unable to locate WordPress Root directory.
nl: Kan de WordPressmap niet localiseren.

en: Unable to locate WordPress Theme directory.
nl: Kan de WordPress themasite niet lokaliseren.

en: Unable to locate WordPress theme directory.
nl: Kan de WordPress themasite niet lokaliseren.

en: Unable to locate needed folder (%s).
nl: Kan de desbetreffende map (%s) niet localiseren.

en: Unable to perform command: %s
nl: Niet mogelijk om commando %s uit te voeren

en: Unable to reach any Akismet servers.
nl: Niet mogelijk om de Akismet servers te bereiken.

en: Unable to reach some Akismet servers.
nl: Niet mogelijk om sommige Akismet server te bereiken.

en: Unable to retrieve images or no images on page.
nl: Niet mogelijk om afbeeldingen op te halen of er zijn geen afbeeldingen op deze pagina.

en: Unable to save the image.
nl: Niet mogelijk om de afbeelding op te slaan.

en: Unapprove
nl: Weigeren

en: Unapprove this comment
nl: Deze reactie weigeren

en: Unapproved
nl: Geweigerd

en: Uncategorized
nl: Geen categorie

en: Underline
nl: Onderstreept

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Unknown Feed
nl: Onbekende RSS-invoer

en: Unknown action.
nl: Onbekende actie.

en: Unknown post type.
nl: Onbekend posttype.

en: Unlink
nl: Link verwijderen

en: Unlink (Alt + Shift + S)
nl: Ontkoppelen (Alt + Shift + S)

en: Unordered list
nl: Opsommingstekens

en: Unordered list (Alt + Shift + U)
nl: Ongeordende lijst (Alt + Shift + U)

en: Unpacking the package&#8230;
nl: Uitpakken van pakket&#8230;

en: Unpacking the update&#8230;
nl: Uitpakken update&#8230;

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Untitled
nl: Zonder titel

en: Update
nl: Bijwerken

en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Update beschikbaar <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Updates beschikbaar <span class="count">(%s)</span>

en: Update Category
nl: Categorie bijwerken

en: Update Comment
nl: Reactie bijwerken

en: Update Complete
nl: Bijwerken is afgerond

en: Update File
nl: Bestand bijwerken

en: Update File and Attempt to Reactivate
nl: Bestand bijwerken en opnieuw activeren

en: Update Link
nl: Link bijwerken

en: Update Link Category
nl: Linkcategorie bijwerken

en: Update Media
nl: Wijzigingen opslaan

en: Update Now
nl: Nu bijwerken

en: Update Plugin
nl: Plugin bijwerken

en: Update Plugins
nl: Plugins bijwerken

en: Update Profile
nl: Profiel bijwerken

en: Update Services
nl: Update services

en: Update Tag
nl: Tag bijwerken

en: Update Theme
nl: Thema bijwerken

en: Update Themes
nl: Thema&#39;s bijwerken

en: Update User
nl: Gebruiker bijwerken

en: Update WordPress
nl: WordPress bijwerken

en: Update WordPress Database
nl: WordPress database bijwerken

en: Update gallery settings
nl: Galerijinstellingen bijwerken

en: Update options &raquo;
nl: Instellingen bijwerken &raquo;

en: Update package not available.
nl: Update pakket niet beschikbaar.

en: Update to %s
nl: Update naar %s

en: Update to version %s
nl: Bijwerken naar versie %s

en: Updated.
nl: Bijgewerkt.

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl: Plugin %1$s bijwerken (%2$d/%3$d)

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
nl: Thema %1$s (%2$d/%3$d) bijwerken

en: Updating this theme will lose any customizations you have made.  'Cancel' to stop, 'OK' to update.
nl: Het bijwerken van dit thema kan ervoor zorgen dat je aanpassingen verloren gaan. 'Cancel' om te stoppen, 'OK' om bij te werken.

en: Updating your WordPress installation is a simple one-click procedure; just click on the Update button when it says a new version is available.
nl: Het bijwerken van de WordPress installatie is een simpele actie; klik op de Bijwerken-knop als er wordt gemeld dat er een nieuwere versie aanwezig is.

en: Upgrading database&#8230;
nl: Database bijwerken&#8230;

en: Upgrading to a newer version of the same theme will override changes made here. To avoid this, consider creating a <a href="http://codex.wordpress.org/Child_Themes" target="_blank">child theme</a> instead.
nl: Upgraden naar een nieuwere versie van hetzelfde thema wordt overschreven door de veranderingen die je hier maakt. Om dit te voorkomen, kun je een <a href="http://codex.wordpress.org/Child_Themes" target="_blank">Sub thema&#39;s</a> cre&#235;ren.

en: Upload
nl: Uploaden

en: Upload Image
nl: Afbeelding uploaden

en: Upload New Media
nl: Nieuwe uploaden

en: Upload Plugin
nl: Plugin uploaden

en: Upload Theme
nl: Thema uploaden

en: Upload date:
nl: Uploaddatum:

en: Upload failed.
nl: Uploaden mislukt.

en: Upload file and import
nl: Bestand uploaden en importeren

en: Upload stopped.
nl: Uploaden gestopt.

en: Upload/Insert %s
nl: Uploaden/Toevoegen %s

en: Uploaded Images
nl: Ge&#252;ploade afbeeldingen

en: Uploading Files
nl: Bestanden uploaden

en: Uploading Options gives you folder and path choices for storing your files in your installation&#8217;s directory.
nl: Met de Bestanden uploaden optie kan je de map en het pad kiezen waar in je installatiemap je bestanden worden opgeslagen.

en: Upper alpha
nl: Hoofdletters alfa

en: Upper roman
nl: Hoofdletters romeins

en: Usage of user levels by plugins and themes is deprecated. Use roles and capabilities instead.
nl: Gebruik van de gebruikerslevels in plugins en thema&#39;s is niet meer mogelijk. Gebruik in plaats daarvan rollen.

en: Use <code>get_the_author()</code> instead if you do not want the value echoed.
nl: Gebruik <code>get_the_author()</code> als je niet wilt dat de waarde wordt herhaald.

en: Use <code>get_trackback_url()</code> instead if you do not want the value echoed.
nl: Gebruik <code>get_trackback_url()</code> als je niet wil dat de waarde wordt getoond.

en: Use CTRL+V on your keyboard to paste the text into the window.
nl: Gebruik CTRL+V op je toetsenbord om de tektst in het venster te plakken.

en: Use Press This to clip text, images and videos from any web page. Then edit and add more straight from Press This before you save or publish it in a post on your site.
nl: Gebruik &#39;Publiceer dit&#39; om tekst, afbeeldingen en video&#39;s vanaf elke webpagina in te voegen. Bewerk het vervolgens en voeg meer toe van &#39;Publiceer dit&#39; voordat je het opslaat of publiceert in een bericht op je site.

en: Use as featured image
nl: Als uitgelichte afbeelding gebruiken

en: Use https
nl: HTTPS gebruiken

en: Use the <code>%s</code> option instead.
nl: Gebruik in plaats daarvan deze <code>%s</code> instelling.

en: Use this widget to add one of your custom menus as a widget.
nl: Gebruik deze widget om &#233;&#233;n van je custom menu&#8217;s toe te voegen als een widget.

en: User <a href="#%s">%s</a> added
nl: Gebruiker <a href="#%s">%s</a> toegevoegd

en: User Experience Lead
nl: Hoofd gebruikerslab

en: User added.
nl: Gebruikers toegevoegd.

en: User already exists. Password inherited.
nl: Gebruiker bestaat al. Wachtwoord overgenomen.

en: User deletion is not allowed from this screen.
nl: Verwijderen van gebruikers in niet toegestaan vanaf dit scherm.

en: User has been added to your site.
nl: De gebruiker is toegevoegd aan je site.

en: User has blocked requests through HTTP.
nl: Gebruiker heeft verzoeken via HTTP geblokkeerd.

en: User registration is currently not allowed.
nl: Gebruikersregistratie is momenteel niet toegestaan.

en: User removed from this site.
nl: Gebruiker verwijderd van deze site.

[ctx: User role]
en: Administrator
nl: Beheerder

[ctx: User role]
en: Author
nl: Auteur

[ctx: User role]
en: Contributor
nl: Schrijver

[ctx: User role]
en: Editor
nl: Redacteur

[ctx: User role]
en: Subscriber
nl: Abonnee

en: User updated.
nl: Gebruiker bijgewerkt.

en: User(s) already exists.
nl: Gebruiker(s) bestaan al.

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username or E-mail:
nl: Gebruikersnaam of e-mailadres:

en: Username/Password incorrect for %s
nl: Gebruikersnaam/wachtwoord onjuist voor %s

en: Username: %s
nl: Gebruikersnaam: %s

en: Usernames can have only alphanumeric characters, spaces, underscores, hyphens, periods and the @ symbol.
nl: Gebruikersnamen kunnen alleen alfanumeriek tekens, spaties, underscores (liggend streepje), koppeltekens, punten en het @ symbolen bevatten.

en: Usernames cannot be changed.
nl: Gebruikersnamen kunnen niet worden veranderd.

en: Users
nl: Gebruikers

en: Users must be registered and logged in to comment
nl: Gebruikers moeten ingelogd zijn om te kunnen reageren

en: Valid <abbr title="eXtensible HyperText Markup Language">XHTML</abbr>
nl: Geldig <abbr title="eXtensible HyperText Markup Language">XHTML</abbr>

en: Value
nl: Waarde

en: Verifying the unpacked files&#8230;
nl: Uitgepakte bestanden verifi&#235;ren&#8230;

en: Version
nl: Versie

en: Version %s
nl: Versie: %s

en: Version:
nl: Versie:

en: Version: %s
nl: Versie: %s

en: Vertical space
nl: Verticale spatie

en: Very dark gray
nl: Heel donkergrijs

en: Very weak
nl: Heel zwak

en: Video Attachment Template
nl: Video bijlage template

en: Video URL
nl: URL

en: View
nl: Bekijken

en: View &#8220;%s&#8221;
nl: Toon &#8220;%s&#8221;

en: View All
nl: Toon alles

en: View Category
nl: Categorie bekijken

en: View Comment
nl: Reactie tonen

en: View Page
nl: Pagina bekijken

en: View Post
nl: Bericht bekijken

en: View Tag
nl: Tag tonen

en: View Trash
nl: Prullenbak bekijken

en: View all
nl: Alles tonen

en: View all categories
nl: Alle categorie&#235;n tonen

en: View all posts filed under %s
nl: Alle berichten opgeslagen onder %s bekijken

en: View all posts in %s
nl: Alle berichten bekijken in %s

en: View comment history
nl: Reactiegeschiedenis bekijken

en: View post
nl: Bericht bekijken

en: View posts by this author
nl: Berichten van deze auteur bekijken

en: View posts for %1$s %2$s
nl: Berichten van %1$s %2$s bekijken

en: Visibility:
nl: Zichtbaarheid:

en: Visible
nl: Wysiwyg

en: Visit %s
nl: %s bezoeken

en: Visit %s&#8217;s website
nl: Bezoek %s&#8217;s site

en: Visit Link
nl: Link bezoeken

en: Visit Site
nl: Site bekijken

en: Visit author homepage
nl: Bezoek homepagina van auteur

en: Visit plugin homepage
nl: Bezoek homepagina van plugin

en: Visit plugin site
nl: Bezoek plugin site

en: Visual
nl: Wysiwyg

en: Visual Editor
nl: Wysiwyg bewerking

en: Visual Editor RTL Stylesheet
nl: Visuele editor RTL stylesheet

en: Visual Editor Stylesheet
nl: Stylesheet visuele bewerker

en: Visual control characters on/off.
nl: Zichtbare controletekens aan/uit.

en: W_Wednesday_initial
nl: W

en: Want to see your name in lights on this page? <a href="%s">Get involved in WordPress</a>.
nl: Wil jij jouw naam uitgelicht zien staan op deze pagina? <a href="%s">Zorg er dan voor dat je betrokken raakt bij WordPress</a>.

en: Warning! Wildcard DNS may not be configured correctly!
nl: Let op! Wildcard DNS is mogelijk niet goed geconfigureerd!

en: Warning: %s is currently editing this page
nl: Waarschuwing: %s is deze pagina momenteel aan het bewerken

en: Warning: %s is currently editing this post
nl: Waarschuwing: %s is dit bericht aan het bewerken

en: Warning: %s is currently editing this.
nl: Waarschuwing: %s is dit bericht momenteel aan het bewerken.

en: Wavatar (Generated)
nl: Wavatar (gegenereerd)

en: We cannot find a title on that page.
nl: We kunnen geen titel vinden op die pagina.

en: Weak
nl: Zwak

en: Web Address
nl: Webadres

en: Website
nl: Site

en: Website : %1$s (IP: %2$s , %3$s)
nl: Site : %1$s (IP: %2$s , %3$s)

en: Website: %1$s (IP: %2$s , %3$s)
nl: Site: %1$s (IP: %2$s , %3$s)

en: Wed
nl: wo

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Week Starts On
nl: Week begint op

en: Welcome
nl: Welkom

en: Welcome to <a href="SITE_URL">SITE_NAME</a>. This is your first post. Edit or delete it, then start blogging!
nl: Welkom bij <a href="SITE_URL">SITE_NAME</a>. Dit is je eerste bericht. Wijzig of verwijder het, en dan ben je klaar om te starten met je site!

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start blogging!
nl: Welkom bij WordPress. Dit is een eerste voorbeeldbericht. Je kunt het bewerken of verwijderen en starten met met je site!

en: Welcome to the famous five minute WordPress installation process! You may want to browse the <a href="%s">ReadMe documentation</a> at your leisure. Otherwise, just fill in the information below and you&#8217;ll be on your way to using the most extendable and powerful personal publishing platform in the world.
nl: Welkom bij het beroemde vijf-minuten-installatieproces van WordPress! Als je wilt, kan je eerst de <a href="%s">Leesmij documentatie</a> lezen. Je kunt ook gelijk de informatie hieronder invullen en direct gebruik maken van het krachtigste en meest uitbreidbare persoonlijke publicatieplatform ter wereld.

en: Welcome to your WordPress Dashboard! You will find helpful tips in the Help tab of each screen to assist you as you get to know the application.
nl: Welkom op je WordPress Dashboard! Je vindt handige tips in het Help tabblad van elk scherm die je helpen de applicatie te leren kennen.

en: What should be done with posts and links owned by this user? | What should be done with posts and links owned by these users?
nl[0]: Wat moet er gebeuren met berichten en links van deze gebruiker?

en: What&#8217;s the difference between categories and tags? Normally, tags are ad-hoc keywords that identify important information in your post (names, subjects, etc) that may or may not recur in other posts, while categories are pre-determined sections. If you think of your site like a book, the categories are like the Table of Contents and the tags are like the terms in the index.
nl: Wat is het verschil tussen de categorie&#235;n en tags? Normaal gesproken zijn tags ad-hoc trefwoorden die belangrijke informatie in je bericht (namen, onderwerpen, enz.) bevatten. Die kunnen al dan niet voorkomen in andere berichten. Categorie&#235;n zijn vooraf bepaalde secties. Als je je site vergelijkt met een boek, zijn de categorie&#235;n de inhoudsopgave en de tags termen in de index.

en: When a comment contains any of these words in its content, name, URL, e-mail, or IP, it will be held in the <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">moderation queue</a>. One word or IP per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
nl: Wanneer een reactie &#233;&#233;n of meer van deze woorden bevat in de inhoud, naam, URL, e-mail- of IP-adres, wordt het in de <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">moderatiewachtrij</a> gehouden. E&#233;n woord of IP-adres per regel. Er wordt gezocht in woorden, dus &#8220;vis&#8221; zal worden gevonden in &#8220;Walvis&#8221;.

en: When a comment contains any of these words in its content, name, URL, e-mail, or IP, it will be marked as spam. One word or IP per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
nl: Wanneer een reactie &#233;&#233;n of meer van deze woorden bevat in de inhoud, naam, URL, e-mail- of IP-adres, wordt het gemarkeerd als spam. E&#233;n woord of IP-adres per regel. Er wordt gezocht in woorden, dus &#8220;press&#8221; zal worden gevonden in &#8220;WordPress&#8221;.

en: When adding a new category on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
nl: Wanneer je een nieuwe categorie toevoegt op dit scherm dienen de volgende velden te worden gevuld:

en: When adding a new tag on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
nl: Wanneer je een nieuwe tag toevoegt in dit venster, moet je de volgende velden invullen:

en: When pasting content from another web page the results can be inconsistent and depend on your browser and on the web page you are pasting from. The editor tries to correct any invalid HTML code that was pasted, but for best results try using the HTML tab or one of the paste buttons that are on the second row. Alternatively try pasting paragraph by paragraph. In most browsers to select one paragraph at a time, triple-click on it.
nl: Als je inhoud van een andere webpagina plakt, kunnen de resultaten anders zijn dan je verwacht. De editor zal proberen om eventuele ongeldige HTML code correct weer te geven, maar probeer voor de beste resultaten de HTML-tab te gebruiken of &#233;&#233;n van de plakknoppen op de tweede werkbalk. Een ander alternatief is te proberen paragraaf na paragraaf te plakken. Voor de meeste browsers geldt dat je driemaal op/in een paragraaf moet klikken om hem te selecteren.

en: When possible, embed the media content from a URL directly onto the page. For example: links to Flickr and YouTube.
nl: Indien mogelijk, sluit media content rechtstreeks van een URL op de pagina in. Bijvoorbeeld: links naar Flickr en YouTube.

en: When this setting is in effect a reminder is shown in the Right Now box of the Dashboard that says, &#8220;Search Engines Blocked,&#8221; to remind you that your site is not being crawled.
nl: Als deze instelling actief is, wordt een herinnering getoond in de &#39;Op dit moment&#39; box van het dashboard dat vertelt dat &#8220;Zoekmachines geblokkerd zijn,&#8221; om je eraan te herinneren de je site niet wordt doorzocht.

en: When you assign multiple categories or tags to a post, only one can show up in the permalink: the lowest numbered category. This applies if your custom structure includes <code>%category%</code> or <code>%tag%</code>.
nl: Wanneer je meerdere categorie&#235;n of tags toewijst aan een bericht, wordt er slechts een getoond in de permalink: de laagst genummerde categorie. Dit geldt alleen bij de aangepaste structuur <code>%category%</code> of <code>%tag%</code>.

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
nl: Als je op onderstaande knop klikt, zal WordPress een XML-bestand aanmaken dat je op je computer kunt opslaan.

en: When you have finished building your custom menu, make sure you click the Save Menu button.
nl: Als je klaar bent met het maken van je aangepaste menu, vergeet dan niet om op menu opslaan te klikken.

en: When you publish a new post, WordPress automatically notifies the following site update services. For more about this, see <a href="http://codex.wordpress.org/Update_Services">Update Services</a> on the Codex. Separate multiple service <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr>s with line breaks.
nl: Als je een nieuw bericht publiceert, zal WordPress automatisch de volgende site update services inlichten. Bezoek <a href="http://codex.wordpress.org/Update_Services">Update Services</a> op de Codex voor meer informatie. Meerdere service-<abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr>s scheiden met een nieuwe regel.

en: While using the editor, most basic keyboard shortcuts work like in any other text editor. For example: Shift+Enter inserts line break, Ctrl+C = copy, Ctrl+X = cut, Ctrl+Z = undo, Ctrl+Y = redo, Ctrl+A = select all, etc. (on Mac use the Command key instead of Ctrl). See the Hotkeys tab for all available keyboard shortcuts.
nl: De meeste standaard sneltoetsen werken binnen deze editor net als in een elke andere tekstbewerker. Bijvoorbeeld: Shift+Enter geeft een nieuw regel, Ctrl+C = kopi&#235;ren, Ctrl+X = knippen, Ctrl+Z  = ongedaan maken, Ctrl+Y = opnieuw uitvoeren, Ctrl+A = alles selecteren, enzovoort (gebruik op een Mac de Command-toets in plaats van Ctrl). Bekijk de Sneltoetsen-tab voor alle beschikbare sneltoetsen.

en: While your site is being updated, it will be in maintenance mode. As soon as your updates are complete, your site will return to normal.
nl: Wanneer je site geupdated wordt zal deze in onderhoudsmodes zijn. Zodra het updaten is afgerond wordt de site weer normaal.

en: White
nl: Wit

en: Whois  : http://whois.arin.net/rest/ip/%s
nl: Whois : http://whois.arin.net/rest/ip/%s

en: Why might my key be invalid?
nl: Waarom kan mijn sleutel ongeldig zijn?

en: Wider
nl: Breder

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into any widgetized area provided by your theme (commonly called sidebars). To populate your sidebars/widget areas with individual widgets, drag and drop the title bars into the desired area. By default, only the first widget area is expanded. To populate additional widget areas, click on their title bars to expand them.
nl: Widgets zijn onafhankelijke secties met inhoud die in elk widget gebied van je thema kunt plaatsen (ook wel sidebars genoemd). Om je sidebars of widget gebieden te voorzien van widgets, drag and drop de titelbalken naar het gewenste gebied. Standaard wordt alleen het eerste widget gebied uitgevouwen. Om widgets te verplaatsen naar een ander gebied, klik op de titelbalk van het gebied om deze uit te vouwen

en: Widgets may be used multiple times. You can give each widget a title, to display on your site, but it&#8217;s not required.
nl: Widgets kunnen meerdere keren gebruikt worden. Je kunt elke widget een titel geven om weer te geven op je site, maar dat is niet verplicht.

en: Width
nl: Breedte

en: Windowless video
nl: Video zonder omlijsting

en: Windows media player options
nl: Windows Media Player opties

en: Word count: %s
nl: Aantal woorden: %s

en: Word wrap
nl: regelterugloop

en: WordPress &rsaquo; Database Repair
nl: WordPress &rsaquo; Databaseherstel

en: WordPress &rsaquo; Error
nl: WordPress &rsaquo; Fout

en: WordPress &rsaquo; Installation
nl: WordPress &rsaquo; installatie

en: WordPress &rsaquo; Update
nl: WordPress &rsaquo; bijwerken

en: WordPress Blog
nl: WordPress site

en: WordPress Credits
nl: WordPress credits

en: WordPress Failure Notice
nl: WordPress mislukkingsbericht

en: WordPress Updates
nl: WordPress bijwerken

en: WordPress address (URL)
nl: WordPress-adres (URL)

en: WordPress always needs more people to report bugs, patch bugs, test betas, work on UI design, translate strings, write documentation, and add questions/answers/suggestions to the Support Forums. Join in!
nl: WordPress heeft altijd mensen nodig die bugs rapporten, patches ontwikkelen, beta&#39;s testen, werken aan gebruikersinterface, vertalingen doorvoeren, documentatie schrijven. Daarnaast ook om vragen, antwoorden en suggesties te geven op het support forum. Kom ons helpen!

en: WordPress can also attempt to optimize the database.  This improves performance in some situations.  Repairing and optimizing the database can take a long time and the database will be locked while optimizing.
nl: WordPress kan ook proberen om de database te optimaliseren. Dit verbetert de prestaties in bepaalde gevallen. Herstellen en optimaliseren van de database kan lang duren en de database wordt vergrendeld tijdens het optimaliseren.

en: WordPress can automatically look for some common database problems and repair them.  Repairing can take a while, so please be patient.
nl: WordPress kan automatisch sommige database problemen opsporen en repareren. Herstellen kan enige tijd duren, even geduld.

en: WordPress database error %1$s for query %2$s
nl: WordPress databasefout %1$s bij query %2$s

en: WordPress database error %1$s for query %2$s made by %3$s
nl: WordPress databasefout %1$s bij query %2$s gemaakt door %3$s

en: WordPress grows when people like you tell their friends about it, and the thousands of businesses and services that are built on and around WordPress share that fact with their users. We&#8217;re flattered every time someone spreads the good word, just make sure to <a href="%s">check out our trademark guidelines</a> first.
nl: WordPress groeit als mensen zoals jij erover vertellen aan hun vrienden, en de duizenden bedrijven en services die gebouwd zijn met en rond WordPress dit delen (en te kennen geven) met hun gebruikers. We voelen ons iedere keer vereerd als de naam WordPress gebruikt en verspreid wordt. Bekijk eerst onze <a href="%s">handelsmerken richtlijnen</a>.

en: WordPress has been installed. Were you expecting more steps? Sorry to disappoint.
nl: WordPress is ge&#239;nstalleerd. Had je meer stappen verwacht? Helaas, meer hebben we niet...

en: WordPress has been updated! Before we send you on your way, we have to update your database to the newest version.
nl: WordPress is vernieuwd! Voordat we je je eigen gang laten gaan, moeten wij de database bijwerken naar de nieuwste versie.

en: WordPress includes a rich HTML editor that works well in all major web browsers used today. However editing HTML is not the same as typing text. Each web page has two major components: the structure, which is the actual HTML code and is produced by the editor as you type, and the display, that is applied to it by the currently selected WordPress theme and is defined in style.css. WordPress is producing valid XHTML 1.0 which means that inserting multiple line breaks (BR tags) after a paragraph would not produce white space on the web page. The BR tags will be removed as invalid by the internal HTML correcting functions.
nl: Deze editor werkt goed in alle belangrijke webbrowsers. HTML bewerken is echter niet hetzelfde als tekst typen. Elke webpagina bevat twee hoofdcomponenten: de structuur, de eigenlijke HTML-code die de editor produceert terwijl je typt, en de weergavestijl die daarop wordt toegepast door het huidige WordPress thema en is vastgelegd in het bestand style.css. WordPress produceert geldige XHTML 1.0, wat betekent dat het invoegen van meerdere regeleinden (br-tags) na een paragraaf geen extra witruimte oplevert op de webpagina. De interne HTML-correctiefuncties zullen de extra br-tags dan ook verwijderen als ongeldige code.

en: WordPress is Free and open source software, built by a distributed community of mostly volunteer developers from around the world. WordPress comes with some awesome, worldview-changing rights courtesy of its <a href="%s">license</a>, the GPL.
nl: WordPress is vrije en open software, gebouwd door een gedistribueerde community van veelal ontwikkelaars die zich vrijwillig inzetten van over de hele wereld. WordPress wordt geleverd met een aantal geweldige, wereldbeeld veranderende rechten, dankzij de <a href="%s">licentie</a> van de GPL.

en: WordPress is at the latest version.
nl: Dit is de meest recente versie van WordPress.

en: WordPress is created by a <a href="%1$s">worldwide team</a> of passionate individuals. <a href="%2$s">Get involved in WordPress</a>.
nl: WordPress is gemaakt door een <a href="%1$s">wereldwijd team</a> van gepassioneerde individuen. <a href="%2$s">Help mee aan WordPress</a>.

en: WordPress is created by a worldwide team of passionate individuals. We couldn&#8217;t possibly list them all, but here some of the most influential people currently involved with the project:
nl: WordPress is gemaakt door een wereldwijd team van gepassioneerde mensen. We zouden al deze mensen hier kunnen vermelden, maar zullen ons beperken tot de meest invloedrijke personen die op dit moment zijn betrokken:

en: WordPress is not notifying any <a href="http://codex.wordpress.org/Update_Services">Update Services</a> because of your site&#8217;s <a href="%s">privacy settings</a>.
nl: WordPress zal geen <a href="http://codex.wordpress.org/Update_Services">Update Services</a> inlichten, vanwege de <a href="%s">privacy instellingen</a> van je site.

en: WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically
nl: Automatisch ongeldig geneste XHTML corrigeren

en: WordPress updated successfully
nl: WordPress succesvol bijgewerkt

en: WordPress.org Plugin Page &#187;
nl: WordPress.org plugin pagina

en: Words:
nl: Woorden:

en: Writing
nl: Schrijven

en: Writing Settings
nl: Instellingen | Schrijven

en: Writing at Full Speed
nl: Schrijven op volle snelheid

en: X &#8212; Even more mature than above
nl: X &#8212; Nog meer voor volwassenen dan hierboven

en: XFN stands for <a href="http://gmpg.org/xfn/" target="_blank">XHTML Friends Network</a>, which is optional. WordPress allows the generation of XFN attributes to show how you are related to the authors/owners of the site to which you are linking.
nl: XFN staat voor <a href="http://gmpg.org/xfn/" target="_blank">XHTML Friends Network</a>, deze is optioneel. WordPress accepteert het genereren van XFN attributen om te laten zien hoe je gerelateerd bent aan de auteurs/eigenaars van de site waar je naar linkt.

en: XHTML Friends Network
nl: XHTML vriendelijk netwerk

en: XML error: %1$s at line %2$s
nl: XML-fout: %1$s in regel %2$s

en: XML error: %s at line %d
nl: XML-fout: %s in regel %d

en: XML-RPC services are disabled on this site.  An admin user can enable them at %s
nl: XML-RPC is uitgeschakeld voor deze site. Een beheerder kan deze %s hier activeren

en: Y/m/d
nl: j F Y

en: Y/m/d \a\t g:i A
nl: j F Y \o\m H:i

en: Y/m/d \a\t g:ia
nl: j F Y \o\m H:i

en: Y/m/d g:i:s A
nl: j F Y H:i

en: Yellow
nl: Geel

en: Yellow green
nl: Geelgroen

en: Yes
nl: Ja

en: Yes, Delete these files
nl: Ja, verwijder deze bestanden

en: Yes, Delete these files and data
nl: Ja, verwijder deze bestanden en data

en: Yes, take me to my profile page
nl: Ja, breng mij naar mijn profielpagina

en: You appear to have already installed WordPress. To reinstall please clear your old database tables first.
nl: <p>Je hebt WordPress kennelijk al ge&#239;nstalleerd. Om opnieuw te installeren moet je eerst je oude databasetabellen leeg maken.</p>

en: You are about to approve the following comment:
nl: Je staat op het punt de volgende reactie toe te laten:

en: You are about to delete <strong>%s</strong>.
nl: Je staat op het punt <strong>%s</strong> te verwijderen.

en: You are about to delete the following comment:
nl: Je staat op het punt de volgende reactie te verwijderen:

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nl: Je staat op het punt de link '%s' te verwijderen.
      'Annuleren' om te stoppen, 'OK' om te verwijderen.

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nl: Je staat op het punt het thema '%s' te verwijderen.
      'Annuleren' om te stoppen, 'OK' om te verwijderen.

en: You are about to install WordPress %s <strong>in English (US).</strong> There is a chance this update will break your translation. You may prefer to wait for the localized version to be released.
nl: Je staat op het punt WordPress %s te installeren in de <strong>Engelse taal(US)</strong>. Er bestaat een kans dat deze update je vertaling verwijdert. Misschien wil je wachten tot WordPress in je eigen taal beschikbaar is?

en: You are about to mark the following comment as spam:
nl: Je staat op het punt de volgende reactie als spam te markeren:

en: You are about to move the following comment to the Trash:
nl: Je staat op het punt de volgende reactie naar de prullenbak te verplaatsen:

en: You are about to permanently delete the selected items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nl: Je staat op het punt de geselecteerde items permanent te verwijderen.
      'Annuleren' om te stoppen, 'OK' om te verwijderen.

en: You are about to permanently delete this menu. 
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nl: Je staat op het punt dit menu permanent te verwijderen.
     'Annuleer' om te stoppen, 'OK' om te verwijderen.

en: You are about to remove the following plugin: | You are about to remove the following plugins:
nl[0]: Je staat op het punt om de volgende plugin te verwijderen:
nl[1]: Je staat op het punt om de volgende plugins te verwijderen:

en: You are attempting to log out of %s
nl: Je probeert uit te loggen van %s

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for %3$s.
nl: Je bladert momenteel door het <a href="%1$s/">%2$s</a> site archief van %3$s.

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for the day %3$s.
nl: Je bladert momenteel door het <a href="%1$s/">%2$s</a> site archief van de dag %3$s.

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for the year %3$s.
nl: Je bladert momenteel in het <a href="%1$s/">%2$s</a> site archief van het jaar %3$s.

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives.
nl: Je bladert momenteel door het site archief van <a href="%1$s/">%2$s</a>.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
nl: Je bladert momenteel door het archief van de categorie %s.

en: You are not allowed access to details about comments.
nl: Je hebt geen toestemming om details van reacties te tonen.

en: You are not allowed access to details about this site.
nl: Je hebt geen toestemming om de details van deze site te bekijken.

en: You are not allowed to be here
nl: Je hebt geen toestemming om hier te zijn

en: You are not allowed to change the page author as this user.
nl: Je hebt geen rechten om pagina-auteur te wijzigen als deze gebruiker.

en: You are not allowed to change the post author as this user.
nl: Je hebt geen rechten om de berichtauteur te wijzigen als deze gebruiker.

en: You are not allowed to create pages as this user
nl: Je hebt geen rechten om pagina&#39;s te maken als deze gebruiker.

en: You are not allowed to create pages as this user.
nl: Je hebt geen rechten om pagina&#39;s te maken.

en: You are not allowed to create pages on this site.
nl: Helaas, je hebt geen rechten om pagina&#39;s aan te maken op deze site.

en: You are not allowed to create posts or drafts on this site.
nl: Je hebt geen toestemming om berichten of concepten aan te maken voor deze site.

en: You are not allowed to delete this item.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om dit item te verwijderen.

en: You are not allowed to delete this post.
nl: Je hebt geen toestemming om dit bericht te verwijderen.

en: You are not allowed to edit comments on this post.
nl: Je hebt geen rechten om reacties bij dit bericht te bewerken.

en: You are not allowed to edit pages as this user.
nl: Je hebt geen rechten om pagina&#39;s te bewerken.

en: You are not allowed to edit pages.
nl: Je hebt geen toestemming om pagina&#39;s te bewerken.

en: You are not allowed to edit posts as this user.
nl: Je hebt geen rechten om berichten te bewerken.

en: You are not allowed to edit posts.
nl: Je hebt geen toestemming om berichten te bewerken.

en: You are not allowed to edit this attachment.
nl: Je hebt geen toestemming deze bijlage te bewerken

en: You are not allowed to edit this comment.
nl: Het is niet toegestaan om deze reactie te bewerken.

en: You are not allowed to edit this item.
nl: Je hebt geen toestemming om dit item te bewerken.

en: You are not allowed to edit this page.
nl: Je hebt geen toestemming om deze pagina te bewerken.

en: You are not allowed to edit this post.
nl: Je hebt geen toestemming om dit bericht te bewerken.

en: You are not allowed to import.
nl: Je hebt geen rechten om te importeren.

en: You are not allowed to moderate comments on this site.
nl: Je hebt geen toestemming om reacties te modereren op deze site.

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
nl: Je bent niet geautoriseerd om dit item uit de prullenbak terug te halen.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
nl: Je bent niet geautoriseerd om dit item te verplaatsen naar de prullenbak.

en: You are not allowed to move this post out of the trash.
nl: Je hebt geen toestemming om dit bericht uit de prullenbak te herstellen.

en: You are not allowed to move this post to the trash.
nl: Je hebt geen toestemming om dit bericht te verplaatsen naar de prullenbak.

en: You are not allowed to post as this user
nl: Je hebt geen rechten om berichten te plaatsen als deze gebruiker.

en: You are not allowed to post as this user.
nl: Je hebt geen rechten om dit bericht te bewerken.

en: You are not allowed to restore this item from the Trash.
nl: Je bent niet geautoriseerd om dit item te herstellen uit de prullenbak.

en: You are not allowed to scan for lost attachments.
nl: Je hebt geen toestemming om te zoeken naar verloren bijlagen.

en: You are not allowed to update options.
nl: Je hebt geen toestemming om de opties te bewerken.

en: You are not allowed to upload files to this site.
nl: Je hebt geen toestemming om bestanden te uploaden.

en: You are now logged out.
nl: Je bent nu uitgelogd.

en: You are posting comments too quickly.  Slow down.
nl: Je plaatst de reacties te snel achter elkaar. Rustig aan.

en: You are using <span class="b">WordPress %s</span>.
nl: Je gebruikt <span class="b">WordPress %s</span>.

en: You are using a development version (%1$s). Cool! Please <a href="%2$s">stay updated</a>.
nl: Je gebruikt een ontwikkelversie (%1$s). Cool! Blijf bij met de <a href="%2$s">meest recente release</a>.

en: You are using a development version of WordPress.  You can update to the latest nightly build automatically or download the nightly build and install it manually:
nl: Je gebruikt een ontwikkel versie van WordPress. Je kunt de laatst aangepaste versie automatisch installeren of je download de laatst aangepaste versie en installeer het handmatig:

en: You are using an insecure browser!
nl: Je maakt gebruik van een onveilige browser!

en: You are using the Browser uploader.
nl: Je gebruikt de browser uploader.

en: You are using the Flash uploader.  Problems?  Try the <a href="%s">Browser uploader</a> instead.
nl: Je gebruikt de Flash-uploader. Problemen? Probeer in plaats daarvan de <a href="%s">browser uploader</a>.

en: You attempted to edit an attachment that doesn&#8217;t exist. Perhaps it was deleted?
nl: Je probeert een bijlage te bewerken die niet bestaat. Misschien is deze verwijderd?

en: You attempted to edit an item that doesn&#8217;t exist. Perhaps it was deleted?
nl: Je probeerde iets te bewerken dat niet bestaat. Misschien is het verwijderd?

en: You can Search for themes by keyword, author, or tag, or can get more specific and search by criteria listed in the feature filter. Alternately, you can browse the themes that are Featured, Newest, or Recently Updated. When you find a theme you like, you can preview it or install it.
nl: Je kan zoeken naar thema&#39;s met kernwoorden, auteur of tags, of je kan meer specifiek zoeken met behulp van de criteria in de eigenschap filter. Daarnaast kan je ook door de uitgelichte, nieuwste of onlangs bijgewerkte thema&#39;s bladeren. Als je een leuk thema vindt, kan je een voorbeeld bekijken of het thema installeren.

en: You can Upload a theme manually if you have already downloaded its ZIP archive onto your computer (make sure it is from a trusted and original source). You can also do it the old-fashioned way and copy a downloaded theme&#8217;s folder via FTP into your <code>/wp-content/themes</code> directory.
nl: Je kunt een thema handmatig uploaden als je deze reeds als ZIP-archief hebt gedownload (zorg ervoor dat het van een betrouwbare en originele bron afkomstig is). Je kunt het ook doen op de ouderwetse manier en de gedownloade thema&#39;s map via FTP naar je <code>/wp-content/themes</code> directory uploaden.

en: You can add links here to be displayed on your site, usually using <a href="%s">Widgets</a>. By default, links to several sites in the WordPress community are included as examples.
nl: Je kunt links op je site tonen, normaal gesproken doe je dat middels <a href="%s">Widgets</a>. Als voorbeeld worden er standaard links toegevoegd naar diverse sites in de WordPress community.

en: You can add or edit links on this screen by entering information in each of the boxes. Only the link&#8217;s web address and name (the text you want to display on your site as the link) are required fields.
nl: Je kunt links toevoegen of bewerken op dit scherm door het invoeren van gegevens in elk van de vakken. Alleen het link webadres en de naam (de tekst die je wilt weergeven op je site als de link) zijn verplichte velden.

en: You can also choose a background color. If you know the hexadecimal code for the color you want, enter it in the Color field. If not, click on the Select a Color link, and a color picker will allow you to choose the exact shade you want.
nl: Je kunt ook een achtergrondkleur kiezen. Als je de hexadecimale code weet voor de kleur die je wilt, voeg deze toe in het veld Kleur. Als je dat niet weet, klik dan op Selecteer een Kleur link, en een kleur kiezer help je exacte kleur te kiezen die je wilt.

en: You can also control the display of your content in RSS feeds, including the maximum numbers of posts to display, whether to show full text or a summary, and the character set encoding.
nl: Je kan ook de weergave van je inhoud in RSS-feeds controleren, zo kan je het maximum aantal getoonde berichten instellen, kiezen of je de volledige tekst of een samenvatting toont en de tekstencodering selecteren.

en: You can also create posts with the <a href="%s">Press This bookmarklet</a>.
nl: Het is mogelijk berichten aan te maken met de <a href="%s">Publiceer dit</a> favoriet.

en: You can also edit multiple posts at once. Select the posts you want to edit using the checkboxes, select Edit from the Bulk Actions menu and click Apply. You will be able to change the metadata (categories, author, etc.) for all selected posts at once. To remove a post from the grouping, just click the x next to its name in the Bulk Edit area that appears.
nl: Je kan ook meerdere berichten tegelijk bewerken. Selecteer de berichten die je wilt bewerken door de selectievakjes aan te vinken, selecteer Bewerken in het menu Acties en klik op Uitvoeren. Je kunt dan de metadata (categorie&#235;n, auteur enz.) van alle geselecteerde berichten tegelijk bewerken. Om een bericht uit de selectie te verwijderen, klik op de x naast de naam van het bericht in het gebied Bulk bewerking dat verschijnt.

en: You can also moderate the comment from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the comment.
nl: Je kunt de reactie modereren vanaf dit scherm via het Status vak, waar je ook de datum en het tijdstip van de reactie kunt veranderen.

en: You can also perform the same types of actions, including narrowing the list by using the filters, acting on a Page using the action links that appear when you hover over a row, or using the Bulk Actions menu to edit the metadata for multiple Pages at once.
nl: Je kunt dezelfde soorten acties uitvoeren zoals de lijst beperken met filters, een pagina beheren met actie links welke verschijnt wanneer je met de muisaanwijzer over een rij beweegt, of met het bulk acties dropdown menu om de metadata van meerdere pagina&#39;s tegelijk bewerken.

en: You can also try %s, easy blogging from anywhere on the Web.
nl: Je kunt ook %s proberen, makkelijk bloggen van overal op het Web.

en: You can arrange your dashboard by choosing which boxes, or modules, to display in the work area, how many columns to display them in, and where each box should be placed. You can hide/show boxes and select the number of columns in the Screen Options tab. To rearrange the boxes, drag and drop by clicking on the title bar of the selected box and releasing when you see a gray dotted-line rectangle appear in the location you want to place the box. You can also expand or collapse each box; click the title area or downward arrow of the box. In addition, some boxes are configurable, and will show a &#8220;Configure&#8221; link in the title bar if you hover over it.
nl: Je kunt het Dashboard indelen door te kiezen welke boxen -of modules- en hoeveel kolommen, en waar elke box getoond moeten worden in het werkgebied. Je kunt de boxen verbergen/tonen en het aantal kolommen selecteren in de &#39;Schermopties&#39; tab. Om de boxen te opnieuw te schikken, drag en drop door te klikken op de titelbalk van de geselecteerde box, je kunt het loslaten als je een grijze stippellijn ziet verschijnen op de locatie waar je de box wilt plaatsen. Je kunt elke box  in- en uitvouwen; klik op het naar beneden wijzende pijltje in de titelbalk van de box. Als toevoeging: sommige boxen kunnen worden geconfigureerd en tonen een &#8220;Configuratielink&#8221; in de titelbalk als je eroverheen hovert.

en: You can assign keywords to your posts using Post Tags. Unlike categories, tags have no hierarchy, meaning there&#8217;s no relationship from one tag to another.
nl: Je kan sleutelwoorden toewijzen aan je berichten met Bericht tags. In tegenstelling tot categorie&#235;n hebben tags geen hi&#235;rarchie, d.w.z. dat er geen verbanden tussen tags zijn.

en: You can change the display of this screen using the Screen Options tab to set how many items are displayed per screen and to display/hide columns in the table.
nl: Je kan de weergave van dit scherm wijzigen met het Scherm Opties tabblad door te kiezen hoeveel items per scherm worden weergegeven en door kolommen in de tabel te tonen of verbergen.

en: You can change your password, turn on keyboard shortcuts, change the color scheme of your WordPress administration screens, and turn off the WYSIWYG (Visual) editor, among other things.
nl: Je kan je wachtwoord aanpassen, toetsenbord sneltoetsen inschakelen, de kleur van je thema je WordPress administratie schermen aanpassen, en de WYSIWYG (visuele) editor uitschakelen, en nog veel meer.

en: You can choose one of your previously uploaded headers, or show a random one.
nl: Je kan &#233;&#233;n van de eerder ge&#252;ploade afbeeldingen gebruiken of een willekeurige laten zien.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the front page of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static home page, you first need to create two <a href="%s">Pages</a>. One will become the front page, and the other will be where your posts are displayed.
nl: Je kunt kiezen wat er wordt weergegeven op de voorpagina van je site. Het kunnen berichten zijn in omgekeerde chronologische volgorde (klassiek blog), of een vaste / statische pagina. Als je een statische startpagina wilt, moet je eerst twee <a href="%s">pagina&#39;s</a> maken. De een zal de voorpagina geworden, en de andere zal de pagina worden waar je berichten worden weergegeven.

en: You can choose whether or not your site will be crawled by robots, ping services, and spiders. If you want those services to ignore your site, click the second option here. Note that your privacy is not complete; your site is still visible on the web.
nl: Je kunt aangeven of je site wel of niet mag worden bezocht door robots, ping services en spiders. Als je wilt dat deze services je site negeren, kies dan de tweede optie. Hou er rekening mee dat je privacy dan nog niet volledig is; je site zal nog steeds zichtbaar zijn op het net.

en: You can create custom menus for your site. These menus may contain links to pages, categories, custom links or other content types (use the Screen Options tab to decide which ones to show on the screen). You can specify a different navigation label for a menu item as well as other attributes. You can create multiple menus. If your theme includes more than one menu, you can choose which custom menu to associate with each. You can also use custom menus in conjunction with the Custom Menus widget.
nl: Je kan aangepaste menu&#8217;s maken voor je site. Deze menu&#8217;s kunnen links naar pagina&#8217;s, categorie&#235;n of andere soorten inhoud (gebruik het Scherm Opties tabblad om te kiezen welke op het scherm worden weergegeven). Je kan voor een menu-item een navigatielabel en allerlei attributen instellen. Je kan meerdere menu&#8217;s maken en als je thema meer dan &eacute;&eacute;n menu bevat, kan je kiezen welk aangepast menu met elk van deze menu&#8217;s moet gekoppeld worden. Je kan aangepaste menu&#8217;s ook samen met het Aangepaste menu widget gebruiken.

en: You can create groups of links by using link categories. Link category names must be unique and link categories are separate from the categories you use for posts.
nl: Je kunt groepen van links kiezen door gebruik te maken van een link categorie. Link categorie namen moeten uniek zijn en onafhankelijk van de categorie&#235;n die je voor de berichten gebruikt.

en: You can customize the display of information on this screen as you can on other screens, by using the Screen Options tab and the on-screen filters.
nl: Je kan de weergave van informatie op dit scherm aanpassen zoals op andere schermen via het het Scherm Opties tabblad en de filters op het scherm.

en: You can customize the display of this screen in a number of ways:
nl: Je kunt de weergave van dit scherm op een aantal manieren aanpassen:

en: You can customize the display of this screen using the Screen Options tab and/or the dropdown filters above the links table.
nl: Je kunt hoe dit scherm er uit zien aanpassen door gebruik te maken van de Scherm Opties tabblad en/of de dropdown filters boven de links.

en: You can customize the look of your site without touching any of your theme&#8217;s code by using a custom background. Your background can be an image or a color.
nl: Je kunt het uiterlijk van je site, zonder de broncode van je thema&#39;s te bewerken, aanpassen met behulp van een eigen achtergrond. Je achtergrond kan een afbeelding of een kleur zijn.

en: You can delete all of the spam from your database with a single click. This operation cannot be undone, so you may wish to check to ensure that no legitimate comments got through first. Spam is automatically deleted after 15 days, so don&#8217;t sweat it.
nl: Je kunt alle spam uit je database verwijderen met een enkele klik. Dit kan niet ongedaan worden gemaakt, dus verzeker je ervan dat alles ook echt spam is. Spam wordt automatisch verwijderd na 15 dagen, dus er is geen haast mee.

en: You can delete link categories in the Bulk Action pulldown, but that action does not delete the links within the category. Instead, it moves them to the default link category.
nl: Het is mogelijk link-categorie&#235;n in bulkmodus te verwijderen. Deze actie verwijderd de links niet, maar verhuist deze naar de standaard link categorie.

en: You can edit the information left in a comment if needed. This is often useful when you notice that a commenter has made a typographical error.
nl: Je kunt een reactie bewerken. Dit is kan handig zijn bij gemaakte typefouten.

en: You can export a file of your site&#8217;s content in order to import it into another installation or platform. The export file will be an XML file format called WXR. Posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags can be included. You can choose for the WXR file to include only certain posts or pages by setting the dropdown filters to  limit the export by category, author, date range by month, or publishing status.
nl: Je kunt een bestand exporteren van je site content om het te importeren naar een andere installatie of platform. Het export bestand wordt een XML bestandsformat en WXR genoemd. Berichten, pagina&#39;s, reacties, aangepaste velden, categorie&#235;n en tags kunnen ingesloten worden. Je kunt kiezen of het WXR bestand alleen bepaalde berichten of pagina&#39;s insluit door de dropdown filters in te stellen om de export te limiteren op categorie, auteur, datumbereik op maand, of publicatie status.

en: You can filter the list of posts by post status using the text links in the upper left to show All, Published, Draft, or Trashed posts. The default view is to show all posts.
nl: Je kan de lijst van berichten filteren op berichtstatus met de tekstlinks boven aan links om alles, gepubliceerde berichten, concepten of berichten in de prullenbak weer te geven. Standaard worden alle berichten weergegeven.

en: You can find additional plugins for your site by using the <a href="%1$s">Plugin Browser/Installer</a> functionality or by browsing the <a href="%2$s" target="_blank">WordPress Plugin Directory</a> directly and installing new plugins manually. To manually install a plugin you generally just need to upload the plugin file into your <code>/wp-content/plugins</code> directory. Once a plugin has been installed, you can activate it here.
nl: Je kunt extra plugins vinden voor je site met behulp van de <a href="%1$s">Plugin Browser/Installer</a> functionaliteit of door rechtstreeks te bladeren door de <a href="%2$s" target="_blank">WordPress Plugin Directory</a> en de plugins handmatig te installeren. Om een plugin handmatig te installeren hoeft je over het algemeen alleen het plugin bestand te uploaden naar je <code>/wp-content/plugins</code> directory. Zodra een plugin is ge&#239;nstalleerd, kun je deze hier activeren.

en: You can find additional themes for your site by using the Theme Browser/Installer on this screen, which will display themes from the <a href="%s" target="_blank">WordPress.org Theme Directory</a>. These themes are designed and developed by third parties, are available free of charge, and are compatible with the license WordPress uses.
nl: Je kunt additionele them&#39;'s vinden voor je website met de Thema Browser/Installer in dit scherm Deze laat de thema's zien van de  <a href="%s" target="_blank">WordPress.org Theme Directory</a>. Deze thema's zijn vormgegeven en ontwikkeld door derden, zijn gratis beschikbaar en zijn compatible met de licentie die WordPress gebruikt.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many posts to list per screen using the Screen Options tab.
nl: Je kan kolommen tonen of verbergen afhankelijk van wat je gebruikt en kiezen hoeveel berichten per scherm worden weergegeven met het Scherm Opties tabblad.

en: You can manage comments made on your site similar to the way you manage Posts and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on comments using the on-hover action links or the Bulk Actions.
nl: Je kunt reacties op je site beheren op dezelfde manier als je berichten en andere inhoud beheert. Dit scherm kan aangepast worden op dezelfde manier als andere beheerschermen. En je kunt actie ondernemen op reacties door met de muisaanwijzer over de links te gaan of de bulk acties gebruiken.

en: You can narrow the list by file type/status using the text link filters at the top of the screen. You also can refine the list by date using the dropdown menu above the media table.
nl: Je kunt de lijst beperken tot een bepaald bestandstype of status met de tekst link filters boven aan het scherm. Je kan de lijst ook verfijnen op datum met het dropdown menu boven de media tabel.

en: You can proportionally scale the original image. For best results the scaling should be done before performing any other operations on it like crop, rotate, etc. Note that if you make the image larger it may become fuzzy.
nl: Je kunt de oorspronkelijke afbeelding proportioneel schalen. Voor het beste resultaat van het schalen, moet dit worden gedaan voordat andere wijzigingen zoals: bijsnijden, draaien, etc. zijn uitgevoerd. Let erop dat als je de afbeelding vergroot, deze wazig kan worden.

en: You can refine the list to show only posts in a specific category or from a specific month by using the dropdown menus above the posts list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the post author, category or tag in the posts list.
nl: Je kunt deze lijst verder verfijnen om enkel berichten in een specifieke categorie of in een specifieke maand te tonen door gebruik te maken van de dropdown menu&#39;s boven de lijst van berichten. Klik op de Filter knop nadat je je keuze hebt gemaakt. Je kunt ook dit ook doen door op de bericht auteur, categorie of tag in de lijst te klikken.

en: You can register your own profile at <a href="http://wordpress.org/support/register.php" target="_blank">this link</a> to start contributing.
nl: Je kan je eigen profiel op <a href="http://wordpress.org/support/register.php" target="_blank">deze pagina</a> om te beginnen met het bijdragen.

en: You can see all comments on this post here:
nl: Je kunt alle reacties op dit bericht hier bekijken:

en: You can see all pingbacks on this post here:
nl: Je kunt alle pingbacks op dit bericht hier bekijken:

en: You can see all trackbacks on this post here:
nl: Je kunt alle trackbacks bij dit bericht hier bekijken:

en: You can see your active theme at the top of the screen. Below are the other themes you have installed that are not currently in use. You can see what your site would look like with one of these themes by clicking the Preview link. To change themes, click the Activate link.
nl: Je kunt je actieve thema zien bovenaan het scherm. Daaronder vind je de andere thema&#39;s die je hebt ge&iuml;nstalleerd maar niet in gebruik zijn. Je kunt bekijken hoe je site er zou uitzien met een van deze thema&#39;s door op de voorbeeld-link te klikken. Om het thema te veranderen, klik op de activeren-link.

en: You can set a custom image header for your site. Simply upload the image and crop it, and the new header will go live immediately.
nl: Je kan een eigen foto in de header van je site instellen. Upload een foto en snijd het bij, deze zal vervolgens onmiddellijk de nieuwe header van de site zijn.

en: You can set maximum sizes for images inserted into your written content; you can also insert an image as Full Size.
nl: Je kunt de maximale afmetingen voor afbeeldingen die ingevoegd kunnen worden in de geschreven inhoud aanpassen; je kunt ook een afbeelding invoegen als Full Size.

en: You can specify the crop selection aspect ratio then hold down the Shift key while dragging to lock it. The values can be 1:1 (square), 4:3, 16:9, etc. If there is a selection, specifying aspect ratio will set it immediately.
nl: Je kunt het bijsnijden aspect ratio specificeren en vervolgens de Shift toets indrukken terwijl je sleept om deze te vergrendelen. De waarden kunnen 1:1 (vierkant), 4:3, 16:9, enz. zijn. Als er al een selectie is, zal het aspect ratio onmiddellijk ingesteld worden.

en: You can still use your site but any subdomain you create may not be accessible. If you know your DNS is correct, ignore this message.
nl: Je kunt nog steeds gebruik maken van je site, maar elk subdomein die je aanmaakt, zal niet toegankelijk zijn. Als je weet dat je DNS juist is, kan je dit bericht negeren.

en: You can submit content in several different ways; this screen holds the settings for all of them. The top section controls the editor within these administration screens, while the rest control external publishing methods. For more information on any of these methods, use the documentation links below.
nl: Je kan inhoud op verschillende manieren verzenden; dit scherm bevat de instellingen voor al deze mogelijkheden. De bovenste sectie controleert de editor in deze beheerschermen, terwijl de rest externe publicatiemethodes controleren. Voor meer informatie over deze methodes, gebruik de documentatie links hieronder.

en: You can update to <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %2$s</a> automatically or download the package and install it manually:
nl: Doe een geautomatiseerde update naar <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %2$s</a> of download het pakket hier en installeer het handmatig.

en: You can upload a custom header image to be shown at the top of your site instead of the default one. On the next screen you will be able to crop the image.
nl: Je kunt een aangepaste header afbeelding uploaden om boven aan je site te tonen in plaats van de standaard afbeelding. In het volgende scherm kan je de afbeelding bijsnijden.

en: You can upload media files here without creating a post first. This allows you to upload files to use with posts and pages later and/or to get a web link for a particular file that you can share.
nl: Je kan hier mediabestanden uploaden zonder eerst een bericht aan te maken. Dit laat je toe om bestanden te uploaden om later in berichten en pagina&#8217;s gebruiken en/of om een weblink te verkrijgen voor dat bestand om te delen.

en: You can use categories to define sections of your site and group related posts. The default category is &#8220;Uncategorized&#8221; until you change it in your <a href="%s">writing settings</a>.
nl: Je kan categorie&#235;n gebruiken om onderverdelingen te maken in je site en verwante berichten te groeperen. De standaard bericht categorie is &#8220;Geen categorie&#8221; totdat je deze verandert in je <a href="%s">instellingen voor schrijven</a>.

en: You can use one of these cool headers or show a random one on each page.
nl: Je kan &#233;&#233;n van deze fantastische afbeeldingen gebruiken of deze willekeurig laten zien op elke pagina.

en: You can use the Theme Editor to edit the individual CSS and PHP files which make up your theme.
nl: Je kan de Thema editor gebruiken om de individuele CSS- en PHP-bestanden te bewerken waaruit je thema is opgebouwd.

en: You can use the editor to make changes to any of your plugins&#8217; individual PHP files. Be aware that if you make changes, plugins updates will overwrite your customizations.
nl: Je kunt gebruik maken van de editor om wijzigingen in een van de PHP bestanden van je plugins te maken. Hou er rekening mee dat wijzigingen overschreven worden bij een update van de plugin.

en: You can view posts in a simple title list or with an excerpt. Choose the view you prefer by clicking on the icons at the top of the list on the right.
nl: Je kunt berichten bekijken in een eenvoudige lijst met titels of met een excerpt. Geef je voorkeur op door op de icoontjes te klikken boven aan de lijst rechts.

en: You can&#8217;t delete that user.
nl: Niet mogelijk om deze gebruiker te verwijderen.

en: You can&#8217;t delete the current user.
nl: Je kunt de huidige gebruiker niet verwijderen.

en: You can&#8217;t delete users.
nl: Gebruikers verwijderen niet toegestaan.

en: You can&#8217;t edit that user.
nl: Je kunt deze gebruiker niet bewerken.

en: You can&#8217;t edit this attachment because it is in the Trash. Please move it out of the Trash and try again.
nl: Het is niet mogelijk deze bijlage te bewerken omdat deze in de prullenbak zit. Zet de bijlage terug en probeer opnieuw.

en: You can&#8217;t edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
nl: Niet mogelijk om dit item te bewerken omdat het in de prullenbak zit. Herstel het item en probeer het opnieuw.

en: You can&#8217;t give users that role.
nl: Deze rol kan je niet toekennen aan gebruikers.

en: You can&#8217;t remove users.
nl: Je kan gebruikers niet verwijderen.

en: You can't remove the current user.
nl: Niet mogelijk om de huidige gebruiker te verwijderen.

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
nl: Het is niet mogelijk een plugin te verwijderen die actief is op de hoofdsite.

en: You cannot install because <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires MySQL version %2$s or higher. You are running version %3$s.
nl: Installeren niet mogelijk omdat <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> MySQL versie %2$s of hoger vereist. Je gebruikt versie: %3$s.

en: You cannot install because <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires PHP version %2$s or higher and MySQL version %3$s or higher. You are running PHP version %4$s and MySQL version %5$s.
nl: Installeren niet mogelijk omdat <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> PHP versie %2$s of hoger en MySQL versie %3$s of hoger vereist. Je gebruikt PHP versie %4$s en MySQL versie %5$s.

en: You cannot install because <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires PHP version %2$s or higher. You are running version %3$s.
nl: Installeren niet mogelijk omdat <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> PHP versie %2$s of hoger vereist. Je gebruikt versie: %3$s.

en: You cannot modify this Taxonomy.
nl: Het is niet mogelijk deze taxonomie te veranderen.

en: You cannot update because <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires MySQL version %2$s or higher. You are running version %3$s.
nl: Bijwerken niet mogelijk omdat <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> MySQL versie %2$s of hoger vereist. Je gebruikt versie: %3$s.

en: You cannot update because <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires PHP version %2$s or higher and MySQL version %3$s or higher. You are running PHP version %4$s and MySQL version %5$s.
nl: Het is niet mogelijk om WordPress te updaten naar <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">versie %1$s</a> omdat deze PHP versie %2$s of hoger vereist en MySQL versie %3$s of hoger. Je site draait momenteel op PHP versie %4$s en MySQL versie %5$s.

en: You cannot update because <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires PHP version %2$s or higher. You are running version %3$s.
nl: Het bijwerken is niet mogelijk omdat <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a>  PHP versie %2$s of hoger vereist. Je maakt gebruik van versie: %3$s.

en: You did not enter a category name.
nl: Je hebt geen categorienaam ingevoerd.

en: You did not select an item for editing.
nl: Geen item geselecteerd om te bewerken.

en: You do not appear to have any plugins available at this time.
nl: Je hebt op dit moment blijkbaar geen plugins beschikbaar.

en: You do not have permission to customize headers.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om headers te aan te passen.

en: You do not have permission to do that.
nl: Je hebt geen rechten om dit te doen.

en: You do not have permission to edit this user.
nl: Je hebt geen rechten om deze gebruiker aan te passen.

en: You do not have permission to preview drafts.
nl: Je hebt geen rechten om concepten te bekijken.

en: You do not have permission to upload files.
nl: Je hebt geen rechten om bestanden te uploaden.

en: You do not have sufficient permission to moderate comments.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om reacties te modereren.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
nl: Je hebt onvoldoende rechten voor toegang van deze pagina.

en: You do not have sufficient permissions to activate plugins for this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om plugins te activeren op deze site.

en: You do not have sufficient permissions to add links to this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om links aan deze site toe te voegen.

en: You do not have sufficient permissions to deactivate plugins for this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om plugins te deactiveren op deze site.

en: You do not have sufficient permissions to delete plugins for this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om plugins te verwijderen op deze site.

en: You do not have sufficient permissions to edit plugins for this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om plugins te bewerken voor deze site.

en: You do not have sufficient permissions to edit templates for this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om templates te bewerken op deze site.

en: You do not have sufficient permissions to edit the links for this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om links te bewerken op deze site.

en: You do not have sufficient permissions to export the content of this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om de inhoud van deze site te exporteren.

en: You do not have sufficient permissions to import content in this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om inhoud te importeren naar deze site.

en: You do not have sufficient permissions to install plugins for this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om plugins te installeren voor deze site.

en: You do not have sufficient permissions to install plugins on this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om plugins te installeren op deze site.

en: You do not have sufficient permissions to install themes for this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om thema&#39;s te installeren op deze site.

en: You do not have sufficient permissions to install themes on this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om thema&#39;s te installeren op deze site.

en: You do not have sufficient permissions to manage options for this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om instellingen van deze site te beheren.

en: You do not have sufficient permissions to manage plugins for this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om plugins te beheren op deze site.

en: You do not have sufficient permissions to modify unregistered settings for this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om aanpassingen aan deze site te mogen doen.

en: You do not have sufficient permissions to update plugins for this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om plugins bij te werken voor deze site.

en: You do not have sufficient permissions to update themes for this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om thema&#39;s bij te werken voor deze site.

en: You do not have sufficient permissions to update this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om deze site te bewerken.

en: You have %1$s and %2$s.
nl: Je hebt %1$s en %2$s.

en: You have access to the source code, the freedom to study how the program works, and the freedom to change it to make it do what you wish.
nl: Je hebt toegang tot de broncode en de vrijheid om te bestuderen hoe het programma werkt. Ook heb je de vrijheid om zelf aanpassingen door te voeren.

en: You have attempted to queue too many files.
nl: Je probeert teveel bestanden in de wachtrij te zetten.

en: You have logged in successfully.
nl: Je bent succesvol ingelogd.

en: You have no spam currently in the queue. Must be your lucky day. :)
nl: Je hebt geen spam in de spamlijst staan. Dit moet je geluksdag zijn. :)

en: You have searched the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for <strong>&#8216;%3$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
nl: Je hebt het <a href="%1$s/">%2$s</a> site archief doorzocht naar <strong>&#8216;%3$s&#8217;</strong>. Als je niets kunt vinden met deze zoekresultaten kunnen onderstaande links gebruikt worden.

en: You have specified these users for removal:
nl: De volgende gebruikers zijn aangemerkt voor verwijdering:

en: You have specified this user for deletion: | You have specified these users for deletion:
nl[0]: Je hebt deze gebruiker gemarkeerd om te verwijderen:
nl[1]: Je hebt deze gebruikers gemarkeerd om te verwijderen:

en: You have the freedom to distribute copies of your modified versions to others. By doing this you can give the whole community a chance to benefit from your changes.
nl: Je bent vrij om kopie&#235;n te verspreiden van je aangepaste versies aan anderen. Als je dit doet, kan je de hele community de kans geven om te profiteren van je aanpassingen.

en: You have the freedom to redistribute copies of the original program so you can help your neighbor.
nl: Je hebt de vrijheid om kopie&#235;n van het oorspronkelijke programma te distribueren om zo mensen te helpen.

en: You have the freedom to run the program, for any purpose.
nl: Jij hebt de vrijheid om het programma voor elk doel te gebruiken.

en: You have the latest version of WordPress.
nl: Je hebt de laatste versie van WordPress.

en: You have the latest version of WordPress. You do not need to update. However, if you want to re-install version %s, you can do so automatically or download the package and re-install manually:
nl: Je gebruikt de laatste versie van WordPress. Je hoeft niet bij te werken. Alleen als je opnieuw versie %s wil installeren kan je dit automatisch doen of je kan het pakket downloaden en het handmatig installeren:

en: You have version %1$s installed. Update to %2$s.
nl: Je hebt versie %1$s ge&#239;nstalleerd. Naar versie %2$s bijwerken.

en: You may also browse based on the most popular tags in the Plugin Directory:
nl: Je kunt ook zoeken met behulp van de populairste tags in de plugin map:

en: You may only upload 1 file.
nl: Je mag slechts 1 bestand uploaden.

en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: %s
nl: De volgende <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags en attributen zijn toegestaan: %s

en: You must <a href="%1$s">enter your Akismet API key</a> for it to work.
nl: Je moet   <a href="%1$s">je Akismet API sleutel invoeren</a> om het te laten werken.

en: You must assign a password to the new user, but don&#8217;t worry; when they log in for the first time they will be prompted to change it. The username, however, cannot be changed.
nl: Je moet een wachtwoord toewijzen aan de nieuwe gebruiker, maar maak je geen zorgen, wanneer ze zich voor de eerste keer aanmelden wordt gevraagd om het te veranderen. De gebruikersnaam kan echter niet worden gewijzigd.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
nl: Je moet <a href="%s">inloggen</a> om een reactie te kunnen plaatsen.

en: You must be registered to comment
nl: Je moet geregisteerd zijn om een reactie te kunnen plaatsen

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
nl: Je moet op de Wijzigingen opslaan knop klikken zodat de nieuwe instellingen worden toegepast.

en: You must provide a domain name.
nl: Er moet een domeinnaam worden opgegeven.

en: You must provide a name for your network of sites.
nl: Je moet een naam geven voor je netwerk van sites.

en: You must provide a valid e-mail address.
nl: Je moet een geldig e-mailadres opgeven.

en: You need Javascript to choose a part of the image.
nl: Je hebt Javascript nodig om een deel van een afbeelding te kiezen.

en: You need to make this file writable before you can save your changes. See <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">the Codex</a> for more information.
nl: Je moet dit bestand eerst beschrijfbaar maken voor je de wijzigingen kunt opslaan. Zie <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">the Codex</a> voor meer informatie.

en: You only have one theme enabled for this site right now. Visit the Network Admin to <a href="%1$s">enable</a> more themes.
nl: Je hebt maar een thema geactiveerd voor deze site nu. Bezoek het netwerk Admin <a href="%1$s">staat</a> meer thema&#39;s.

en: You only have one theme enabled for this site right now. Visit the Network Admin to <a href="%1$s">enable</a> or <a href="%2$s">install</a> more themes.
nl: Je hebt maar een thema geactiveerd voor deze site nu. Bezoek het netwerk Admin <a href="%1$s">staat</a> of <a href="%2$s">installeer</a> meer thema&#39;s.

en: You only have one theme installed right now. Live a little! You can choose from over 1,000 free themes in the WordPress.org Theme Directory at any time: just click on the <a href="%s">Install Themes</a> tab above.
nl: Je hebt op dit moment slechts een thema ge&#239;nstalleerd. Kom op, leef een beetje! Je kunt op elk moment kiezen uit meer dan 1000 gratis them&#039;s bij de WordPress.org thema directory. Je hoeft alleen op de <a href="%s">Thema&#039;s installeren</a> tab hierboven te klikken.

en: You should specify a nonce action to be verified by using the first parameter.
nl: Je moet een nonce actie specificeren die kan worden geverifieerd door gebruik te maken van de eerste parameter.

en: You should update your .htaccess now.
nl: Je moet nu je .htaccess aanpassen.

en: You should update your web.config now
nl: Je moet nu je web.config aanpassen.

en: You&rsquo;re using the auto-generated password for your account. Would you like to change it to something easier to remember?
nl: Je gebruikt een automatisch gegenereerd wachtwoord voor je account. Wil je het veranderen naar iets dat gemakkelijker te onthouden is?

en: Your Comment
nl: Jouw reactie

en: Your E-mail
nl: Je e-mailadres

en: Your PHP installation appears to be missing the MySQL extension which is required by WordPress.
nl: Het lijkt erop dat je PHP-installatie geen MySQL-extensie heeft en die is noodzakelijk om WordPress te kunnen gebruiken.

en: Your Profile
nl: Je profiel

en: Your WordPress database has been successfully updated!
nl: Je WordPress database is succesvol bijgewerkt!

en: Your WordPress database is already up-to-date!
nl: Je WordPress-database is al up-to-date.

en: Your WordPress home URL %s is invalid.  Please fix the <a href="%s">home option</a>.
nl: Je WordPress home URL %s is ongeldig. Corrigeer de <a href="%s">home optie</a>.

en: Your attempt to activate this plugin: &#8220;%s&#8221; has failed.
nl: Je poging om plugin &#8220;%s&#8221; te activeren is mislukt.

en: Your attempt to add this category has failed.
nl: Je poging om deze categorie toe te voegen is mislukt.

en: Your attempt to add this link has failed.
nl: Je poging om deze link toe te voegen is mislukt.

en: Your attempt to add this page has failed.
nl: Je poging om deze pagina toe te voegen is mislukt.

en: Your attempt to add this post has failed.
nl: Je poging om dit bericht toe te voegen is mislukt.

en: Your attempt to add this user has failed.
nl: Je poging om deze gebruiker toe te voegen is mislukt.

en: Your attempt to approve this comment: &#8220;%s&#8221; has failed.
nl: Je poging om reactie &#8220;%s&#8221; toe te laten is mislukt.

en: Your attempt to bulk modify comments has failed.
nl: Je poging om meerdere reacties tegelijk te wijzigen is mislukt.

en: Your attempt to bulk modify links has failed.
nl: Je poging om meerdere links tegelijk te wijzigen is mislukt.

en: Your attempt to bulk modify users has failed.
nl: Je poging om meerdere gebruikers tegelijk te wijzigen is mislukt.

en: Your attempt to change your permalink structure to: %s has failed.
nl: Je poging om je permalinkstructuur te wijzigen naar %s is mislukt.

en: Your attempt to deactivate this plugin: &#8220;%s&#8221; has failed.
nl: Je poging om plugin &#8220;%s&#8221;  te deactiveren is mislukt.

en: Your attempt to delete this category: &#8220;%s&#8221; has failed.
nl: Je poging om categorie &#8220;%s&#8221; te verwijderen is mislukt.

en: Your attempt to delete this comment: &#8220;%s&#8221; has failed.
nl: Je poging om reactie &#8220;%s&#8221; te verwijderen is mislukt.

en: Your attempt to delete this link: &#8220;%s&#8221; has failed.
nl: Je poging om de link &#8220;%s&#8221; te verwijderen is mislukt.

en: Your attempt to delete this page: &#8220;%s&#8221; has failed.
nl: Je poging om pagina &#8220;%s&#8221; te verwijderen is mislukt.

en: Your attempt to delete this post: &#8220;%s&#8221; has failed.
nl: Je poging om bericht &#8220;%s&#8221; te verwijderen is mislukt.

en: Your attempt to delete users has failed.
nl: Je poging om gebruikers te verwijderen is mislukt.

en: Your attempt to edit this attachment: &#8220;%s&#8221; has failed.
nl: Je poging om de bijlage: &#8220;%s&#8221; te bewerken is mislukt.

en: Your attempt to edit this category: &#8220;%s&#8221; has failed.
nl: Je poging om categorie &#8220;%s&#8221; te bewerken is mislukt.

en: Your attempt to edit this comment: &#8220;%s&#8221; has failed.
nl: Je poging om reactie &#8220;%s&#8221; te bewerken is mislukt.

en: Your attempt to edit this file: &#8220;%s&#8221; has failed.
nl: Je poging om het bestand &#8220;%s&#8221; te bewerken is mislukt.

en: Your attempt to edit this link: &#8220;%s&#8221; has failed.
nl: Je poging om de link &#8220;%s&#8221; te bewerken is mislukt.

en: Your attempt to edit this page: &#8220;%s&#8221; has failed.
nl: Je poging om pagina &#8220;%s&#8221; te bewerken is mislukt.

en: Your attempt to edit this plugin file: &#8220;%s&#8221; has failed.
nl: Je poging om pluginbestand &#8220;%s&#8221; te bewerken is mislukt.

en: Your attempt to edit this post: &#8220;%s&#8221; has failed.
nl: Je poging om bericht &#8220;%s&#8221; te bewerken is mislukt.

en: Your attempt to edit this theme file: &#8220;%s&#8221; has failed.
nl: Je poging om themabestand &#8220;%s&#8221; te bewerken is mislukt.

en: Your attempt to edit this user: &#8220;%s&#8221; has failed.
nl: Je poging om gebruiker&#8220;%s&#8221; te bewerken is mislukt.

en: Your attempt to edit your settings has failed.
nl: Je poging om je instellingen de wijzigen is mislukt.

en: Your attempt to moderate comments has failed.
nl: Je poging om reacties te moderen is mislukt.

en: Your attempt to modify the profile for: &#8220;%s&#8221; has failed.
nl: Je poging on het profiel van &#8220;%s&#8221; te wijzigen, is mislukt.

en: Your attempt to switch to this theme: &#8220;%s&#8221; has failed.
nl: Je poging om naar thema &#8220;%s&#8221; over te schakelen is mislukt.

en: Your attempt to unapprove this comment: &#8220;%s&#8221; has failed.
nl: Je poging om reactie &#8220;%s&#8221; te weigeren is mislukt.

en: Your attempt to update this plugin: &#8220;%s&#8221; has failed.
nl: Je poging om de plugin: &#8220;%s&#8221; bij te werken is mislukt.

en: Your blogroll
nl: Je blogroll

en: Your browser is out of date!
nl: Je maakt gebruik van een verouderde browser!

en: Your chosen password.
nl: Je gekozen wachtwoord.

en: Your comment is awaiting moderation.
nl: Je reactie is in afwachting van moderatie.

en: Your email address will not be published.
nl: Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

en: Your key has been cleared.
nl: Je sleutel is opgeruimd.

en: Your key has been verified. Happy blogging!
nl: Je sleutel is geverifi&euml;erd. Veel plezier met je site!

en: Your latest posts
nl: Mijn laatste berichten

en: Your login has expired. Please open a new browser window and <a href="%s" target="_blank">log in again</a>.
nl: Je login is verlopen. Open een nieuw browservenster of <a href="%s" target="_blank">probeer opnieuw in te loggen</a>.

en: Your most used tags in cloud format
nl: Je meest gebruikte tags in wolkformaat

en: Your new WordPress site has been successfully set up at:
    
    %1$s
    
    You can log in to the administrator account with the following information:
    
    Username: %2$s
    Password: %3$s
    
    We hope you enjoy your new site. Thanks!
    
    --The WordPress Team
    http://wordpress.org/
nl: Je nieuwe WordPress site is met succes ge&#239;nstalleerd op:
    
    %1$s
    
    Je kunt inloggen als beheerder met de volgende gegevens:
    
    Gebruikersnaam: %2$s
    Wachtwoord: %3$s
    
    We hopen dat je veel plezier hebt met je site!
    
    --Het WordPress Team
    http://wordpress.org/

en: Your password has been reset.
nl: Je wachtwoord is hersteld.

en: Your plugins are all up to date.
nl: Alle plugins zijn bijgewerkt.

en: Your post has been saved.
nl: Je bericht is opgeslagen.

en: Your profile contains information about you (your &#8220;account&#8221;) as well as some personal options related to using WordPress.
nl: Je profiel bevat informatie over jou (jouw &#8220;account&#8221;) evenals een aantal persoonlijke opties met betrekking tot het gebruik van WordPress.

en: Your server is running PHP version %1$s but WordPress %2$s requires at least %3$s.
nl: Op deze server draait PHP versie %1$s, maar WordPress %2$s vereist minimaal PHP versie %3$s.

en: Your session has expired. Please log-in again.
nl: Je sessie is verlopen. Probeer opnieuw in te loggen.

en: Your site is asking search engines not to index its content
nl: Je site vraagt zoekmachines om de inhoud van de site niet te indexeren.

en: Your site&#8217;s WordPress Pages
nl: Je website WordPress pagina&#39;s

en: Your theme does not support navigation menus or widgets.
nl: Dit thema ondersteund geen navigatie menu&#39;s of widgets.

en: Your theme supports %s menu. Select which menu you would like to use. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
nl[0]: Het thema heeft ondersteuning voor %s menu. Selecteer welk menu gebruikt moet worden.
nl[1]: Het thema heeft ondersteuning voor %s  menu&#39;s. Selecteer welk menu je op welke locatie wil gebruiken.

en: Your themes are all up to date.
nl: Alle thema&#39;s zijn bijgewerkt.

en: Your username cannot be changed, but you can use other fields to enter your real name or a nickname, and change which name to display on your posts.
nl: Je gebruikersnaam kan niet worden gewijzigd, maar je kunt gebruik maken van andere velden om je echte naam of een nickname in te voeren en die naam weergeven bij je berichten.

en: Your web host or server administrator has disabled PHP's <code>fsockopen</code> or <code>gethostbynamel</code> functions.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet's system requirements</a>.
nl: De hostingprovider of serveradministratie heeft de PHP functie <code>fsockopen</code> gedeactiveerd. <strong>Akismet kan niet corret werken voordat dit probleem is verholpen.</strong> Neem contact op met je hostingprovider of server administratie en geef  <a href="%s" target="_blank">deze informatie over Akismet systeem eigenschappen</a>.

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
nl: [%1$s] Reactie: "%2$s"

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
nl: [%1$s] Modereer: "%2$s"

en: [%s] Joining confirmation
nl: [%s] Deelname bevestiging

en: [%s] New User Registration
nl: [%s] Registratie nieuwe gebruiker

en: [%s] Password Lost/Changed
nl: [%s] Wachtwoord kwijt/gewijzigd

en: [%s] Password Reset
nl: [%s] Wachtwoord resetten

en: [%s] Your site invite
nl: [%s] Jouw website- of bloguitnodiging

en: [%s] Your username and password
nl: [%s] Je gebruikersnaam en wachtwoord

en: [Pending]
nl: [Wachtend]

en: [less]
nl: [minder]

en: [more]
nl: [meer]

en: abort
nl: afbreken

en: acquaintance
nl: kennis

[ctx: add new from admin bar]
en: Theme
nl: Thema

[ctx: add new from admin bar]
en: User
nl: Gebruiker

[ctx: add new on admin bar]
en: Page
nl: Pagina

[ctx: add new on admin bar]
en: Post
nl: Bericht

[ctx: adjective]
en: Approved
nl: Toegelaten

[ctx: adjective]
en: Pending
nl: Wachtend

[ctx: admin bar menu group label]
en: Add New
nl: Toevoegen

en: another web address of mine
nl: een ander webadres van mij

en: apop authentication failed
nl: apop-aanmelding mislukt

en: by %1$s &#8212; %2$s @ <a href="#comment-%3$s">%4$s</a>
nl: door %1$s &#8212; %2$s @ <a href="#comment-%3$s">%4$s</a>

en: by %s
nl: Door %s

en: child
nl: sub

en: click images to select
nl: afbeelding klikken om te selecteren

en: close tags
nl: tags sluiten

en: co-resident
nl: medebewoner

en: co-worker
nl: medewerker

en: colleague
nl: collega

[ctx: column name]
en: Attached to
nl: Gekoppeld aan

[ctx: column name]
en: Comment
nl: Reactie

[ctx: column name]
en: Date
nl: Datum

[ctx: column name]
en: File
nl: Bestand

[ctx: column name]
en: In Response To
nl: Reacties

[ctx: column name]
en: Title
nl: Titel

[ctx: comment]
en: Mark as Spam
nl: Als spam markeren

[ctx: comment]
en: Not Spam
nl: Geen spam

[ctx: comments]
en: All | All
nl[0]: Alle
nl[1]: Alle

[ctx: comments per page (screen options)]
en: Comments
nl: Reacties

en: connection does not exist
nl: Verbinding bestaat niet:

en: connection not established
nl: verbinding niet gelukt

en: crush
nl: stuk

[ctx: dashboard]
en: %1$s on %2$s
nl: %1$s op %2$s

en: date
nl: afspraakje

[ctx: detached files]
en: Unattached <span class="count">(%s)</span> | Unattached <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Losse <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Losse <span class="count">(%s)</span>

en: family
nl: familie

[ctx: file]
en: Add New
nl: Nieuw bestand

en: first
nl: eerste

en: friend
nl: vriend(in)

en: friendship
nl: vriendschap

en: fullscreen
nl: Volledig scherm

en: g:i a
nl: H:i

en: g:i:s a
nl: H:i

en: geographical
nl: geografisch

[ctx: html attribute]
en: Name
nl: Naam

[ctx: html attribute]
en: Name:
nl: Naam:

en: identity
nl: identiteit

en: ieSpell not detected. Do you want to install it now?
nl: ieSpellingscontrole niet gevonden. Wil je het nu installeren?

en: items
nl: onderwerpen

en: kin
nl: naaste familie

en: last
nl: laatste

en: lines
nl: regels

[ctx: link]
en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

[ctx: link name]
en: Name
nl: Naam

en: lookup
nl: doorzoeken

en: met
nl: ontmoet

[ctx: meta name]
en: Name
nl: Naam

en: moved to the trash.
nl: verplaatst naar de prullenbak.

en: muse
nl: muze

en: my-hacks.php (legacy hacks support)
nl: my-hacks.php (ondersteuning verouderde hacks)

en: neighbor
nl: buurman/-vrouw

en: new WordPress Loop
nl: nieuwe WordPress loop

en: newer
nl: nieuwere

en: no login ID submitted
nl: geen gebruikersnaam opgegeven

en: none
nl: geen

en: not configured
nl: Niet geconfigureerd

[ctx: noun]
en: Comment
nl: Reactie

en: number_format_thousands_sep
nl: .

en: of
nl: van

en: older
nl: oudere

en: on %4$s
nl: op %4$s

[ctx: page]
en: Add New
nl: Nieuwe pagina

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
nl: %1$s van %2$s

en: parent
nl: hoofd

[ctx: password strength]
en: Medium
nl: Gemiddeld

en: physical
nl: fysiek

[ctx: plugin]
en: Add New
nl: Nieuwe plugin

[ctx: plugin editor]
en: Editor
nl: Bewerker

[ctx: plugin name]
en: Name
nl: Naam

[ctx: plugins]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Alles <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Alles <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Add New
nl: Nieuw bericht

[ctx: post]
en: Draft
nl: Concept

[ctx: post]
en: Pending
nl: Wachtend

[ctx: post]
en: Private
nl: Priv&#233;

[ctx: post]
en: Published
nl: Gepubliceerd

[ctx: post]
en: Scheduled
nl: Gepland

[ctx: post]
en: Trash
nl: Prullenbak

[ctx: post revision]
en: %1$s by %2$s
nl: %1$s door %2$s

[ctx: post state]
en: Pending
nl: Wachtend op toelating

[ctx: post type general name]
en: Pages
nl: Pagina&#39;s

[ctx: post type general name]
en: Posts
nl: Berichten

[ctx: post type singular name]
en: Page
nl: Pagina

[ctx: post type singular name]
en: Post
nl: Bericht

en: posts
nl: berichten

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Alles <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Alles <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Mijn <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Mijn <span class="count">(%s)</span>

en: professional
nl: beroepsmatig

[ctx: removing-widget]
en: Deactivate
nl: Deactiveren

[ctx: revision date format]
en: j F, Y @ G:i
nl: j F Y @ H:i

[ctx: revisions column name]
en: Date Created
nl: Aangemaakt op

[ctx: revisions column name]
en: New
nl: Nieuw

[ctx: revisions column name]
en: Old
nl: Oud

en: romantic
nl: romantisch

en: sample-page
nl: voorbeeld-pagina

[ctx: search results]
en: No results found.
nl: Geen resultaten gevonden.

en: send e-mail
nl: e-mail verzenden:

[ctx: settings screen]
en: General
nl: Algemeen

en: sibling
nl: broer/zus

en: spouse
nl: echtgeno(o)t(e)

en: sweetheart
nl: schat

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
nl: Categorie&#235;n

[ctx: taxonomy general name]
en: Post Tags
nl: Bericht tags

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
nl: Categorie

[ctx: taxonomy singular name]
en: Post Tag
nl: Bericht tag

[ctx: term name]
en: Name
nl: Naam

en: that isn&#8217;t a valid e-mail address.  E-mail addresses look like: <code>username@example.com</code>
nl: Dit is geen geldig e-mailadres &mdash; e-mailadressen zien eruit als: <code>naam@voorbeeld.nl</code>.

en: the username you provided has invalid characters.
nl: de opgegeven gebruikersnaam bevat ongeldige tekens.

[ctx: theme]
en: Install Themes
nl: Thema&#39;s installeren

[ctx: theme]
en: Manage Themes
nl: Thema&#39;s beheren

[ctx: theme editor]
en: Editor
nl: Bewerker

[ctx: theme name]
en: Name
nl: Naam

[ctx: timezone date format]
en: Y-m-d G:i:s
nl: j F Y H:i

[ctx: uploaded files]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Alles <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Alles <span class="count">(%s)</span>

[ctx: uploaded files]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Prullenbak <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Prullenbak <span class="count">(%s)</span>

[ctx: user]
en: Add Existing
nl: Bestaande toevoegen

[ctx: user]
en: Add Existing User
nl: Bestaande gebruiker toevoegen

[ctx: user]
en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

[ctx: user]
en: Add New User
nl: Nieuwe toevoegen

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Alles <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Alles <span class="count">(%s)</span>

[ctx: users per page (screen options)]
en: Users
nl: Gebruikers

[ctx: verb]
en: Clear
nl: Wissen

[ctx: verb]
en: Trash
nl: Prullenbak

en: visit site
nl: Site bekijken

en: when viewing site
nl: als de site bekeken wordt

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
nl: %1$s op %2$s

en: you must provide a valid username.
nl: Je moet een geldige gebruikersnaam opgeven.

en: you must provide an e-mail address.
nl: je moet een e-mailadres opgeven.

en: your passwords do not match. Please try again
nl: De wachtwoorden zijn niet gelijk. Probeer het opnieuw.

en: {#field} must be a number
nl: {#field} moet een nummer zijn

en: {#field} must be a number greater than {#min}
nl: {#field} moet een groter nummer zijn dan {#min}

en: {#field} must be a number or percentage
nl: {#field} moet een nummer of percentage zijn
